Oczyszczanie czakr, odblokowanie, otwieranie, energetyzowanie, harmonizacja.

Pojęcia wymieniane jednym tchem przez specjalistów,  jednak czy to synonimy ?

W tym artykule wyjaśniam je w prosty i zrozumiały sposób.

oczyszczanie czakr

Otwieranie czakr, aktywacja


to pojęcia związane z ich funkcjonowaniem. Kiedy zachodzi potrzeba, w czakrze płynie więcej energii, staje się aktywna. Można to porównać do otwarcia. Np. podczas modlitwy otwiera się czakra korony, podczas śpiewu – czakra gardła. S


Są osoby twierdzące że praktyka z czakrami prowadzi do różnego rodzaju opętań i cudów niewidów, ale tak naprawdę każda życiowa aktywność ma swoje odbicie w energetyce i aurze, od biegania w maratonie do rozwiązywania zadań z fizyki płynów. Świadoma medytacja, otwieranie czakr jest jednocześnie odkrywaniem siebie, swojego potencjału.


Są dwie, często mylone sprawy – wielkość czakry i jej otwarcie. Kiedy dąży się do bogatego życia pełnego pasji, czakry których zadania szczególnie rozwijamy (czyli te czakry często otwieramy) stają się większe. A bardzo dużo ludzi w środowisku ezoterycznym na siłę utrzymuje aktywny stan czakr, trzyma je otwarte, mimo że jest to wykańczające na dłuższą metę. Dobrze jest mieć to wypośrodkowane, dać sobie czas na pracę i na odpoczynek.


 


Energetyzowanie czakr


Pokrewnym wyrażeniem do otwierania jest energetyzowanie. Jest to pojęcie związane z medytacją, kiedy skupiamy swoją uwagę na czakrze po to by jeszcze efektywniej poznawać i rozwijać takie cechy jak współczucie, rozum, pracowitość.


Czasem energetyzacja jest wykonywana w bardzo wyrafinowany sposób, typu wyobrażenia boskich pałaców, mandal.


Każdy jednak wie że w życiu bywa różnie i są sytuacje kiedy pod wpływem strachu, nagłej zmiany w życiu, czakra zamyka się.

Normalnie z czasem ponownie wraca do swojego normalnego stanu. Ale czasem to samouzdrawienie napotyka na przeszkody. Wtedy powstaje blok.

Wydaje się, że termin otwierania czakr odnosi się bardziej do rozwoju jaki samemu się praktykuje, odblokowanie jest związane z czyjąś pomocą.

Blokada na czakrze to zagęszczona energia powstała z nierozładowanych emocji – coś podobnego do “guli w gardle” (ale może być na każdej z nich).


Przejawia się się jako np. ospałość lub nadaktywność czakry podstawy, brak życia duchowego lub całkowite pochłonięcie sprawami  ducha czakry korony.


 


Oczyszczenie czakr


Oczyszczanie czakr – jest pierwszym i podstawowym działaniem, zabiegiem energetycznym.

Zupełnie wystarcza i daje ulgę, jeśli zaburzenia pochodzą np. od pracy w uciążliwym środowisku.  Oczyszczanie czakr warto też robić kiedy ma się natłok negatywnych myśli, które mogą wtórnie zakłócać pracę całości energetyki. 


 


Uzdrawianie czakr


Naprawianie czakr praktykuje się również z pomocą terapeuty – kiedy w analizie energetycznej wychodzi uszkodzenie w pracy czakry. To sprawa znacznie poważniejsza niż blokada. Na 100% skutkuje chorobą na poziomie ciała.

Uszkodzenie to mogło pojawić się jako wynik traumy życiowej lub przeenergetyzowania związanego z wielkim parciem na rozwój i objawia się jako nieprawidłowy, chaotyczny przepływ energii. Uszkodzone czakry wymagają więcej czasu i energii niż zablokowane.


 


Synchronizacja czakr


Harmonizacja czakr jest związana z kiepską kondycją całości energetyki. Czakry nie są ze sobą zgrane, mamy sprzeczne ze sobą priorytety, inaczej myślimy, co innego mówimy a jeszcze coś innego robimy.

Lub, pewne sfery życia rozwijamy kosztem drugich, czasami nieświadomie. Kiedy pochłonięci sprawami ducha i intelektu zapominamy o sprawach ciała, dolne czakry mają za dużo energii kosztem drugich. Skutkuje to natłokiem myśli, bólami głowy, brakiem równowagi w życiu seksualnym i zawodowym.


 


Chciałbyś dowiedzieć się w jakim stanie są Twoje czakry ? Które należałoby oczyścić, które zharmonizować?

 


Zamów Rozpoznanie Energetyczne >> [klik]

 

Dostaniesz pełną diagnozę która powie o źródłach przeszkód w Twoim życiu oraz opracujemy plan naprawy i odblokowania energii.

 


 


Podstawowe Oczyszczanie Czakr


Rozszerzone Oczyszczanie Czakr


  •  diagnoza stanu psychoenergetyki, aury, czakr
  •  odpięcie klątw, uroków, negatywnych, również wampirycznych połączeń
  •  oczyszczanie, odblokowanie i harmonizacja czakr 


otwieranie czakr


Autor: Bartosz Kazibudzki

Tytuł: Oczyszczanie czakr inne zabiegi energetyczne