5/5 - (63 głosów)

Czakry, inaczej koła, widziane również jako kwiaty, wiry, lub różnokolorowe światła, są punktami na mapie świadomości.

Można się spierać na ile ich istnienie jest zasadne, jednak wszystkie tradycje Ziemi widzą je w człowieku i podkreślają ich znaczenie dla zdrowia, myśli, emocji, a nawet mocy magicznych.

Praca z czakrami, to skuteczny rozwój osobisty i duchowy.

Płynące sprawniej energie przejawiają się w realnym życiu.

Przyciągają bogactwo, możliwości, wartościowych ludzi – u każdego działa to trochę inaczej.

Jak odblokować czakry i co to daje, opisuję na podstawie własnym i swoich klientów.

 

Jestem czakroterapeutą z piętnastoletnim doświadczeniem.

Swoją wiedzę i nauki czerpałem u wielu znanych mistrzów.

Skutecznie pomagam w problemach z energetyką, takich jak blokady czakr, osłabiona aura, zalegające szkodliwe energie.

 

Bartosz Kazibudzki

Więcej o mojej ścieżce możesz przeczytać Tutaj.  

 

 

Można oczyszczać i odblokowywać czakry wedłuch schematu 7 czakr.

Jednak z mojego doświadczenia wynika, że lepiej robić to:

po pierwsze dobierając energie i działania pod kątem osobistych potrzeb energii,

po drugie określając jasny cel, np. lepsze relacje z ludźmi, przyciąganie pieniędzy, poprawa zdrowia.

 

Możesz zamówić indywidualną diagnozę swojej energii, żebyśmy określili z czym tak naprawdę warto popracować.

 

Zapraszam >> Kontakt i Rozpoznanie energetyczne >>

Zaproponuję Ci też sesje energetyczne – one radykalnie przyspieszą Twój rozwój i zobaczysz rezultaty w tak zwanym fizycznym świecie.

 

czakry jak odblokować

Sposoby na odblokowanie czakr

1. Kamienie

Jeden z moich ulubionych sposobów. Wpływ naturalnych kryształów na ludzką duszę to tradycja szamańska a jej najbardziej wyrafinowaną postacią są korony królów.

Mogą zapewnić niezastąpioną pomoc dla kondycji fizycznej i odżywić aurę, jeśli do procesu selekcji podejdzie się właściwie.

Są w stanie wzmocnić słabe ośrodki energetyczne, a także zharmonizować cały system, zamieniając się w rodzaj dopingu lub tarczy. Wibracje każdego klejnotu pozwalają specjalistom określić ich przynależność do każdej zdrowej czakry, przy czym każda z nich odpowiada kilku różnym klejnotom.

A celem wyznaczonym dla Ciebie jest zharmonizowanie pracy wszystkich czakr, zaleca się noszenie bransoletki, wisiorka lub kolczyków z 7 kamieni odpowiadających każdej czakrze.

2. Afirmacje

Afirmacje dobrej pracy z czakrami to proste stwierdzenia, które wypowiadasz na głos. Możesz powtarzać frazy każdego dnia dla jednej czakry lub możesz powtórzyć to dla wszystkich. Działa na poziomie podświadomości: wydajesz swojemu mózgowi jasne polecenia, programujesz swój światopogląd i doznania. Na przykład dla tych, którzy szukają sposobów na otwarcie czakry Muladhara (korzenia), należy powtórzyć stwierdzenia dotyczące obszaru życia, który kontroluje. Mój dom jest pełny, odpowiedzialność za swoje życie biorę na siebie, mam dużo pieniędzy na zaspokojenie wszelkich potrzeb itp. Możesz przeszukiwać Internet w poszukiwaniu podobnych spisów dla tych, którzy zastanawiają się, jak otworzyć czakrę Svadhisthana i inne.

Usiądź z wyprostowanymi plecami, zamkniętymi oczami, oddychaj powoli, spokojnie i głęboko przez nos.

3. Jedzenie dla czakr

Nasze ciało to niezwykły i niepowtarzalny instrument, który ma własny umysł, wiedzący czego najbardziej potrzebuje, nawet jeśli sami tego nie jesteśmy świadomi.

Nasz organizm jest w stanie „odczytać” to, czego dokładnie w danym momencie potrzebujemy i daje jasne podpowiedzi. Jeśli masz zablokowaną pewną czakrę, pociąga cię jedzenie tego koloru. I odwrotnie – jedząc pokarm o określonym kolorze, poprawisz pracę czakry.

