Numerologiczna 4 Czwórka

Liczba 4 STRAŻNIK

Wibracja numerologicznej czwórki to siła stabilności. To fundament, budujący bezpieczeństwo, zabezpieczenie przyszłości. W liczbie cztery zawiera się więcej kombinacji liczb niż w liczbach jeden dwa i trzy. W tę wibrację wpisany jest hermetyczny kontakt między jej składowymi, tworzący zwarty blok materii.

Posłuchaj tekstu – Numerologiczna Czwórka


W skali numerologicznej od jeden do dziewięć, znajduje się bliżej środka, tworząc centrum  układu. Na tej wibracji, cyfry wibracji wyższej opierają swoje bezpieczeństwo.

Świat duchowy osoby urodzonej w wibracji cztery, to logiczna, opracowana konstrukcja, tworząca struktury. Myśli osoby pod wpływem tej liczby są opanowane i posegregowane, służące dalekosiężnym planom i misternym dokładaniem warstw do bagażu doświadczenia. Podświadomość osób tej wibracji, pracuje na korzyść przyszłości w poczuciu lęku przed problemem którego doświadczyła w przeszłości. Starając się nie powtarzać błędów, tworzy tarczę ochronną na wszelką okoliczność. Osoba z wibracją numer cztery, to postać niezwykle zdyscyplinowana, skrupulatna i dokładna.  Wyraża się w swoich działaniach metodycznie i systematycznie. Jest bardzo zdeterminowana i często bierze na siebie nadmiar obowiązków.
Często myśli w sposób wycinkowy, z stąd, w działaniach które podejmuje, nie ma najmniejszego problemu, skupiać się na etapach, bez potrzeby rozumienia większej całości. Nie jest to wibracja nastawiona na cel, realizuje się poprzez bezpieczeństwo wynikające z pracy, przynoszącej korzyść. Ogrom wielkości zadania, może je przerażać, dlatego szuka bardziej bezpiecznych emocjonalnie rewirów samorealizacji  i dokłada cegiełka do cegiełki swój wkład w materię życia.
Czwórki doskonale odnajdują się w rutynowych działaniach. To jedyna wibracja, gdzie monotonia nie ma żadnego znaczenia, przeciwnie, jest aspektem dla niej dodatnim.
To osoby najbardziej cierpliwe, wytrwałe i pracowite w całej skali numerologicznej. Poważne, konserwatywne, ceniące tradycję i wynikającą z niej poczucie przynależności i bezpieczeństwa, identyfikują się z wartościami pracy i obowiązkowości oraz osiągnięciami swoich przodków i poprzedników. Towarzyszy im naturalny szacunek do osób starszych i bardziej doświadczonych. Chętnie korzystają z rad osób, których szanują.
W swoim otoczeniu stwarzają ład i porządek, stojąc na straży prawa i sprawiedliwości.
Ludzie urodzeni w tej wibracji, przejawiają tendencję, do usztywniania swoich poglądów i nie wykazują przez to, kreatywności. Unikają zmian. Wynika to stąd, że ich ekspresja opiera się na podstawach, o które dbały i które wypracowały. Ponadto, wibracja ta, ma bardzo słaba umiejętność przystosowawczą i jest to zawsze dłuższy okres niż u innych wibracji.
Wraz z niechęcią do zmian, unikają ryzyka i potencjalnie niebezpiecznych sytuacji.
Numerologiczna 4, żyje w poczuciu porządku spraw i rzeczy. Jeśli chce coś zrobić, to raz a dobrze. Poszukuje w życiu pewności, że ma wpływ na okoliczności, a to, w co się angażuje, jest dokładnie przez nią sprawdzone, opracowane i bezpieczne.
Numerologicznej czwórce można ufać. Jest doskonałym przyjacielem, a ta wartość i inne bliskie relacje, szczególnie rodzinne są dla niej bardzo ważne. Sprawdza się jako niezawodny współpracownik, nigdy nie zawodzi, zawsze ma siłę by być wsparciem. Numerologiczna czwórka, traktuje jako punkt honoru dane słowo i zobowiązanie. Nie wywiązanie się z danego słowa, jest to dla niej bardzo bolesne i degradujące. Ta wibracja numerologiczna, poprzez swój zmysł obowiązkowości, jest niezwykle krytyczna, także, a może nawet w pierwszej kolejności w stosunku do siebie.
Zamiłowanie do porządku i struktur, naturalnie rozwija w tej wibracji zdolności do administrowania i organizowania przy czym, obowiązki powinny być dla niej jasno określone i nie powinny być związane z wyobraźnia twórczą, której brak tej wibracji.
Czwórka to przede wszystkim wykonawca działań, nie kreator. Ważna jest dla niej metodyka działania, na podstawie której, może w pełni zaangażować zmysł dokładności.

Numerologiczna 4 Czwórka
Numerologiczna 4 Czwórka

Bardzo ważne dla tej wibracji, jest komunikowanie swoich potrzeb i bolączek, ponieważ w swojej naturalnej pokorze, przejawia tendencję do pomijania tych aspektów, traktując je jako ujmę na charakterze. To może prowadzić do magazynowania szkodliwych lęków i cierpień, niezadowolenia i poczucia niemożliwości osiągnięcia bezpieczeństwa.
Wibracja ta, źle znosi zaskakujące wydarzenia, a nawet niespodzianki. Cała swoją życiową energię skupia na tym, aby tego unikać, starannie przygotowując i organizując swoją  codzienność życiową.
Czwórka, nie jest najlepszym rozmówcą, dyskutuje się z nią bardzo konkretnie i raczej w sposób przyziemny. Rozmowa w tej wibracji służy komunikacji nie przyjemności.

Numerologia 4 a czakry

Cyfra 4 jest w większości związana z czakrą korzenia. Liczba ta dotyczy cech, takich jak: stabilność, porządek, struktura, dyscyplina, ciężka praca, o korzeniach, stałej rutynowej i długoterminowej inwestycji. To domeny czakry korzenia.

5/5 - (5 głosów)
Scroll to Top