Przejdź do treści

Numerologiczna 6 Szóstka

Liczba 6 ANIOŁ RODZINNY

Numerologiczna szóstka to wibracja zrównoważona i delikatna. Wszystkie liczby parzyste, mają w sobie element stałości i spokoju, lecz w energii szóstej wibracji, ten element stabilności jest szczególnie rozwinięty. Wibracja ta jest potrzebnym budulcem ludzkości, ponieważ uosabia słodycz łagodności i miłość.

Numerologiczna 6 – wersja do posłuchania


Numerologiczna 6 zawiera w sobie kolistą cykliczność w narodzinach życia. Jest jak matka natura, troszcząca się o swoje wszystkie dzieci.

Numerologiczna 6 Szóstka
Numerologiczna 6 Szóstka

Duchowość człowieka urodzonego w wibracji szóstej jest jak delikatny balsam, mgiełka dla odpoczynku od zgiełku życia. Ulotna, radosna i czuła, bardzo refleksyjna, potrzebująca bezpieczeństwa dla swojego trwania. Dlatego osoby tej wibracji to pokojowo nastawione istoty, dostosowujące się do okoliczności w których egzystują. Potrzebują relacji i spełnienia poprzez relacje w których przejawiają altruistyczne wartości.
Posiadają zmysł troski, jak żadna inna wibracja, otacza swoją opieką istoty ludzkie, rośliny i zwierzęta. Występuje tu tendencja do nadopiekuńczości, która jest dla szóstki dowodem na to, że jej zależy na sprawie.
Numerologiczna szóstka, jest skupiona na misji niesienia pomocy i służenia drugiemu człowiekowi. Często, przejawia problemy z określeniem własnych granic, przez co, pojawiają się w jej życiu cierpienia wynikające z wykorzystywania jej łagodnej i dobrej natury.
Szóstka, z ufnością i prostodusznością, pochylają się nad problemem czy drugim człowiekiem, by nieść bezpośrednio pomoc, bez oczekiwań zadość uczynienia.
Szóstka przejawia talenty przewodzenia osobom słabszym, których chce ochraniać.
Ma doskonały kontakt z dziećmi, chętnie naucza i dobrze sprawdza sie w roli obiektywnego opiekuna – nauczyciela- mentora.
Poprzez realizację tego talentu, czuje sie bardzo potrzebna, spełniona a przez to spokojna.