Zjedzenie niewielkiej ilości miodu z ananasem pomoże wzmocnić wolę; jagody leśne pomogą wzmocnić jasnowidzenie; Aby “zapobiegać” pracy mięśnia sercowego – koktajl winogronowo-kiwi. Główną zasadą jest to, że jedzenie powinno być proste i z minimalną obróbką cieplną i chemiczną.

4. Jak odblokować czakry dzięki jodze i pranajamie

Za „podstawową” opcję z listy samodzielnego odblokowania czakr można uznać za jogę, czyli system specjalnie zaprojektowanych ćwiczeń, których głównym celem jest osiągnięcie określonych stanów przez system energetyczny. Wykonuj proste ćwiczenia, a uzyskasz kompleksowy pozytywny wpływ na całe ciało:

Zdrowe piękne ciało – joga najlepiej wpływa na wzmocnienie mięśni, rozciąganie, likwidację bólu i napięcia w ciele. A przyjemnym bonusem jest utrata wagi i poprawa metabolizmu.
Siła woli – joga wzmacnia wiarę w siebie, pomaga osiągać cele.
Otwarcie czakr – joga oferuje właśnie świadomą pracę z energią poprzez praktykę fizyczną.

jak odblokować czakry

Po co odblokować czakry

Opisane niżej przykłady zaczerpnąłem z pracy z klientami na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Były one w ramach sesji uzdrawiania m.in na odległość ich relacji z bliskimi, prostowania ścieżek pieniędzy i kariery i wielu innych.

 

Czakra Korony

Odblokowanie czakry korony warto zrobić, jeśli odczuwa się przytłoczenie myśleniem o sprawach duchowych, odcięciem od przewodnictwa duchowego.

Zdrowa Czakra Korony daje lepszą łącznością z Górą, większą ilością szczęśliwych przypadków.

 

Czakra Trzeciego Oka

Oczyszczenie czakry trzeciego oka świetnie działa, kiedy mamy chaotyczne myśli, brak koncentracji.

Uzdrowiona czakra trzeciego oka skutkuje polepszoną intuicją, widzeniem siebie w życiu, patrzeniem z nadzieją w przyszłość.

 

Czakra Gardła

Oczyszczenie czakry gardła jest ważne, kiedy trzymamy w sobie dużo żalu i pretensji.

Na pracę tej czakry wpływa też napięcie na barkach.

Odblokowana czakra gardła owocuje lepszą komunikacją z innymi, zwiększeniem jakości sztuki i twórczości, jaką robimy.

 

Czakra Serca

Oczyszczenie czakry serca jest de facto niezbędne, jeśli ktoś myśli o związku z drugą osobą, w którym są głębokie uczucia.

Odblokowana czakra serca jest też ważne dla ogólnego zdrowia, zdolności wybaczania, odwagi.

 

Czakra Splotu Słonecznego

Oczyszczenie czakry splotu słonecznego zaleca się kiedy naszemu życiu towarzyszą lęki (i problem z kontrolą), nałogi, problem z granicami ja-inni.

Odblokowana czakra splotu słonecznego jest konieczne jeśli chce się podejmować właściwe decyzje.

 

Czakra Sakralna (Witalna)

Oczyszczenie czakry sakralnej/witalnej. Co do tej czakry istnieje wiele nieporozumień, za mocno akcentuje się jej rolę seksualną.

Ma ona owszem pewną w niej rolę, zwłaszcza u kobiet, jednak już u mężczyzn główną czakrą odpowiedzialną za sprawy seksualne jest podstawa.

Stan czakry sakralnej mówi o naszej zdolności do zaufania (stąd jej wielka rola w życiu związkowym). Mówi też o ufności samemu sobie.

Zdrowa czakra sakralna jest ważne, by odczuwać przyjemność w życiu. Jest to również ważne dla pewnych rodzajów twórczości.

 

Czakra Podstawy (Korzenia)

Z oczyszczenia czakry podstawy/korzenia powinny skorzystać osoby którym “brak energii”, nic się nie chce albo wręcz przeciwnie – mają problem z zasypianiem, są nadaktywne.

Odblokowana czakra podstawy daje więcej sił do życia oraz bardziej realistyczne podejście do wielu spraw. Sprawia, że możemy odnaleźć swoje miejsca w świecie.