Gdy kupujesz samochód (nowy lub używany), koniecznie go umyj, odkurz wnętrze oraz przetrzyj szyby. Wyrzuć cudze śmieci i na jakiś czas zostaw w aucie święte obrazki lub amulety. Następnie otocz pojazd pozytywną aurą. W tym celu stań naprzeciwko samochodu i wyobraź sobie jak otacza go jasna, biało-złota poświata, gruba na około 50 centymetrów.
Od tej poświaty wszystko odbija się jak od wielkiej poduszki! To bardzo prosta i skuteczna wizualizacja, którą możesz wykonywać także na taksówki lub inne samochody, którymi przypadkowo jeździsz. Ponawiaj ją raz na jakiś czas, szczególnie po wyjeździe z myjni.
Co mówi cyfra czy sekwencja liczb, którą mamy na naszej tablicy rejestracyjnej?
Jaką niosą energię i co przekazują posiadaczowi danego pojazdu?
Można wykonać zestawienie z tablicy rejestracyjnej z dniem urodzenia kierowcy, ponieważ dzień urodzenia pokazuje, czy kierowca zachowa zimną krew na drodze, czy może spanikuje? Szczególnie szczęśliwa jest podwójna ósemka ( 88 ), lub podwójna piątka ( 55 ).
Aby sprawdzić, jaką wibrację ma nasz samochód, trzeba dodać do siebie wartości liter i cyfr. Gdy przerejestrowuje się tablice, zmienia się również cała numerologia samochodu.
Wszystkie numery tablic rejestracyjnych pojazdów mają określone znaczenie numerologiczne. Dokładne znaczenie zależy od liczby cyfr w tablicy, ale z położenia cyfr w tablicy można wywnioskować, do czego odnosi się dana liczba.
Jedynka – może mieć tendencję do szybkiej i bezkolizyjnej jazdy, jego właściciel nie będzie chciał go pożyczać innym. Trzeba uważać, bo w tym aucie ma się skłonność do zbyt szybkiej jazdy, jest dobre dla osób lubiących mocne wrażenia, dobry na krótkie trasy. Lubi się popisywać, może spowodować groźny wypadek.
Dwójka – może jeździć niepewnie, zbyt emocjonalnie, dla samochodu, którym na zmianę jeździ kilka osób, np. mąż, żona, teść. W tym pojeździe dobrze będzie się rozmawiać i wspólnie podróżować. Idealny na dalekie zagraniczne wojaże, co sprzyja długim i szczerym rozmowom. Spokojny, punkty karne to u niego rzadkość.
Trójka – dla auta należącego do osoby bardzo aktywnej zawodowo i dużo czasu spędzającej w samochodzie. Podczas jazdy nim przychodzić mogą do głowy odkrywcze i bardzo dobre pomysły, bardzo chętnie zabiera autostopowiczów i chętnie z nimi rozmawia. Lubi się ścigać. Często wyprzedza na „trzeciego”. Gdy się wścieka, trąbi na innych.
Czwórka – idealna dla samochodu służbowego, dzięki któremu zarabia się pieniądze, a także dla wymarzonej maszyny wziętej na kredyt. Zapewnia długie, bezawaryjne użytkowanie samochodu i bezpieczną, nie za szybką jazdę, a także dodaje cierpliwości kierowcy dla marudnych współpasażerów. Jest ostrożny i życzliwy. On pomoże ci, gdy złapiesz gumę.
Piątka – sprzyja szalonej jeździe, atmosfera w samochodzie musi być zrównoważona, gdyż kierowcy może udzielać się nastrój współpasażerów. Będzie dużo śmiechu, rozmów, muzyki. Należy jednak zwracać uwagę na drogę i nie rozpraszać się. Auta z tą wibracją dobrze się prowadzą, ale ich kierowcy powinni uważać aby nie szarżować na drodze. Kusi do dalekich wypraw w nieznane, doskonale sprawdza się dla samochodów terenowych. Kierowca w takim samochodzie może wysadzić współpasażera o ile ten będzie go pouczał i marudził podczas jazdy. Jest nerwowy za kierownicą, może spowodować wypadek.
Szóstka – w tym aucie jazda będzie bezpieczna, to ostrożni i kierowcy i bezinwazyjna jazda. Wspaniała, bezpieczna wibracja, samochód dla rodziny z dziećmi, który będzie służyć wszystkim przez długie lata, ponieważ te samochody są praktycznie bezawaryjne. Jeździ bezpiecznie, zna się na samochodach i w nie inwestuje. Płacze przy każdej rysce na masce.
Siódemka – dobry dla osób samotnych. Najlepiej by było, gdyby kierowca tego samochodu był z wieloletnim stażem. Dla młodych kierowców ta wibracja nie będzie dobra, gdyż rodzi brak pewności i pewnego rodzaju melancholii. Jest to cyfra samochodów z duszą, których kierowcy podczas jazdy rozmyślają nad filozoficznymi zagadnieniami. Niestety, bywa wibracją dość awaryjną, trzeba dbać o dobre serwisowanie. Jeździ chaotycznie, ale wydaje mu się, że jest najlepszy.
Ósemka – idealna dla limuzyny prezesa lub samochodu, dzięki któremu chcemy zarobić pieniądze. Mogą nim jeździć przedstawiciele handlowi, taksówkarze, zawodowi kierowcy. Wibracja zapewnia rozwagę na drodze. Dobry na taksówkę. Idealny kierowca rajdowy, może zarobić na umiejętnościach.
Dziewiątka – pozwoli szczęśliwie dotrzeć do celu, daje opiekę, sprzyja spokojnej jeździe i długoletniemu użytkowaniu. Tego samochodu nie chce się zamienić na żaden inny. Kierowca nie szaleje nerwowo na drogach, ponieważ jest pozytywnie nastawiony do całego świata, często pomaga innym w czasie jazdy (np. przepuści pieszych, czy wpuści bez problemu inne samochody). Nie wywoła wypadku, życzliwy, przepuści w korku, chętnie podwiezie autostopowicza.
Wybierając tablicę rejestracyjną należy unikać liczby zero, gdyż w numerologii nie jest to korzystna liczba i świadczy o pustce energetycznej. Jeśli mamy zero na początku numeru – zwróćmy uwagę na przód naszego samochodu, jeśli z tyłu – na tył, gdyż są osłabione w tych miejscach i narażone na rozmaite awarie i wypadki.
Życzę szczęśliwej i bezpiecznej podróży oraz szerokiej drogi.