Przejdź do treści

Czakra Korony

“Tak dużo się modlę, ale nie ma to efektu”

“Każdy dzień jest taki sam, nic ciekawego mnie w życiu nie spotyka”

“Chyba ktoś mnie przeklął, cały czas dopada mnie pech”

Czakra korony daje nam dostęp do wyższych stanów świadomości, gdy otwieramy się na to, co poza naszą percepcją zmysłową.

Pozwala nam wejść w kontakt z tym, co boskie.

Mam na imię Bartosz Kazibudzki i jestem doświadczonym terapeutą czakr, z ponad piętnastoma latami praktyki.

Zdobyłem moje umiejętności i wiedzę od mistrzów różnorodnych duchowych tradycji.

Jestem w stanie efektywnie wspierać Cię w przezwyciężaniu blokad energetycznych, które stoją na drodze do osiągnięcia bogatego i szczęśliwego życia.

Poznaj moją ściężkę


Jeśli zmagasz się z przeszkodami na drodze do rozwoju czy napotykasz nieustanne trudności, zapraszam do współpracy.

Proponuję dogłębną analizę Twojej energii, by znaleźć źródła blokad. Otrzymasz od mnie:

 • diagnozę negatywnych energii, jak klątwy czy uroki,
 • ocenę stanu czakr,
 • rozpoznanie wzorców myślenia przyciągających problemy.

Następnie, poprzez serię sesji oczyszczających, zajmiemy się eliminacją tych przeszkód, otwierając Ci drogę do pełniejszego życia.

Objawy zaburzonej energii czakry korony:

Zdrowotne

 • bóle głowy
 • problemy z włosami (np. łysienie)
 • choroby psychiczne

Psychiczne

 • brak wiary i nadziei
 • zdecydowane, twarde poglądy na religię
 • brak planów
 • poczucie oddalenia od ludzi i świata
 • przekonanie o misji życiowej

Życiowe

 • nieprzyjemne przygody na ścieżce rozwoju
 • nuda
 • bierność

 Jak pracuje zdrowa czakra korony

Usytuowana na szczycie głowy, zdrowa, prawidłowo działająca czakra korony ma kolor jasnofioletowy. Czasem może towarzyszyć mu kolor biały (co świadczy o idealizmie).

czakra korony

Otwarcie czakry korony przynosi duchowy wgląd, uważność i zdolność do życia ze spokojną pewnością siebie we wszystkich aspektach życia.

Ciężkie, sztywne myślenie o sprawach duchowych przyciemnia tę energię.

Dzięki sesjom energetycznym w kierunku uzdrawiania czakry korony:

 • nabierzesz poczucia, że wszystko się dobrze układa
 • zaczną spotykać Cię miłe niespodzianki w życiu
 • otworzysz się na duchową mądrość
 • otrzymasz przewodnictwo duchowe
 • Twoje życie nabierze sensu
 • zauważysz poprawę jasności myślenia i
 • będziesz realistycznie planował
 • zrozumiesz balans między sprawami ziemskimi a duchowymi

Jak sprawdzić, czy twoja czakra działa dobrze?

Kiedy siódme centrum energetyczne jest wystarczająco otwarte, osoba zaciera wszelkie granice między rzeczywistością zewnętrzną a swoim wewnętrznym „ja”.
Przestaje odgrywać dla niego jakąkolwiek rolę. Życie jest oczyszczone z myśli i lęków. Energia wnika w człowieka bez przeszkód.

Przekształca się w czystą energetycznie istotę, zaczynając wchłaniać wszystko, co dzieje się w naszym Wszechświecie. Może osiągnąć pełną harmonię. W takim przypadku możliwe jest nagłe otwarcie czakry korony, co nazywa się oświeceniem. To jest jak niespodziewane przebudzenie ze snu, kiedy człowiek zaczyna zdawać sobie sprawę, że jest kanałem, przez który przepływa Boska energia. I może stale otrzymywać tę energię w różnych formach. Ludzkie Ego przestaje stawiać przeszkody człowiekowi na ścieżce życia. Sama zamienia się w narzędzie, które pomaga realizować boskie pragnienia. Mówiąc jaśniej, osoba rozumie znaki z góry i trzyma się ich.

