Przejdź do treści

5 Kolorów, Które Przyciągają Pieniądze: ZACZNIJ JE NOSIĆ

Czy wiesz, że istnieją kolory, które przyciągają pieniądze? Prawdopodobnie jest to dla ciebie nowość, ale każdy kolor ma swoją własną, odrębną energię i własne wibracje. Zgodnie z energią tych kolorów można przyciągnąć kilka rzeczy, między innymi miłość, pieniądze i zdrowie.

Więc dowiedzmy się o kolorach, które mogą przyciągnąć do twojego życia pieniądze. Wtedy możesz cieszyć się energią, którą te kolory emanują, aby uniknąć problemów finansowych. Wszyscy wiemy, że pieniądze są przyczyną wielu innych problemów, z którymi mamy do czynienia na co dzień.

KOLORY, Które Mogą PRZYCIĄGNĄĆ PIENIĄDZE: POZNAJ JE

Złoto

Złoto jest światłem, życiem, a także najlepszym kolorem, aby przyciągnąć pieniądze do swojego życia, jak również sukces w biznesie. Złoto jest również kolorem sławy i jasności. Nosząc ten kolor będziesz gotów znaleźć rozwiązanie, aby pozbyć się swoich długów i problemów.

Kilka wskazówek: użyj kilku złotych przedmiotów do udekorowania domu i umieść jakiś złoty przedmiot obok miejsca, w którym trzymasz swoje pieniądze, albo nawet w portfelu.

Jeśli masz problemy z pieniędzmi, zapal złotą świecę i poproś o ochronę swojego anioła stróża. Pojawi się jakieś rozwiązanie.

Brązowy

Brązowy jest kolorem neutralnym i jest jednym z najlepszych kolorów do przyciągnięcia pieniędzy. Nie wydaje się bardzo mocny, ale w rzeczywistości jest to kolor o dużej energii, idealny do wspierania stabilności i bezpieczeństwa ekonomicznego. Jeśli masz coś brązowego w biurze lub nosisz brązowe ubrania, to ten kolor pomoże Ci zabezpieczyć twoje dochody, tak abyś mógł czuć się bezpiecznie.

Żółty

Jeśli chcesz przyciągnąć pieniądze, żółty jest również jednym z kolorów z dobrą energią do tego celu. Żółty jest kolorem, który sprawia, że twój umysł jest bardziej aktywny i który stymuluje kreatywność. Jest to kolor, który przyciąga możliwości, ułatwiając osiągnięcie celów.

Czerwony

Czerwony jest kolorem siły. Jest on również dobry do stosowania w przypadku problemów z pieniędzmi. Należy go jednak używać w sposób zrównoważony. Chińczycy uważają, że jest to kolor obfitości i bogactwa. W rzeczywistości nie jest to żadna niespodzianka, ponieważ widzimy wszystkie chińskie przedsiębiorstwa udekorowane czerwonymi tonami.

Pomarańczowy

Pomarańczowy jest jednym z pięciu kolorów, które przyciągają pieniądze. Łączy w sobie energię żółtego z siłą czerwonego koloru. To zapewni Ci siłę i determinację potrzebną do osiągnięcia Twoich celów. Kolor pomarańczowy jest również związany z dobrobytem i pieniędzmi.

Zobacz też: Jak Przyciągnąć pieniądze.

Dodaj komentarz