Klątwa matki

Jakie warunki muszą być spełnione, żeby klątwa była skuteczna?

Przede wszystkim musi być wola, jasno sprecyzowane emocje, siła oraz pewna umiejętność.
W szczególnych warunkach jednak do rzucenia skutecznej klątwy może dojść, mimo że wyżej wymienione czynniki nie były spełnione.

Dzieje się tak w momencie, kiedy mamy dużą zależność emocjonalną z osobą rzucającą klątwę. Do takich emocjonalnych zależności należy właśnie relacja matka- dziecko.

Tu szczególnie trzeba podkreślić, że wieź ta jest silniejsza jeżeli matka rzuca klątwę na córkę.

Działa w tym wypadki linia płci, która stwarza dodatkowe dobre warunki dla przyjęcia się klątwy.

Najczęściej klątwa rzucona przez matkę jest nieświadoma i dotyczy niepowodzenia w życiu. Może i ty miałeś okazję doświadczyć, czy usłyszeć u kogoś, jak matka do dziecka mówi:

czekaj czekaj jeszcze ci tego zabraknie, zobaczysz, że jeszcze za tym zatęsknisz, albo

z takim podejściem to nigdy szczęścia nie znajdziesz, lub

rób tak dalej i sama zobaczysz, że źle się to skończy.

Często takie powtarzane w kółko uwagi, poparte złością, działają jak klątwa. Wbijają się w głowę i … zaczynają działać dokładnie tak, jak mama „przewidziała”.

Na końcu, kiedy już się nie układa, życie jest jednym wielkim niepowodzeniem, słyszymy: a nie mówiłam?

To właśnie jest przekleństwo bezwiedne.

Jak zdjąć przekleństwo matki?

Przede wszystkim trzeba zdać sobie sprawę z tego, jak do tego doszło. Czy na pewno to jest związane z matką i jej pretensjami?

Warto wcześniej się upewnić zamawiając analizę energii.

Samo przekleństwo dobrze jest “rozprogramować”, czyli świadomie przerobić to, że jednak mimo słów matki zasługujemy na coś więcej niż marne grosze, zasługujemy na szczęście, udany związek, czy powodzenie.

Oczyszczanie klątwy

Czasem jednak matka zupełnie celowo przeklina swoje potomstwo. Potrafi być ono niezwykle silne, zwłaszcza jeżeli robi to na łożu śmierci.

W takim wypadku pozostaje nam tylko udać się do fachowca po pomoc. Sami tego nie zdejmiemy, bo to wyjątkowo silna energia.

Przekleństwo matki, skutki

Skutkiem celowego przekleństwa matki mogą być zarówno choroby, jak i niesnaski, kłótnie rodzinne, upadek rodziny, czy kompletne bankructwo.
Wszystko to, co dzieje się na skutek przekleństwa, zależy od tego na co było ono skierowane, ale też od tego, co działo się w głowie matki rzucającej klątwę. Wiadomo, że energia podąża za myślą, więc im więcej negatywnych myśli u osoby, która klątwę rzuca, tym szersze skutki jej działania.
Duże również zależy od wrażliwości osoby, na którą przekleństwo zostało rzucone. Im więcej poczucia winy w jakiejś dziedzinie, tym większa szansa, że właśnie w tem rejonie klątwa się „przyjmie”.

Matka rzuca na mnie klątwy — czy one się spełnią?

To zależy od okoliczności i zrozumienia zjawiska. Jeżeli mama tylko ot tak sobie mówi, a ty puszczasz to między uszami, to nic się nie stanie, klątwa nie ma szans zadziałać, zwłaszcza jeżeli lubisz się śmiać i jesteś sobą pogodną.

Gorzej jeżeli już masz obniżony nastrój a matka serio jest przekonana że nic ci nie wyjdzie. Tu już są duże szanse, że takie pozornie dobre rady, zamienia się w klątwę.

Co zrobić jeżeli matka mnie przeklęła?

Przede wszystkim nie poddawać się, nie wierzyć, że to nasza wina. Każdy ma prawo do innego życia niż jego rodzice do innych zachowań i innych preferencji.
Im więcej wyrobimy sobie dystansu i humoru tym lepszą stworzymy tarczę na wszystkie klątwy jakie mogą nam się przytrafić.

Scroll to Top