Odblokowanie Czakr – Czakry z Pełną Mocą

utworzone przez

Czakry, inaczej koła, widziane również jako kwiaty, wiry, lub różnokolorowe światła, są punktami na mapie świadomości.  

Można się spierać na ile ich istnienie jest zasadne, jednak wszystkie tradycje Ziemi widzą je w człowieku i podkreślają ich znaczenie dla zdrowia, myśli, emocji, a nawet mocy magicznych.

Praca z czakrami, to skuteczny rozwój osobisty i duchowy. Płynące sprawniej energie przejawiają się w realnym życiu. Przyciągają bogactwo, możliwości, wartościowych ludzi – u każdego działa to trochę inaczej.

Można oczyszczać i odblokowywać czakry wedłuch schematu 7 czakr. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że lepiej robić to:  

po pierwsze dobierając energie i działania pod kątem osobistych potrzeb energii,

po drugie określając jasny cel, np. lepsze relacje z ludźmi, przyciąganie pieniędzy, poprawa zdrowia.

 

Możesz zamówić indywidualną diagnozę swojej energii, żebyśmy określili z czym tak naprawdę warto popracować.  

Zapraszam >> Rozpoznanie energetyczne >>  

Zaproponuję Ci też sesje energetyczne – one radykalnie przyspieszą Twój rozwój i zobaczysz rezultaty w tak zwanym fizycznym świecie.

Czakry człowieka

Wraz z kanałami psychicznymi, aurą oraz energią tworzą ciało energetyczne.

Jest ono odpowiedzialne za to co przyciągamy w życiu a co odpychamy.
Co nam szkodzi a na co jesteśmy odporni/obojętni.

Działanie czakr najlepiej poznać na przykładzie:

zastój w przepływie czakry podstawy spowodowany brakiem ruchu, stopniowo przekształca się w blok który powoduje np. depresję.

Kiedy zaś blok jeszcze bardziej się pogłębi, spowoduje chorobę objawiającą się np. drętwieniem nóg.

To oczywiście uproszczony przykład, ale ważne jest by zrozumieć, że gdyby zrobić odblokowywanie czakry odpowiednio wcześniej, można szybko wyjść z depresji i uniknąć choroby. Łatwiej też, po pozbyciu się tego ciężaru, wziąć się za siebie i np. zacząć regularnie ćwiczyć.
Działa to w obie strony, nie tylko od strony fizycznej.

 Kiedy mamy jakiś rodzinny wzorzec powstrzymujący nas np. przed dobrymi relacjami z kobietami, nasili się on i pojawi w realnym życiu, w formie powtarzających się ‘pechowych’ wydarzeń typu zdrady, obgadywanie etc.

Na poszczególnych poziomach czakr odbija się wiele warstw życia – od czysto duchowego, poprzez twórczość, intelekt, życie w związkach, a nawet praca i finanse.

Jak i po co odblokować czakry

Opisane niżej przykłady zaczerpnąłem z pracy z klientami na przestrzeni kilku ostatnich lat. Były one w ramach sesji uzdrawiania m.in na odległość ich relacji z bliskimi, prostowania ścieżek pieniędzy i kariery i wielu innych.

Czakra Korony

Oczyszczanie czakry korony warto zrobić jeśli odczuwa się przytłoczenie myśleniem o sprawach duchowych, odcięciem od przewodnictwa duchowego. Odblokowanie czakry korony skutkuje lepszą łącznością z Górą, większą ilością szczęśliwych przypadków.

Czakra Trzeciego Oka

Oczyszczenie czakry trzeciego oka świetnie działa kiedy mamy chaotyczne myśli, brak koncentracji. Odblokowanie trzeciego oka skutkuje polepszoną intuicją, widzeniem siebie w życiu, patrzeniem z nadzieją w przyszłość.

Czakra Gardła

Oczyszczenie czakry gardła jest ważne kiedy trzymamy w sobie dużo żalu i pretensji. Na pracę tej czakry wpływa też napięcie na barkach. Odblokowanie czakry gardła owocuje lepszą komunikacją z innymi, zwiększeniem jakości sztuki i twórczości jaką robimy.

Czakra Serca

Oczyszczenie czakry serca jest de facto niezbędne jeśli ktoś myśli o związku z drugą osobą w którym są głębokie uczucia. Odblokowanie czakry serca jest też ważne dla ogólnego zdrowia, zdolności wybaczania, odwagi.

Czakra Splotu Słonecznego

Oczyszczenie czakry splotu słonecznego zaleca się kiedy naszemu życiu towarzyszą lęki (i problem z kontrolą), nałogi, problem z granicami ja-inni. Odblokowanie czakry splotu jest konieczne jeśli chce się podejmować właściwe decyzje.

Czakra Sakralna (Witalna)

Oczyszczenie czakry sakralnej/witalnej. Co do tej czakry istnieje wiele nieporozumień, za mocno akcentuje się jej rolę seksualną. Ma ona owszem pewną w niej rolę, zwłaszcza u kobiet, jednak już u mężczyzn główną czakrą odpowiedzialną za sprawy seksualne jest podstawa.

Stan czakry witalnej mówi o naszej zdolności do zaufania (stąd jej wielka rola w życiu związkowym). Mówi też o ufności samemu sobie. Odblokowanie czakry witalnej jest ważne, by odczuwać przyjemność w życiu. Jest to również ważne dla pewnych rodzajów twórczości.

Czakra Podstawy (Korzenia)

Z oczyszczenia czakry podstawy/korzenia powinny skorzystać osoby którym “brak energii”, nic się nie chce albo wręcz przeciwnie – mają problem z zasypianiem, są nadaktywne.

Odblokowana czakra podstawy daje więcej sił do życia oraz bardziej realistyczne podejście do wielu spraw. Sprawia, że możemy odnaleźć swoje miejsca w świecie.

Opisane wyżej przykłady pracy z czakrami zaczerpnąłem z wieloletniego doświadczenia duchowej praktyki dla siebie i innych.

Można oczyszczać i odblokowywać czakry dla samego, nieokreślonego rozwoju duchowego w schemacie 7 czakr. Jednak przekonałem się, że lepiej robić to:
  • po pierwsze dobierając energie i działania pod kątem osobistych potrzeb energii,
  • po drugie określając jasny cel, np. lepsza relacja z ludźmi, przyciąganie pieniędzy, poprawa zdrowia.

Możesz u mnie zamówić indywidualną diagnozę swojej energii, żebyśmy określili z czym tak naprawdę warto popracować. Zaproponuję Ci też sesje energetyczne – one radykalnie przyspieszą Twój rozwój i zobaczysz rezultaty w tak zwanym fizycznym świecie. Kliknij >> KONTAKT

 
Opinie po zabiegach związanych z oczyszczeniem i odblokowaniem czakr:
Ale ogólnie muszę ci powiedzieć że wszystko się dobrze układa w życiu, zauważyłem dużo większy spokój z głowie, oraz gdy rozmawiam z ludźmi,zauważyłem również że zacząłem wzbudzać zainteresowanie kobiet-jak gdyby moja seksualność się ujawniła.