Pozbywa się pragnienia walki i konfliktów, które zastępuje pokora i łaska. Boskie intencje przez taką osobę stają się słowami, myślami i czynami. Osoba, która ma wystarczająco otwartą Sahasrarę, zdaje sobie sprawę, że konieczne jest pozbycie się konfliktu i agresywności.

Potrafi spokojnie wyrazić swoją opinię. Znika również potrzeba jakichkolwiek działań – po prostu chce być, aby przepływała przez niego Boska energia. Osobiste myśli i uczucia przestają go niepokoić, ponieważ jest w stanie zaakceptować siebie takim, jakim jest naprawdę.

Jednocześnie nie ma samokrytyki. Ponadto akceptacja rozciąga się nie tylko na niego samego, ale także na wszystkich wokół niego: osoba dostrzega znaki z góry we wszystkim i poprawnie je interpretuje.

Negatywne emocje, takie jak strach, agresja, złość i złość stają się pomocniczymi narzędziami, które przyczyniają się do samorozwoju. Osoba poprawnie je analizuje, kontroluje je i rozumie przyczyny występowania takich wrażeń. Osoby z dostatecznie rozwiniętą 7 czakrą nie są skłonne do szukania wymówek, zrzucania odpowiedzialności na innych. Nie mówią źle o innych, nie narzekają na nich, bo uświadamiają sobie jedność wszystkiego we Wszechświecie.

Oznacza to, że każda osoba, którą spotykasz, nie jest przypadkowa i niesie ze sobą niezbędną część doświadczenia życiowego. Dlatego musisz analizować działania innych, przepuszczając je przez swój wewnętrzny świat. Jednocześnie następuje ciągły wzrost duchowości człowieka, a życie staje się dla niego fascynującą grą.

Zdaje sobie sprawę, że jest panem swojego życia i potrafi sam zmieniać swoją rzeczywistość. To my i nikt inny wybieramy, w jakim ciele fizycznym będziemy następnym razem wcielać się na ziemi i jakim życiem będziemy żyć.

Kiedy aktywny jest siódmy ośrodek, człowiek zdaje sobie sprawę, że materia nie może żyć sama, ale działa jako projekcja Boskiej energii. Dlatego taka osoba skupia się na duszy, a nie na ciele. Ostatecznie osiąga pełną harmonię.

Kiedy czakra korony jest przyblokowana

Gdy ośrodek jest w niewielkim stopniu otwarty, człowiek żyje głównie w świecie materialnym. Nie myśli, że jego życie może być połączone z siłami wyższymi i jest przez nie kontrolowany.

Ta pozycja jest obarczona pojawieniem się stanów obsesyjnych. Rozpoczyna się blokowanie pozostałych czakr, a ciało nie otrzymuje wystarczającej ilości potrzebnej mu energii.

Kiedy sahasrara jest słabo rozwinięta, osoba nie zdaje sobie sprawy ze swojego prawdziwego celu. Jest w sprzeczności ze swoim wyższym ja. Ciągle ma różne pytania, na które nie potrafi znaleźć odpowiedzi. W wyniku braku równowagi w pozostałych ośrodkach energetycznych rozwijają się stany depresyjne i niezadowolenie z życia. Dominuje negatywny stosunek do życia.

Takiej osobie trudno jest nawiązać kontakt z ludźmi i zwierzętami. Trudno mu też radzić sobie z rozwiązywaniem swoich problemów. Nawet najmniejsza trudność może go zaniepokoić. Człowiek nie może zrozumieć, dlaczego żyje. A strach przed śmiercią rozwija się jako związek przyczynowy. Nabożnie wierząc, że życie po śmierci fizycznej dobiega końca, stara się jak najszybciej je dopełnić, aby pozbyć się cierpienia.

