Oczyszczanie czakr ☯️

5/5 - (6 głosów)

Czakramy (czakry) to nie są wyimaginowane punkty na ciele.

To realne powiązanie naszej energii z naszym ciałem, z naszym życiem.

Warto o nie zadbać tak jak dba się o ciało, czy o psychikę.

Szczególnie warto zadbać o oczyszczanie czakr kiedy:

  • nie potrafisz się uwolnić od myśli o dawnych sprawach i urazach
  • widzisz świat w ponurych barwach,
  • trzymasz w sobie emocje i mimo prób puszczenia ich, nic to nie daje
  • doświadczasz stresujących wydarzeń i nie potrafisz się zrelaksować

Jednak patrząc głębiej, to nie są jedyne negatywne energie, które mogą kumulować się w czakrach.

Jestem szamanem, czarownikiem i energoterapeutą z piętnastoletnim doświadczeniem.

Swoją wiedzę i techniki czerpałem u wielu mistrzów tradycji duchowych Orientu i Okcydentu.

Dzięki nieszablonowemu podejściu do spraw energii i duchowości potrafię skutecznie pomagać w większości zaburzeń energetycznych, takich jak zdejmowanie klątw, uroków, złorzeczeń, czy też pracy z blokadami stanowiącymi przeszkodę w dostatnim i szczęśliwym życiu.

Bartosz Kazibudzki

Więcej o mojej ścieżce możesz przeczytać Tutaj.

 

 

Zabieg oczyszczania czakr, wraz z oczyszczaniem aury, jest podstawowym działaniem w energoterapii.

Daje efekt, jeśli zaburzenia pochodzą np. od pracy w uciążliwym środowisku, kontaktów z toksycznymi osobami, negatywnych myśli.

 

Czyste czakry funkcjonują prawidłowo, co korzystnie wpływa na nasze zdrowie,  relacje z ludźmi oraz talenty.

 

Chciałbyś dowiedzieć się, w jakim stanie są Twoje czakry ?

Na czym się skupić, by przyciągały dobrostan?

 

TAK, ZACZNIJMY >>

 

Otrzymasz pełną diagnozę, która powie o źródłach przeszkód w Twoim życiu oraz opracujemy plan naprawy i odblokowania energii.

Oczyszczanie czakramu podstawy (korzenia)

Czakra ta to przede wszystkim nasz byt, status społeczny, poczucie własnej wartości. Kiedy nie działa tak, jak należy, to automatycznie mamy niższą opinię o sobie, gorsze efekty pracy, a co za tym idzie mniejszą satysfakcję finansową.
Czakra podstawy jest często obciążona energiami gniewu, straty, lenistwa.

 

Oczyszczanie czakry witalnej (sakralnej)

Czakra sakralna związana z poczuciem naszej tożsamości płciowej, akceptacji siebie w płci, seksualności, ale też przeżywania sztuki, doceniania piękna, cieszenia się życiem i jego przejawami.
Jej zanieczyszczenie przejawia się wyrzutami sumienia, wstydem oraz niekontrolowanymi namiętnościami i bałaganem w życiu.

 

Oczyszczanie czakry splotu słonecznego

Gromadzi energie zastoju, wypalenia, poczucia niemocy.

Czakra splotu słonecznego jest związana z pasją, kiedy jej praca jest zaburzona, to nie ma mowy o pasji w życiu, możemy co najwyżej wegetować z dnia na dzień.

 

Oczyszczanie czakry serca

Czakra serca ma tendencję do gromadzenia i negatywnych energii zawiści, zazdrości.

Emocje te mają podłoże zawsze w niechęci do samych siebie.

Nie można kochać świata, ludzi, nie kochając siebie.

 

Oczyszczanie czakry gardła

W naszej kulturze czakra gardła to najbardziej zanieczyszczona czakra.

U większości ludzi jest zablokowana nagromadzonymi uczuciami żalu do sąsiada, do polityków, do rodziców, do dzieci, do męża, do żony, do lekarza, DO SIEBIE I DO WSZYSTKICH.

Jeżeli nie pozbędziemy się tego całego balastu, nie będziemy potrafili jasno komunikować się z otoczeniem, czy nawet z samym sobą.

Oczyszczanie czakry trzeciego oka

Czakra trzeciego oka to przede wszystkim takt, intuicja wyczucie czasu i sytuacji.

Kiedy nie działa poprawnie, to nie tylko nie potrafimy wstrzelić się z pomysłami, wypowiedziami, czy projektami w czas, ale do tego są one często kompletnie nietrafione.

Często też problemom z tą czakrą towarzyszą negatywne myśli, natręctwa, obsesje.

 

Oczyszczanie czakramu Korony

 

Oczywiście najpoważniejszymi złymi energiami, które widuje się przy tej czakrze, są klątwy i uroki.

