Referencje

Znajdują się tu opinie ludzi którzy zgodzili się napisać coś o wrażeniach i efektach sesji.

dzień dobry Bartku – wydaje mi się że dodałeś mi urody – mam dziś gładką buzię

Basia

wiesz te medytacje co mi robiłeś rano to mi bardzo dużo dało ja się teraz super czuję jestem taki spokojny opanowany i żadnych złych emocji nie mam w ogóle a ja na codzień miałem z tym bardzo ciężko byłem przepełniony negatywnymi emocjami

Kamil

​W chwili obecnej, aż żal pomysleć, że to dopiero za tydzien otrzymam tyle CIEPLA i SILY jakie otrzymalam przed chwila. Czuje sie DZIWNIE CUDOWNIE!!!! I tego mi bylo trzeba kaaazdego poniedzialku z rana.
B.

jest spokój
a ja czuję się zajebiście
Kasia

Z Bartkiem Opatrzność zetknęła mnie 3 lata temu kiedy byłam na poważnym życiowym zakręcie. Miałam silna depresję z myślami samobójczymi. Stan ten był spowodowany wieloletnim życiem w niezgodzie ze swoim wnętrzem. Spadałam głową w dół i byłabym się roztrzaskała, gdyby nie spadochron w postaci pomocnych, niezwykłych Energii przesyłanych mi przez Sosnowiczanina ;). Sesje trwały długo, bo 10 miesięcy! ale wyczyszczone zostało całe moje życie. A działo się w tym czasie naprawdę wiele. Czyszczone były wszystkie czakry, poszerzane kanały energetyczne, zdejmowane klątwy (tak,tak jak się okazało to też miałam “przyjemność” otrzymać od “przyjaciela”) odsyłane były również nieprzyjazne byty, które podczepiały się pod moja słabą wówczas energetykę, szkodząc mi dodatkowo. Na koniec naszych spotkań Bartek zajął się moimi finansami, które w tym czasie były w katastrofalnym stanie. Wstrzymał komornika i pomógł przetrwać mojej rodzinie finansowo do czasu aż byłam w stanie sama sobie pomóc.
Czytam ten wpis i widzę, że wygląda to jak neon reklamowy, ale tak właśnie było.

Ten rok spędzony z Bartkiem zapoczątkował moje nowe życie i wspinanie się ku Światłu.
Mój kontakt z Sosno trwa nadal. Przywołuje go, kiedy czuję, że opuszczają mnie siły albo mam coś ważnego do załatwienia i potrzebna jest pomoc z Góry. Ta znajomość jest bardzo ważna w moim życiu. Wszak to samo ŻYCIE mnie do niego skierowało 🙂

Beata

Część referencji zbieram na portalu goldenline http://www.goldenline.pl/bartosz-kazibudzki/

Po odbyciu kilku sesji, stałem się bardziej wyciszony, przestałem analizować sytuacje używając zbędnych emocji co pozwoliło mi nieraz na czystą ocenę danego zdarzenia.

Nauczyłem się skupiać na swoim wnętrzu: odczuciach, klarownych emocjach. Jeszcze przed sesjami nie potrafiłem widzieć swojej aury, lecz teraz podczas skupienia potrafię dostrzec ją dokładnie.

Dzięki sesjom i wskazówkom Bartka otworzyłem się na rozwój duchowy; widzę, czuję coraz więcej, co jest dobrą podstawą na dalszy rozwój duchowy.

Z podziękowaniem,
Żukowski Kamil.

Korzystam z “usług” Bartka około 2,5 roku.Trafiłem na niego intuicyjnie na forum , otrzymałem fachową pomoc z dręczącym mnie problemem.Sesje energetyczne które robił mi Bartek pomogły przepracowac i rozpuściły wiele emocji z którymi miałem wieloletni problem.Sesje wspomogły mnie też fizycznie , oczyściło mi się ciało fizyczne 😉

Korzystałem też z energii na układ nerwowy które pomogły mi lepiej przygotowac się do egzaminów w szkole.