W przypadku, gdy czakra korony nie jest otwarta, osoba próbuje uwolnić się od odpowiedzialności za wszystko, co się z nią dzieje. Przerzuca to na każdego – Boga, innych ludzi, może zacząć wierzyć w fatalny los, który nie pozostawia wyboru. A rozumowanie, że sami wybieramy swoje przeznaczenie, dławi w zarodku. Istnieje obawa, że ​​nie zdąży załatwić ważnych spraw, dlatego taka osoba prowadzi energiczną aktywność, która jednak przyczynia się do wyczerpania sił fizycznych i duchowych.

Tacy ludzie mają tendencję do postrzegania siebie jako zabawki w rękach nieznanych im sił, nie są w stanie samodzielnie wybrać właściwej drogi życiowej i zmienić swojego losu. Z tego powodu nie ma wystarczającej realizacji naturalnego potencjału, a rozwój duchowy ustaje.

Sposoby otwierania siódmej czakry

Nie można otworzyć wyższego centrum energii bez pracy nad niższymi. Dopiero po całkowitym otwarciu wszystkich poprzednich czakr można zacząć aktywować Sahasrarę. Czasami oczywiście zdarza się, że czakra otwiera się nagle tak jak poprzednia, szósta, w przebłysku chwilowego wglądu. Ale zdarza się to bardzo, bardzo rzadko, zostało to osiągnięte przez niewielką liczbę ludzi, którzy później stali się znani jako duchowi nauczyciele (lub guru).

A sposobem, z którego może korzystać każdy człowiek, jest stopniowe, krok po kroku otwieranie wszystkich ośrodków energetycznych, a także nieustanny rozwój duchowy osobowości. Będąc w stanie oświecenia, którym obdarza siódma czakra, osoba wpada w świętą przestrzeń ciszy, zostaje przepełniona spokojem i akceptacją.

Ponadto człowiek zatrzymuje umysłową machinę swojego umysłu, pokazuje światu swój obecny stan – zawsze pozostaje „tu i teraz”. Będąc w harmonii z Wszechświatem, zjednoczywszy się ze swoim Boskim duchem, człowiek w końcu odnajduje pokój i harmonię.

Jak oczyścić i aktywować czakrę korony

Istnieje kilka sposobów, aby pomóc otworzyć siódme centrum energetyczne (poczytaj więcej o tym jak odblokować czakry)

Terapia dźwiękiem.

W takim przypadku, zamiast muzyki musisz zapewnić całkowitą ciszę. W tym stanie nasza esencja jest najbardziej chłonna i łatwiej jest jej nawiązać kontakt z Wyższymi esencjami, po otrzymaniu od nich wiadomości lub podpowiedzi. Przed medytacją możesz posłuchać dowolnej muzyki, która przygotuje Cię na całkowitą ciszę odpowiadającą czakrze korony.

Mantra.

Aby aktywować Sahasrarę, konieczne jest recytowanie mantry „OM”. Ten dźwięk jest nieograniczony i nieustrukturyzowany. Działa jako niepodzielna jedność, czysta, nieuformowana i nieograniczona świadomość, w której ukryte są wszystkie formy.

Terapia kolorami.

Różne odcienie fioletu i bieli odpowiadają otwarciu siódmego centrum energetycznego. Fioletowy kolor sprzyja ujawnieniu intuicji, zniesieniu wszelkich ograniczeń, sprawia, że ​​doświadczasz kosmicznej jedności. Z drugiej strony biel to połączenie wszystkich odcieni. Integruje różne poziomy życia, jednocząc je w jedną całość i otwierając duszę na wyższą Boską naturę.

Możliwość komentowania została wyłączona.