“Teściowa manipuluje moim mężem”

Teściowa jest znana ze sprawowania władzy, sądzenia, krytyki i podżegania. I jak każda osoba toksyczna, teściowa teściowa jest ssącym pasożytem pasożytem, ​​który karmi Twoją nędzę. Aby chronić siebie i swoich najbliższych, musisz znać swojego wroga, więc oto 10 oznak, z którymi możesz się zmierzyć z teściową teścią.
Źródło

1. Zawsze ma rację, bez wyjątku. Oznacza, że ​​nigdy się nie myli. Nigdy nie przyzna, że ​​się myli, a ona nigdy nie przeprosi za nic. To z pewnością spowodowałoby upadek zachodniej cywilizacji i stoi w sprzeczności z założeniem, że ma rację. W jej oczach (i prawdopodobnie małżonek) jest jedyną osobą winną.

2. Jest lekceważąca. Ona zignoruje cię w przeważającej części, przekazując, że nie ma dla niej znaczenia. Nie chce słuchać słowa, które mówisz. Ona zapyta, czy jesteś głodny, słyszysz “nie”, a wciąż wkłada jedzenie do talerza. Ona również lekceważy wszystkie swoje osiągnięcia jako nieistotne i niegodne ze swoją uwagą. Ważne są tylko rzeczy, które mają dla niej wartość.

3. Ona powie ci w uprzejmie subtelne sposoby, że nie jesteś wystarczająco dobry dla swojego syna i dla swojej rodziny. Ona nie powie to na twoją twarz, nie, ale słyszysz wiadomość głośno i wyraźnie. W zależności od poczucia własnej wartości, poczujesz się zdruzgotany lub nieco rozbawiony.

4. Aby ustalić swoją dominację i udowodnić, że ma rację w stosunku do ciebie, oczekuje, że zrobi to, co jej podoba. Chodziło o to, że chcesz spędzić z nią czas, pojawiając się w każdym wydarzeniu rodzinnym, ucząc się sposobu gotowania, sprzątania i wszystko o wszystkim innym pod słońcem (ponieważ jej sposób jest wyraźnie lepszy), przyjmując jej religię i kulturę, a ostatnio A przynajmniej dając jej wnuki, kiedy jest gotowa do bycia babcią. Jeśli tego nie zrobisz, jesteś zepsutą szwagierką i ma prawo narzekać na ciebie każdego, kto będzie słuchać.
Oszalowanie jest użytecznym narzędziem w pasku narzędziowym.
Oszalowanie jest użytecznym narzędziem w pasku narzędziowym. | Źródło

5. Jeśli nadal nie pogłębiasz swojej woli, przejdzie do cięższej artylerii. Rozpocznie kampanię w jej społeczności, starając się odwrócić wszystkich od ciebie. Jeśli się powiedzie, ci ludzie zaczną wywierać nacisk na męża, aby cię opuścić, mówiąc, że “martwi się o niego” i “chcą, żeby był szczęśliwy”.

6. Nie będzie szanować słów, wyborów czy przestrzeni osobistej. Ona przyjdzie do domu bez zaproszenia i niezapowiedziana, oczekując, że będziesz powitać ją z otwartymi ramionami i być wdzięczny za zaszczyt odwiedziny. Będzie wyglądać z obrzydzeniem na temat tego, jak brudne jest miejsce, i jak niezainteresowane są twoje dzieci.

7. Jej parafialna mentalność głosi, że musi rządzić przez potępienie jej uczucia i akceptacji, więc użyje cichych zabiegów, winy, winy i bezpośredniego zastraszania, aby manipulować tobą i mężem. Jeśli nie będzie z nią siadł, ona też będzie karana i niszczycielska wobec niego. Jednocześnie będzie demonstracyjnie przyznać jej miłość do rodzeństwa i szwagierki.

8. Kocha publiczność, a ona bardzo interesuje się występami. Publicznie wyda uroczą kulturową kobietę, która jest bezinteresowną dozorcą swojej rodziny. Może być nawet znana jako filantrop w swojej społeczności. Większość ludzi będzie za to zapłacić. Oni nie zrozumieją, co wołowina możecie mieć z tak wielką damą. Nie próbuj ich zniechęcać. Niech pozostaną w matrycy. Niech cieszy ich stek.

9. Jak każdy narcyz, widzi swoje dzieci nie jako jednostki, ale jako rozszerzenia się. Wszystko, co robią, odzwierciedla jej, więc odejdzie ona z wielkim wysiłkiem, aby skorygować jakiekolwiek “odstępstwo” od wybranej przez nich ścieżki. Obejmuje to osoby, z którymi się żenią; ty. Nigdy nie zrezygnuje z próby zniszczenia swojego małżeństwa lub do kontrolowania życia swoich dzieci.

10. Będą “dobrych dni”, kiedy będzie na swoim zachowaniu i wszystko będzie normalne. Może nawet będziesz skłonny myśleć, że wszystko się poprawia. Stracisz czujność, a potem znikąd znowu ją zwrócą, a zostaniecie przypomniani – jeśli jeszcze nie wiesz – że nigdy cię nie zaakceptuje, a nigdy nie możesz mieć związku z jej. Nawiasem mówiąc, ten ostatni, może nie jest zły.

Zobacz też:

Wampiry emocjonalne

wampir energetyczny

Scroll to Top