SPA dla ducha , ciała i umysłu 😉 Polecam !
Marcin Krawczyk

Poprosiłam Bartka o pomoc, bo od dłuższego czasu czułam się przygaszona i zmęczona. Sama medytuję, a podczas sesji z B. moja medytacja była wyjątkowo energetyzująca. Gdy rozpoczął, nie musiałam nic robić “od siebie”, stan rozluźnienia i “otwarcia” pojawił się samoistnie. Poczułam jakby coś mi odsłonięto z czoła-otwarła się jakaś kopuła i zaczęła wpływać w moje biopole jasna energia. Później czułam przeszywające ciarki i czakrę korony, na 3 oko przyszła kolej po chwili, czułam jak moje czoło pulsuje.

Podczas sesji poczułam też jakby dwa punkty energii na szyi z tyłu – dosłownie jakby mnie ktoś tam trzymał. Dużo ciarek, przeszywającej ciało jak prąd elektryczny energii. Poczucie oczyszczenia i lekkości.

Po zabiegu poczułam się radośniejsza. Na drugi dzień po sesji ludzie na ulicy uśmiechali się do mnie. To dla mnie zawsze najlepszy sprawdzian swojej energetyki. Mam więcej energii i sił do życia.
I ogólnie czuję się lepiej, tak jakby B. zabrał mój strach, który tak w sobie pielęgnowałam od jakiegoś czasu.

Wydaje mi się, że energia, jaką B. przesyła ma w sobie dużo światła i tę specyfikę, że pozwala rozjaśnić to, co niezrozumiałe – przyjrzeć się sobie – w sensie energetycznym. Szybko pojawiają się wizualizacje, różne zwierzęta(mocy?) i przedmioty/kształty. Które zawierają symboliczne przesłania. Mam nadzieję, że uda mi się ten stan duchowej lekkości utrzymać jak najdłużej 🙂

Dziękuję.
Kinga Kościak

Sprawa, z którą zwróciłem się do Bartosza sprawiała mi kłopot około 12 lat. Zachęcony pozytywnymi opiniami postanowiłem poprosić go o pomoc.

Od razu spodobała mi się jego otwartość, konkretne podejście do sprawy i troska (bez lukru). Sama sesja przebiegła spokojnie – z resztą nie oczekiwałem fajerwerków. Odczuwałem jedynie trochę ciepła w stopy.

Efekty natomiast były zdumiewające. Po jednym dniu nastąpiła widoczna poprawa, a po dwóch dniach problem całkowicie się rozwiązał.

Bartosz dał mi też dodatkowo różne ćwiczenia i rady, ale nawet z nich nie skorzystałem, bo zwyczajnie nie miałem już takiej potrzeby. Jedna sesja rozwiązała mój problem. Co więcej, czuję, że zaszła we mnie duża zmiana na lepsze.

Bardzo polecam Bartosza z jednej prostej przyczyny – jest cholernie skuteczny.
Jeszcze raz dziękuję:)
Michał Komorowski

Nie ma przypadków – znalazłem się w sytuacji, w której dotychczasowe metody nie dawały już żadnego rezulatatu, pozostało mi poprosić kosmos o pomoc. Poprosiłem i za chwilę, nie wiem nawet jaką drogą, trafiłem na Bartosza – już nie pamiętam czy to na GL czy przez Google, ale trafiłem i napisałem do niego.

Już po kilkunastu minutach sesji poczułem, jakby ktoś otwarł zawór we mnie przez który silnym strumieniem wylatywało szambo. Kolejne sesje były równie niesamowite, czułem jakby ktoś układał mi w głowie pliki we właściwym porządku. Otrzymałem wskazówki, które istotnie zaczeły zmieniać moją sytuację i całe życie. Im dłużej konsekwentnie się do nich stosuję tym większe efekty widzę, więcej się manifestuje namacalnych rezultatów.

Stosowanie mudry, medytacje to wszystko przekłada się na coraz silniejsze działanie sił, które mi pomagają. Po pewnym czasie medytując, zacząłem otrzymywać natychmiastowe podpowiedzi dalszego działania, jakby mi ktoś gotowe rozwiązania wkładał do głowy, po prostu wstawałem i wiedziałem co mam dalej robić. I robię to co mi podpowiada umysł, wiem że jest w dobrych rekach i na właściwym torze, i dobrze się dzieje.

To co zostało mi ofiarowane przez Bartosza jest nie do przecenienia.
Michał Chamiga

Scroll to Top