Jak Odblokować Czakry? Z Pełną Mocą

utworzone przez

Czakry, inaczej koła, widziane również jako kwiaty, wiry, lub różnokolorowe światła, są punktami na mapie świadomości.

Można się spierać na ile ich istnienie jest zasadne, jednak wszystkie tradycje Ziemi widzą je w człowieku i podkreślają ich znaczenie dla zdrowia, myśli, emocji, a nawet mocy magicznych.

Praca z czakrami, to skuteczny rozwój osobisty i duchowy.

Płynące sprawniej energie przejawiają się w realnym życiu.

Przyciągają bogactwo, możliwości, wartościowych ludzi – u każdego działa to trochę inaczej.

 

Jestem szamanem, czarownikiem i energoterapeutą z piętnastoletnim doświadczeniem.

Swoją wiedzę i techniki czerpałem u wielu mistrzów tradycji duchowych Orientu i Okcydentu.

Dzięki nieszablonowemu podejściu do spraw energii i duchowości potrafię skutecznie pomagać w większości zaburzeń energetycznych, takich jak zdejmowanie klątw, uroków, złorzeczeń, czy też pracy z blokadami czakr, stanowiącymi przeszkodę w dostatnim i szczęśliwym życiu.

Więcej o mojej ścieżce możesz przeczytać Tutaj.

 

 

 

Można oczyszczać i odblokowywać czakry wedłuch schematu 7 czakr.

Jednak z mojego doświadczenia wynika, że lepiej robić to:

po pierwsze dobierając energie i działania pod kątem osobistych potrzeb energii,

po drugie określając jasny cel, np. lepsze relacje z ludźmi, przyciąganie pieniędzy, poprawa zdrowia.

 

Możesz zamówić indywidualną diagnozę swojej energii, żebyśmy określili z czym tak naprawdę warto popracować.

Zapraszam >> Kontakt i Rozpoznanie energetyczne >>

Zaproponuję Ci też sesje energetyczne – one radykalnie przyspieszą Twój rozwój i zobaczysz rezultaty w tak zwanym fizycznym świecie.

czakry jak odblokować

Jak i po co odblokować czakry

Opisane niżej przykłady zaczerpnąłem z pracy z klientami na przestrzeni kilku ostatnich lat. Były one w ramach sesji uzdrawiania m.in na odległość ich relacji z bliskimi, prostowania ścieżek pieniędzy i kariery i wielu innych.

Czakra Korony

Odblokowanie czakry korony warto zrobić jeśli odczuwa się przytłoczenie myśleniem o sprawach duchowych, odcięciem od przewodnictwa duchowego. 

Zdrowa Czakra Korony daje lepszą łącznością z Górą, większą ilością szczęśliwych przypadków.

Czakra Trzeciego Oka

Oczyszczenie czakry trzeciego oka świetnie działa kiedy mamy chaotyczne myśli, brak koncentracji. Odblokowanie trzeciego oka skutkuje polepszoną intuicją, widzeniem siebie w życiu, patrzeniem z nadzieją w przyszłość.

Czakra Gardła

Oczyszczenie czakry gardła jest ważne kiedy trzymamy w sobie dużo żalu i pretensji. Na pracę tej czakry wpływa też napięcie na barkach. Odblokowanie czakry gardła owocuje lepszą komunikacją z innymi, zwiększeniem jakości sztuki i twórczości jaką robimy.

Czakra Serca

Oczyszczenie czakry serca jest de facto niezbędne jeśli ktoś myśli o związku z drugą osobą w którym są głębokie uczucia. Odblokowanie czakry serca jest też ważne dla ogólnego zdrowia, zdolności wybaczania, odwagi.

Czakra Splotu Słonecznego

Oczyszczenie czakry splotu słonecznego zaleca się kiedy naszemu życiu towarzyszą lęki (i problem z kontrolą), nałogi, problem z granicami ja-inni. Odblokowana czakra splotu słonecznego jest konieczne jeśli chce się podejmować właściwe decyzje.

Czakra Sakralna (Witalna)

Oczyszczenie czakry sakralnej/witalnej. Co do tej czakry istnieje wiele nieporozumień, za mocno akcentuje się jej rolę seksualną. Ma ona owszem pewną w niej rolę, zwłaszcza u kobiet, jednak już u mężczyzn główną czakrą odpowiedzialną za sprawy seksualne jest podstawa.

Stan czakry sakralnej mówi o naszej zdolności do zaufania (stąd jej wielka rola w życiu związkowym). Mówi też o ufności samemu sobie. Odblokowanie czakry witalnej jest ważne, by odczuwać przyjemność w życiu. Jest to również ważne dla pewnych rodzajów twórczości.

Czakra Podstawy (Korzenia)

Z oczyszczenia czakry podstawy/korzenia powinny skorzystać osoby którym “brak energii”, nic się nie chce albo wręcz przeciwnie – mają problem z zasypianiem, są nadaktywne.

Odblokowana czakra podstawy daje więcej sił do życia oraz bardziej realistyczne podejście do wielu spraw. Sprawia, że możemy odnaleźć swoje miejsca w świecie.