Przejdź do treści

8 podświadomych bloków, które przeszkadzają Ci przyciągać pieniądze

Kiedy nie przejawiamy obfitości, najczęstszym powodem jest to, że nieświadomie udaremniamy nasze własne zamiary. Ograniczanie przekonań może powodować całe mnóstwo problemów, a pieniądze nie są tu wyjątkiem. Więc, czy te 8 podświadomych bloków pieniędzy powstrzymuje Cię przed bogaceniem się?

Oto kilka szybkich i skutecznych wskazówek, które pomogą Ci pokonać 8 podświadomych bloków pieniędzy, które stają Ci na drodze.

Kontempluj je, a zrozumiesz jak przyciągnąć pieniądze.

Blok pieniężny nr 1. Wiara w to, że nie zasługujesz na pieniądze

Jeśli dorastałeś wierząc, że obfitość to coś, co przydarzyło się innym ludziom, możesz pomyśleć, że nie jesteś wystarczająco dobry, by się wzbogacić. Usuń myśl, że tylko niektórzy ludzie zasługują na sukces! Każdy i każdy może odnieść sukces w swój własny sposób.

Rzuć temu wyzwanie codziennym potwierdzeniem: “Zasługuję na bogactwo i zmierzam do życia w dostatku”.

Blok pieniężny nr 2. Negatywne założenia co do pieniędzy

Podczas gdy obfitość jest celem dla wielu ludzi, brak bogactwa może prowadzić do negatywnych myśli o pieniądzach. To prawda, pieniądze nie mogą naprawić wszystkich naszych problemów. Jednak zajmowanie się tymi negatywami może zablokować twój sukces w manifestowaniu bogactwa.

Zapisz każdy negatywny przekaz, jaki kiedykolwiek słyszałeś o pieniądzach, niezależnie od tego, czy pochodzi on od rodziny, społeczeństwa, religii czy popkultury. Obok każdego przekonania zapisz odpowiednie pozytywne przekonanie i skoncentruj się na nim (np. “Pieniądze są źródłem wszelkiego zła” staje się “Jestem dobrym człowiekiem, bez względu na to, ile lub mam pieniędzy”).

Blok Pieniędzy nr 3. Wskazówki z twojego otoczenia

Czy twoje środowisko domowe lub zawodowe podświadomie dostraja twój umysł do wibracji braku, a nie obfitości? Pospolite bloki tego typu zawierają małe zmiany beztrosko leżące wokoło, słabo zorganizowane paragony i rzeczy, które przypominają ci twoje najcięższe czasy.

Niech twoje środowisko odzwierciedla twoje myśli.

Blok pieniężny nr 4. Ślepota na znaki

Możesz być przyzwyczajony do strojenia lub zdyskredytowania swoich instynktów tak, że ta postawa jest zakorzeniona w twojej podświadomości. Jednak oznacza to, że będziesz tęsknił za znakami z Wszechświata, które próbują skierować cię w stronę bogactwa! 10-minutowa codzienna praktyka medytacyjna może pomóc wzmocnić twoją intuicję.

Blok pieniężny nr 5. Nadmierna hojność

Bycie hojnym jest wspaniałe, ale aby zamanifestować obfitość, trzeba być zarówno dawcą, jak i odbiorcą. Czy prosisz Wszechświat o pomoc, a potem odmawiasz tego, co ci przynosi? Pamiętaj, że twoja wartość nie jest określona tylko przez to, co możesz zapewnić innym; jest zdrowa, pozytywna i ma prawo chcieć rzeczy także dla siebie. Na dłuższą metę korzystnie jest oszczędzać i być bardziej oszczędny, abyś mógł pomagać innym w przyszłości.

Blok pieniężny nr 6. Brak specyfiki

Nawet jeśli myślisz, że wyznaczyłeś sobie jasny cel w swojej pracy nad prawem przyciągania, wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że ich podświadomość popchnęła ich do wyznaczania bardzo niejasnych celów, które są trudne do zwizualizowania i trudne do osiągnięcia. Nie bój się postawić na konkretną sumę pieniędzy i konkretny okres – to właśnie ta specyfika przynosi rezultaty.

Blok pieniężny nr 7. Niskie oczekiwania

Czy to twoja zdolność do zdobycia obfitości, czy też brak ci wiary w prawo przyciągania, umysł, który jest pełen wątpliwości lub niskich oczekiwań, nie będzie w stanie wykorzystać energii potrzebnej do bogatego życia. Aby przyciągnąć to, co chcesz, powinieneś porzucić wątpliwości.

Czytanie historii sukcesu manifestacji może pomóc wzmocnić Twoje wibracje i dać Ci mocno pozytywne oczekiwania.

Blok Pieniędzy nr 8. Lęk przed sukcesem

Twój podświadomy umysł może być naprawdę przerażony, że dostanie to, czego chce! To może być to, że boisz się zmian lub martwisz się, że twój sukces nie będzie trwał długo. Chociaż bycie ostrożnym może być korzystną taktyką, te obawy jednak cię powstrzymują.

Zapisz swoje lęki dotyczące sukcesu. Na przykład, być może martwisz się, że nadal nie będziesz szczęśliwy lub nie jesteś wystarczająco odpowiedzialny, aby mieć ogromne kwoty pieniędzy. Podobnie jak w bloku nr 2 powyżej, zapisz powód, aby zaprzeczyć każdemu z tych lęków i powtarzaj te pozytywne stwierdzenia każdego dnia.

[lwptoc]

Sprawdź też:

Jak Odblokować Czakry

Dodaj komentarz