Przejdź do treści

“Więcej ludzi odnosi sukcesy
Szybciej niż w innym momencie historii.
Nigdy nie było więcej możliwości
Aby zamienić swoje marzenia w rzeczywistość
Niż teraz. ”
– Brian Tracy

Brian Tracy
Brian Tracy

Brian Tracy jest jednym z wiodących oautorytetów Ameryki w zakresie poprawy osobistej skuteczności, rozwoju potencjału ludzkiego i sztuki sprzedaży. Dynamiczny i zabawny mówca zainspirował i inspirował tysiące ludzi do osiągnięcia szczytowych osiągnięć i osiągnięcia. Jego seminaria na temat przywództwa, celów, motywacji, zarządzania czasem i psychologii sukcesu przybliżają widzom.

Jako szef dwóch firm Brian Tracy konsultował się z ponad 500 korporacjami w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Dalekim Wschodzie i Europie w zakresie marketingu, kreatywności, strategii firmy, sprzedaży i rozwoju organizacji. Jest prezesem Instytutu Zarządzania Rozwojowego, firmy zajmującej się zasobami ludzkimi, był poprzednio dyrektorem operacyjnym firmy zajmującej się rozwojem, z ponad 265 milionów dolarów aktywów i 75 milionów rocznej sprzedaży.

Brian Tracy mówi po cztery języki i podzielił się swoimi spostrzeżeniami z setkami tysięcy chętnych mężczyzn i kobiet w ponad 80 krajach na sześciu kontynentach. Jest zapalonym czytelnikiem zarządzania, psychologii, ekonomiki, metafizyki.

Zobacz też:
Joe Vitale

Dodaj komentarz