Rytuały Przyciągania Pieniędzy

JAK PRZYCIĄGNĄĆ PIENIĄDZE ZA POMOCĄ LIŚCI LAUROWYCH

Prawdopodobnie znasz liście laurowe jako zioło do gotowania swoich ulubionych potraw, łatwo je znaleźć w każdym sklepie spożywczym. Rdzenne dla regionu śródziemnomorskiego liście laurowe są znane od wieków z ochrony i magii obfitości. W tym artykule pokażemy Ci, co możesz zrobić, aby podnieść wibracje w swoim codziennym życiu i jak przyciągnąć pieniądze za pomocą liści laurowych.

RYTUAŁY MAJĄCE NA CELU PRZYCIĄGNIĘCIE PIENIĘDZY PRZY Użyciu LIŚCI LAUROWYCH

1. TRZYMAJ LIŚCIE LAUROWE W PORTFELU, ABY NOWY ROK BYŁ LEPSZY FINANSOWO

Zacznijmy od rozmowy o liściach laurowych w portfelu. Klasycznym rytuałem przyciągania pieniędzy za pomocą liści laurowych jest napisanie życzenia na liściu laurowym i przechowywanie go w portfelu, pozostawiając go tam przez pierwszy miesiąc nowego roku.

2. TRZYMANIE LIŚCI LAUROWYCH W PORTFELU PRZEZ CAŁY ROK

Są też tacy, którzy po prostu zostawiają w portfelu liść laurowy (na którym nie ma nic napisanego) na stałe, zastępując go innym, gdy wyschnie, wierząc, że obecność liścia w portfelu może pomóc w przyciągnięciu pieniędzy.

3. LIŚCIE LAUROWE NA PODWYŻKĘ

Jeśli szukasz nowej pracy lub chcesz otrzymać podwyżkę, powinieneś włożyć listek laurowy do walizki roboczej lub biurka. Niektórzy ludzie uważają, że zwiększa to szanse na osiągnięcie oczekiwanego rezultatu.

4. WYJAZDY WAKACYJNE DO NIETYPOWYCH MIEJSC W CELU PRZYCIĄGNIĘCIA PIENIĘDZY I DOBROBYTU

Liście laurowe można również umieścić w innych miejscach (torby, szuflady, itp.), np. w domu lub biurze, gdzie osoba, która chce z niego skorzystać spędza najwięcej czasu.

W każdym z tych miejsc uważa się, że związek między liśćmi laurowymi a pieniędzmi może działać na korzyść pieniężnego aspektu życia tych, którzy na to zasługują. Najczęstszym jednak rozwiązaniem jest umieszczenie liści laurowych w portfelu, który zazwyczaj nosisz przy sobie.

Kultura pokazuje nam wiele przykładów rytuałów mających na celu osiągnięcie różnorodnych celów, szczególnie tych kochających, zawodowych i finansowych. Krzyżujemy palce, mając nadzieję, że te rytuały pomogą Ci znaleźć szczęście, którego szukasz.

Scroll to Top