Podobnie jednak działa długotrwałe myślenie o sobie, że jest się przeklętym – widoczne w astralu stają się gęste, ciemnefioletowe energie, wyglądające i działające jak prawdziwa klątwa.

 

Utarło się przekonanie, że czakra korony to głównie duchowość. Owszem jest ona jak najbardziej związana z tym tematem, jednak nie tylko.

To przede wszystkim czakra wszelkich wzorców, rodziny i miejsca na świecie.

 

Otwieranie czakr, aktywacja

to pojęcia związane z ich funkcjonowaniem. Kiedy zachodzi potrzeba, w czakrze płynie więcej energii, staje się aktywna. Można to porównać do otwarcia. Np. podczas modlitwy otwiera się czakra korony, podczas śpiewu – czakra gardła.

Są osoby twierdzące że praktyka z czakrami prowadzi do różnego rodzaju opętań i cudów niewidów, ale tak naprawdę każda życiowa aktywność ma swoje odbicie w energetyce i aurze, od biegania w maratonie do rozwiązywania zadań z fizyki płynów.

Świadoma medytacja, otwieranie czakr jest jednocześnie odkrywaniem siebie, swojego potencjału.

Są dwie, często mylone sprawy – wielkość czakry i jej otwarcie.

Kiedy dąży się do bogatego życia pełnego pasji, czakry których zadania szczególnie rozwijamy (czyli te czakry często otwieramy) stają się większe. A bardzo dużo ludzi w środowisku ezoterycznym na siłę utrzymuje aktywny stan czakr, trzyma je otwarte, mimo że jest to wykańczające na dłuższą metę. Dobrze jest mieć to wypośrodkowane, dać sobie czas na pracę i na odpoczynek.

Energetyzowanie czakr

 

Pokrewnym wyrażeniem do otwierania jest energetyzowanie. Jest to pojęcie związane z medytacją, kiedy skupiamy swoją uwagę na czakrze po to by jeszcze efektywniej poznawać i rozwijać takie cechy jak współczucie, rozum, pracowitość.

 

Czasem energetyzacja jest wykonywana w bardzo wyrafinowany sposób, typu wyobrażenia boskich pałaców, mandal.

 

Każdy jednak wie że w życiu bywa różnie i są sytuacje kiedy pod wpływem strachu, nagłej zmiany w życiu, czakra zamyka się.

Normalnie z czasem ponownie wraca do swojego normalnego stanu. Ale czasem to samouzdrawienie napotyka na przeszkody. Wtedy powstaje blok.

Wydaje się, że termin otwierania czakr odnosi się bardziej do rozwoju jaki samemu się praktykuje, odblokowanie jest związane z czyjąś pomocą.

Blokada na czakrze to zagęszczona energia powstała z nierozładowanych emocji – coś podobnego do “guli w gardle” (ale może być na każdej z nich).

 

Przejawia się się jako np. ospałość lub nadaktywność czakry podstawy, brak życia duchowego lub całkowite pochłonięcie sprawami  ducha czakry korony.

 

 

 

Oczyszczenie czakr

 

Oczyszczanie czakr – jest pierwszym i podstawowym działaniem, zabiegiem energetycznym.

Zupełnie wystarcza i daje ulgę, jeśli zaburzenia pochodzą np. od pracy w uciążliwym środowisku.  Oczyszczanie czakr warto też robić kiedy ma się natłok negatywnych myśli, które mogą wtórnie zakłócać pracę całości energetyki. 

 

 

 

Uzdrawianie czakr

 

Naprawianie czakr praktykuje się również z pomocą terapeuty – kiedy w analizie energetycznej wychodzi uszkodzenie w pracy czakry. To sprawa znacznie poważniejsza niż blokada. Na 100% skutkuje chorobą na poziomie ciała.

Uszkodzenie to mogło pojawić się jako wynik traumy życiowej lub przeenergetyzowania związanego z wielkim parciem na rozwój i objawia się jako nieprawidłowy, chaotyczny przepływ energii. Uszkodzone czakry wymagają więcej czasu i energii niż zablokowane.

 

 

 

Synchronizacja czakr

 

Harmonizacja czakr jest związana z kiepską kondycją całości energetyki. Czakry nie są ze sobą zgrane, mamy sprzeczne ze sobą priorytety, inaczej myślimy, co innego mówimy a jeszcze coś innego robimy.

Lub, pewne sfery życia rozwijamy kosztem drugich, czasami nieświadomie. Kiedy pochłonięci sprawami ducha i intelektu zapominamy o sprawach ciała, dolne czakry mają za dużo energii kosztem drugich. Skutkuje to natłokiem myśli, bólami głowy, brakiem równowagi w życiu seksualnym i zawodowym.

 

 

 

 

 

 

 

otwieranie czakr

Tytuł: Oczyszczanie czakr inne zabiegi energetyczne

Leave a Comment

Scroll to Top