Przejdź do treści

Numerologiczna 8 Ósemka

Liczba 8 WOJOWNIK

Wibracja numerologicznej ósemki jest niezwykle dynamiczna i silna. Ciągłe napiera do przodu, jest aktywną siłą tworzącą świat, przekształcającą rzeczywistość.

Jest w tej energii niezwykła siła kreacji, zaprzeczająca prawom natury. W tej wibracji wszystko jest możliwe, każdy cel jest do osiągnięcia.

Numerologiczna 8 Ósemka
Numerologiczna 8 Ósemka

Duchowy świat piątki, to pole bitwy, pełne wyzwań. Celem jest zdobywanie, wygrywanie i celebrowanie tryumfu.

Numerologiczna 8, jak żadna inna wibracja żyje ze świadomością celu w poczuciu misji sukcesu i władzy. Jest wyjątkowo odporna, fizycznie i psychicznie. Jak prawdziwy wojownik, posiada wszelkie narzędzia do boju o świat w którym chce egzystować. Odwaga, upór, determinacja i pewność swego, przejawia się w tej wibracji na każdym kroku.

Jest to człowiek, który ma siłę kreacji nawet poprzez niszczenie. Nie waha się, nie żałuje swoich czynów, ma świadomość silnej odpowiedzialności za życie swoje i osób bliskich.

Ósemka, podobnie jak wibracja pierwsza, w każdych okolicznościach wie co robić niemal machinalnie, reagując czynem natychmiast. Jest w niej jednak taka siła, że walki jest w stanie staczać w samotności, nie licząc na wsparcie z zewnątrz.

Potrafi zaskakiwać swoja nieprzewidywalnością i bezpardonową reakcją. Podczas gdy inna wibracja, obmyśla plan działania, waży za i przeciw, ósemka już dawno rozstrzygnęła wątpliwość. Ten człowiek jest wolny od wątpliwości, przeszłości i w pewnym sensie uczuć.

Jest bardzo pierwotna, związana z naturą. To człowiek wszystkich żywiołów.

W okoliczności działania, z łatwością odcina się od emocji czy uczuć. Przejawia tendencje do bezwzględności. Może być odbierany przez otoczenie jako osoba pozbawiona uczuć, oschła a przez to też trudno dostępna. Nic bardziej mylnego. Wibracja ta bardzo troszczy się o otoczenie i wykorzystuje swoje zasoby do budowania rzeczywistości w której inne wibracje czują się bezpiecznie. Nie mniej jednak, ósemka, wdrażając swoje plany, osiągając cele i brnąc przed życie jak pancernik, oczekuje, wręcz żąda podporządkowania i posłuszeństwa. Lubi sprawować władzę i mieć kontrolę nad procesami życiowymi. Osoby z najbliższego otoczenia, niewątpliwie to odczuwają. Ósemka łamie zasady i przekracza granice wolności drugiego człowieka. Odczuwa, że ma do tego prawo. Jest to niebezpieczne, jeśli nie towarzyszy temu dobra intencja. Bliscy muszą się bowiem zmagać z poczuciem ograniczenia wolności a sama ósemka, z przykrością wywołanego lęku przed jej osobą. Wibracja ta potrafi siać postrach. To wibracja, która można określić jako konfliktową. Naturalne jest dla niej stawanie do konfrontacji i obrona swojego terytorium. Jest pewnikiem w rzeczywistości. Ten aspekt łączy się z silnym instynktem posiadania. Jest zaborcza i autorytatywna. Nie uznaje kompromisu. W świecie ósemki, prawda jest jedna i jest to prawda jej własna. Nieodwołalnie. Realizując swoją ekspresję, jest doskonałym wzorem do naśladowania, służy trafną radą i realną pomocą, często staje się autorytetem, i tarczą ochroną dla słabszych od niej. Głęboko podziwiana, odporna na zazdrość ludzką, wie, że wszystko co ma i posiada, zawdzięcza sobie.

Jak skala potrafi znieść i wytrzymać wszystko, co przyniesie jej życie. To napędza jej ambicje i poczucie spełnienia. Nie ma dla niej przeszkód i problemów. Są sprawy do załatwienia.

Ósemka jest wibracją opanowaną i świadomą siebie oraz własnych możliwości. Doskonale ocenia sytuację, nie popada w kompleksy, nie szuka poklasku. Bezbłędnie odnajduje i wskazuje prawdę, nie oszukuje siebie i nie pozwala na to innym. Nie akceptuje słabości. Wierzy w to, a raczej wie to, że wysiłek popłaca i zaangażowanie przynosi zawsze doskonałe rezultaty. Niestety, tak jest w świecie numerologicznej ósemki, która posiada ogromne zasoby energetyczne. Inne wibracje brną z gorszym efektem przez codzienność życiową i ósemka powinna pracować nad tolerancją do ludzkich ograniczeń innych wibracji numerologicznych.

Ma doskonały zmysł do zarządzania a wyczucie świata materii z którą jest silnie związana, oddaje jej zasługi w świecie finansowym. To doskonały inwestor, przedsiębiorca, znający wartość pieniądza, pracy oraz potencjału możliwości. Walka o byt, przejawia się w tej sferze wręcz granicząc z wirtuozerią zaradności życiowej.

Często jest osoba wpływową, co bardzo współgra z jej aspiracjami.

Ósemka kocha życie przeżywać i jest bardzo namiętna we wszystkim co robi. Łatwo wpada w gniew, ale najczęściej, kontroluje swoje reakcje nie pozwalając sobie na słabość charakteru. Ta umiejętność, pozwala jej zmagazynować dodatkowe siły twórcze.

Ogromny temperament, zapewnia jej powodzenie w przedsięwzięciach i zjednuje ludzi.

Potrafi zmobilizować bądź zmusić każdego do działania. Mimo twardego traktowania osób z otoczenia, w każdym widzi potencjał do urzeczywistnienia. Wierzy w człowieka głęboko.

Ósemka, w swojej dzikiem żywiołowości chciałaby rozwiązać wszystkie problemy świata i niewątpliwie, udaje jej się to w jakiejś części. Uznaje, że dopóki życie trwa, są możliwości i bardzo chętnie z nich korzysta.

Numerologia a czakry

Liczba 8 jest najczęściej związana z czakrą splotu słonecznego. Jest to aspekt ambicji i zawsze idzie do przodu. Dąży do wzrostu w mocy i wpływów i jest niesamowitym strategiem i menedżerem.

Są to zdecydowanie cechy reprezentowane przez czakrę splotu słonecznego.

Dodaj komentarz