Horoskop wampiryczny

Wampiry energii emocjonalnej znajdują się pod każdym znakiem zodiaku, ale wydają się dominować w szczególności w 5 znakach.

Wampiry energetyczne podążają sentymentalną, ale żałośnie irracjonalną drogą, aby żywić się naszą energią. Zostawią cię emocjonalnie wyczerpanym, nawet jeśli masz z nimi krótką interakcję.

Są to ludzie, którzy mają złowieszczy dar uświadamiania ci, że to ty jesteś przyczyną wszystkiego, co jest negatywne w ich życiu, nawet bez potrzeby mówienia tego.

Jeśli zdarzy się wam być jedną z tych nieszczęśliwych dusz, które są skazane na to, żeby znajdować się blisko nich, to naprawdę macie problem.

Przez ten ciągły atak na wasze uczucia i uczucia będziecie przez cały czas przemęczeni. A najgorsze jest to, że wampir energetyczny może być zupełnie nieświadomy swojej negatywnej cechy.

Niektóre głęboko zakorzenione idiosynkrazje charakterystyczne dla pięciu znaków zodiaku są odpowiedzialne za tę predyspozycję do wampirów energetycznych. Przynależność do któregokolwiek z tych 5 znaków powinna ostrzegać cię i pomagać ci odeprzeć ten rodzaj zachowania.

Byk

Istnieje duża szansa, że osoba pod tym znakiem stanie się emocjonalnym wampirem. Pragną oni uznania i akceptacji ze strony bliskich im osób.

Często mogą wybuchać, gdy rzeczy nie idą ich drogą. Ludzie wokół nich mają tendencję do spadku w dół, podczas gdy utrzymują stałą zaporę o krzywdę, którą każdy z nich wniósł do swojego życia.

Panna

Są również emocjonalnymi wampirami i są na zawsze na emocjonalnej przejażdżce kolejką górską. Są opiniotwórcze i odpalają nawet wtedy, gdy są świadome konsekwencji swoich słów i czynów.

Potrafią ściągać na siebie innych, aby ukryć swoje winy nawet wtedy, gdy wiedza co robią.

Rak

Prędzej czy później, ludzie ze znaku Raka mają tendencję do przekształcania się w wampiry emocjonalne. Polegają na innych, by być szczęśliwymi, ale konsekwencje są dalekie i szerokie.

Mogą przetrwać, jeśli staną się bardziej samodzielni i przestaną odcinać wszystkie połączenia ze światem zewnętrznym. Nie jest to łatwe, ale jest to konieczność.

Strzelec

Dwie cechy sprawiają, że Strzelec wyróżnia się jako emocjonalny wampir. Jedną z nich jest ich skłonność do zagłębiania się w emocje danej osoby, a następnie porzucenia tej relacji. Jesteś wypoczęty na chwilę, ale nagle twój świat rozbija się o ziemię.

Nie dadzą ci żadnego powodu opuszczenia cię, a ty bez uprzedzenia znajdujesz się sam. Jesteś na zawsze w stanie zapomnienia, wiszący w powietrzu, w ciemności o drodze przed tobą.

Baran

Ci z pod znaku Barana są emocjonalnymi wampirami, ponieważ znajdują ujście dla swoich emocji i gniewu na swojej bliskiej rodzinie i przyjaciołach. Pracują poza swoim punktem zwrotnym, co wywiera na nich dodatkową presję i o wiele łatwiej jest im się załamać.

Rzadko ich widujesz, ale to wystarczy, żeby cię zdołować. Kiedy są już blisko, pokazują swoje emocje i złość. Wszystkie wasze wysiłki, aby wprowadzić ich na właściwy tor, są umniejszane przez ich nieustanne prawienie morałów.

Oceń artykuł
Scroll to Top