Przejdź do treści

Numerologiczna 9 Dziewiątka

Liczba 9 OPIEKUN

Wibracja numerologicznej dziewiątki, jest najbardziej łagodnym przejawem wrażliwości spośród wszystkich wibracji numerologicznych. Zamykając cykl numerologiczny, jako ostatnia cyfra, jest pełna wdzięku i melancholijnej refleksji nad życiem. Promieniuje tolerancją i cierpliwością w szacunku dla wszystkich istot i zdarzeń.

Numerologiczna 9 Dziewiątka
Numerologiczna 9 Dziewiątka

Świat duchowy numerologicznej dziewiątki jest cichy i natchniony wiara w przyszłość. Potrzeba spokoju i odrębności, obdarza osobę urodzoną w tej wibracji, naturalnym taktem i uprzejmością. Tego też oczekuje od otoczenia, szacunku dla jej jasno postawionych granic.
Dziewiątce towarzyszy świadomość spraw ostatecznych. Doskonale rozumie, że każde postępowanie i każda myśl, determinuje przyszłość. Dlatego, jej wibracja, wyraża sie poprzez pokorę i ciągła gotowość do służenia potrzebującym, okazywaniu wsparcia.
Zawsze pocieszy dobrym słowem i da nadzieję. Potrafi spojrzeć na sprawy materialne z dystansu, pomniejszając rangę problemu do poziomu który staje sie do rozwiązania.
Cicha, łagodna, poszukuje kontaktu z kosmosem i naturą. Bardzo ważne są dla dziewiątki chwile samotności, w których może doświadczać piękna natury. Ładuje w ten sposób, swoje duchowe akumulatory.
Wibracja dziewięć, odczuwa potrzebę bycia użyteczną i potrzebną. Lubi pracę i wysiłek, każde swoje działania podejmuje ze świadomością dobra ogółu i wykonuje ją bardzo sumiennie bez względu na opłacalność zajęcia.
To najbardziej altruistyczna dla całej ludzkości wibracja. Doskonale odnajduje się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc którą bezinteresownie niesie. Ta osoba, pierwsza wyciąga pomocna dłoń, często w sposób dyskretny, troszcząc się, aby nie urazić godności osoby której stara sie pomóc. Jest bardzo kompetentna, swoją wiedzę zdobywa nieustanne poprzez analizę zdarzeń swoich oraz innych ludzi. Naturalnie interesuje sie otaczającym światem, tajemnicą życia i śmierci, procesem przemiany.
Ma wielkie zamiłowanie do porządku. Upiększa świat zewnętrzny, dba o każdy szczegół w otoczeniu. To doskonały gospodarz domu, potrafi zorganizować każde przedsięwzięcie i przestrzeń.
Bardzo ważna dla dziewiątki jest rodzina. Szczególnie cieszą ją dobre stosunki między domownikami. Z przyjemnością obserwuje rozwój dzieci i młodzieży.
Jest doskonałym słuchaczem. Przez to, często staje sie powiernikiem ludzkich sekretów. Jest bardzo lojalna, można być pewnym, że tajemnice są bezpieczne. Wykazuje przy tym, ogromna, niezrównaną wyrozumiałość dla błędów ludzkiej natury. Traktuje je jak lekcje życiowe, nigdy nie dopuszcza się oceny. Ocenianie ludzi postrzega jako brutalność i brak zrozumienia praw natury. Czasem, w jej działaniach brakuje jasnej i zdecydowanej postawy, którą z wyboru łagodnego charakteru unika.
Przez to, nie jest szczególnie postępowa wibracją, raczej pokornie przyjmuje to, co zaofiarował jej los. Odczuwa przy tym wiele wdzięczności i nie potrzebuje niczego zmieniać. Wierzy w bożą opaczność.
Dziewiątka, w każdym stworzeniu widzi przejaw doskonałości. Szanuje wszelkie życie i wolność wyboru. Nie narzuca swojego zdania, obserwuje ze spokojem rozwój wydarzeń.
Nie przerażają ja konsekwencje błędnych wyborów. Żadna sytuacja, która mogłaby być postrzegana jako katastrofa życiowa, nie wytrąca jej z poczucia zaufania do procesu życia.
Numerologiczna 9 przejawia zamiłowanie do piękna, które odnajduje w naturze, sztuce i literaturze. Bardzo docenia wyroby piękne, ma doskonały wręcz kolekcjonerski gust. Sama zwykle jest bardzo elegancka.
Przejawia zdolności artystyczne, które często stają się jej hobby.
Dziewiątka, ma bardzo ugruntowany i sprecyzowany system wartości. Jest bardzo etyczna Prawdziwą przykrość, sprawia jej brak szacunku wśród ludzi, bardzo źle znosi kłamstwo, nietolerancję. Swoja postawa naucza rzetelności, pobudza do refleksji, inspiruje do właściwego postępowania.
Doskonale odnajduje się w działaniach charytatywnych. Jako pracownik, można być pewnym jej zaangażowania i lojalności ale także, wnosi swoją ekspresja przyjacielskie i życzliwe stosunku.
W oczach dziewiątki, wszyscy ludzie są równi i każdy posiada swoja godność. Pragnie aby szlachetne odruchy i ludzkie wartości przetrwały i rozwijały sie z pokolenia na pokolenie.

Numerologia 9 a czakry

Cyfra 9 jest szczególnym przypadkiem. Jako liczba transcendentalna, która obejmuje wszystkie inne liczby, ma wiele powiązań. Powiem o tych najbardziej istotnych.

Jest ona bardzo związana z elementem słońca w czakrze serca. Cechy takie jak altruizm, szczodrość, życie dla dobra wszystkich i bezosobowa miłość.

Jest to również związane z czakrą gardła: bycie niesamowitym komunikatorem, który zmienia życie ludzi na dobre.

Wreszcie, jest to również związane z czakrą korony jako mądrość ukończenia i utraty wszelkich granic.

Dodaj komentarz