Aspekt opiekuńczości przejawia się także w umiejętności dokładnego słuchania. Rozmowa z nią, to czysta przyjemność, bardzo się stara zrozumieć swojego rozmówcę. Nieco gorzej wypada w roli osoby, która ma się zwierzyć i uzewnętrznić. Jej wnętrze stoi otworem tylko dla osób bliskich jej serca. Jest przez to, nie co dwulicowa ale to rodzaj skutecznej ochrony wynikającej ze strachu przed zranieniem.
To wibracja niezwykłej wrażliwości i uczuciowości, szczególnie predysponowana do życia rodzinnego, stadnego. W grupie, czuje się najbezpieczniej i dobro ogółu, szczególnie bliskich jej kręgów, jest dla niej priorytetem.
Dlatego spełnia się poprzez miłość i zapewnienie wszystkiego, co ważne, potrzebne i konieczne najbliższym, by byli szczęśliwi.
Rodzina stanowi centrum jej życia. To wibracja, która najmniej ze wszystkich wibracji kieruje się osobistym dobrem. Najlepiej czuje się w otoczeniu szczęśliwym i łagodnym. Jeśli nie widzi, kojącego wpływu swojego działania na bliźniego, czuje, że zawodzi.
Jest ugodowa, przez co, ma tendencję do przyjmowania na siebie zbyt wielu obowiązków i odpowiedzialności za samopoczucie, a nawet życie osób, których darzy głębszymi uczuciami. Taka postawa, niejednokrotnie uprzykrza jej życie. Ta łagodna osobowość, unika konfliktów i jest przy tym nawet skłonna do nadużyć, takich jak mówienie półprawdy (aby nikogo nie urazić) jak i nawet kłamstw, aby uniknąć nieprzyjemnych emocji.
Bardzo cierpi, jeśli czuje się nierozumiana bądź niekochana, lecz skłania się do ukrywania swoich emocji wewnątrz duszy. To osobowości introwertyczne, chroniące intymność.
Wraz z łagodnością, wibracji tej często towarzyszy nieśmiałość i wstydliwość. Uczucia wspierające i dodające otuchy okazują jednak wylewnie, starając się przychylić nieba najbliższym. Są w stanie poświęcić swoje ambicje dla dobra najbliższych, których zadowolenie jest jej główną aspiracją.
Bardzo dobrze czują się w środowisku domowym, o które dbają. Przestrzeń, w której mieszkają, musi ja wspierać, bo w zaciszu domowym dopiero na prawdę odpoczywa. Ta wibracja jest zorganizowana i gospodarna.
Przejawia zdolności organizatorskie i wykonawcze, potrafi dokładnie rozplanować każde przedsięwzięcie i wdrożyć plan w życie.
Skryta przed światem wewnętrznym uzewnętrznia się w pełni w środowisku osób kochających i życzliwych. Sama do ludzi wykazuje postawę bardzo ciepłą, lojalną wspierającą. Bardzo przejmuje się, wręcz zamartwia losem świat i ludzi, wykazując przy tym ogromne pokłady odpowiedzialności. Można powiedzieć, że wibracja ta, potrafi się stać więźniem zamartwiania się o sprawy obiektywnie mało istotne. Dlatego, bardzo ważny jest odpoczynek, relaks fizyczny aby rozpraszać na bieżąco „wyolbrzymione” problemy.
Szóstka, potrzebuje od świata, chociaż niewielkiej części zwrotu jej starań w postaci czułości i łagodności i akceptacji. Ma mało wiary w siebie i swoje wysiłki często poddaje w wątpliwość. Głęboko w swojej duszy pragnie bezinteresownych przyjacielskich relacji i oddanej, wiernej miłości.
Wykazuje skłonność do niezdrowych zachowań, stawiając sobie niemożliwe do zrealizowania zadania. Ma swój wyobrażony ideał postępowania i jeśli go nie spełnia, staje sie względem siebie bardzo krytycznie surowa. Często myśli, że nie jest dość dobra. Dlatego, w relacjach, wibracje tą należy wspierać i często chwalić, uspokajając jej niepewność wewnętrzną. To uskrzydla romantyczną szóstkę, której marzeniem jest świat pełen harmonii i miłości, gdzie ludzie żyją zgodnie z naturą.
Wibracja ta bardzo źle reaguje na trudne emocje, które wypiera przeżywając ogromny stres. Trwa w trudzie i stara się spełnić oczekiwania, lecz doprowadzona do ostateczności, odchodzi z poczuciem przegranej.
Niekiedy, można odnieść wrażenie, że numerologiczna szóstka, to osoba postępująca w sposób zachowawczy, a nawet tchórzliwy. Ma ku temu swoje motywacje, oparte na łagodności natury. Jednak w okolicznościach zagrażających bliskim, potrafi w zupełności odmienić swoje oblicze, stając do konfrontacji i walki, stając się groźnym przeciwnikiem i zaciętym bojownikiem, szokując odwagą i siłą determinacji.

Numerologia 6 a czakry

Liczba 6 jest najczęściej związana z czakrami Serca i Korzenia. Jest to miejsce, gdzie nasze emocje, miłość i troska stają się manifestacją w formie fizycznej.

Na przykład: bycie rodzicem, planowanie romantycznego wieczoru dla ukochanej osoby lub opieka nad chorym.
Ale także mniejsze rzeczy jak pamiętanie o urodzinach sąsiada.

To jest dokładnie to, co czakry serca i korzenia tworzą, kiedy są ze sobą połączone.

Dodaj komentarz