Praca a prawo przyciągania

Praca a prawo przyciągania
Praca a prawo przyciągania

Jeśli chcesz zastąpić obecną pracę lub jesteś poszukującym nowej, oto 7 sprawdzonych wskazówek dotyczących przyciągania, które pomogą Ci udowodnić nową pracę.

Wszystkie te wskazówki pochodzą od przemyślanych twórców, którzy z powodzeniem korzystali z nich!

Najpierw …

Jeśli jesteś aktualnie zatrudniony, staraj się, aby:

Kochaj pracę, którą masz.

Wiem wiem. Myślisz, że możesz kochać pracę, którą masz, nie potrzebujesz nowego.

Może to być trochę skomplikowane – ale niezwykle pomocne jest zminimalizowanie przerażenia obecnej pracy. Powodem jest, jak to mówi prawo przyciągania “podobne przyciąga podobne” – więc jeśli nienawidzisz swojej pracy, to będzie nadal manifestować – nawet w nowym. Musisz najpierw zmienić wibrację, a nie pracę. W przeciwnym razie jest tylko z patelni i do ognia.

Możesz zarządzać swoim nastrojem, szukając rzeczy, które docenią Twoją aktualną pozycję. Zrobi to wszystko na świecie.

A dla tych, którzy zastanawiali się, czy znalezienie sposobów na chęć zrobienia swojej pracy po prostu trzymać się w to zablokować, przeczytaj ten post. (Zrobi to dokładnie odwrotnie, pomagając dostosować się do pracy, którą kochasz jeszcze!)

Pamiętaj tylko: najlepszym sposobem na zdobycie nowej pracy jest miłość do pracy, którą masz. To bardzo wyrównywanie.

Jeśli z drugiej strony jesteś obecnie bezrobotny, ważna wskazówka to:

Doceń swój czas. Łatwo jest podkreślić, podczas gdy nie masz pracy. Ale to stres wysyła sygnał do Wszechświata, że ​​musi się zgadzać. (W ten czy inny sposób). Znalezienie sposobu na relaks, zaufanie, a może nawet korzystanie z tego czasu byłoby idealne.

To nie znaczy, że nie podejmie się działań, aby uzyskać nową pracę. Staraj się, aby zminimalizować skargi lub zestresować sytuację. Lęk, niepokój i niechęć mogą służyć jako bloki do objawiającej się twoją wymarzoną pracę.

Więc staraj się ograniczyć czas oszołomienia. To normalne, że się martwimy, gdy nie pracujemy i ciśnienie jest włączone, i to jest naturalne, że stres zwiększa się dłużej jesteśmy nieobecni. Ale dlatego warto świadomie zarządzać czynnikiem “dziwacznym”. Poczuj swoje uczucia, a potem się wyrównaj. To jest zarządzanie wibracjami 101: znajdź myśli, które czują się lepiej. Możesz to zrobić.

Zauważysz obie te porady – czy to dla pracujących, szukających, czy bezrobotnych i poszukujących – to ZAPRASZAMY. Doceniać. Znajdź coś dobrego, gdzie jesteś teraz. Im bardziej oprze się twoim obecnym warunkom, tym dłużej je wyciągasz.

* * * * * * * *

Wskazówki dla wszystkich poszukiwaczy pracy (aktualnie zatrudnionych lub nie):

Uważaj na słowa

Przestań rozmawiać / myśleć o tym, jak bardzo nienawidzisz tej pracy, potrzebujesz nowego, lub boisz się, że nie znajdziesz tego. Jak mówisz, to tak będzie. Więc wybieraj się na myśli, które Ci służą, dobra?

Zamiast tego “Nigdy nie znajdę nowej pracy”, przełącz to z “Czasem przyjdzie” lub “Sprawy mają jakiś sposób na wypracowanie”. Po prostu zmięknij, jak mówisz i myślisz o tym , Więc dajesz Wszechświatowi coś do pracy. Jeśli nadal mówisz: “To niemożliwe” na pewno będzie. (W tym miejscu możesz uzyskać pomoc przy nowych myślach przy aktywacji nowej pracy).

Otwórz swój umysł

Bądź otwarty na to, jak Twoja nowa praca może się pojawić. Niech wszechświat zadziwi i zachwyci cię tak, jak łatwo jest dostać nową pozycję. Słyszałem wiele sukcesów od kolegów twórców o tym, jak to się stało “na niebiesko” w sposób, jaki nigdy by się tego nie spodziewał. Im bardziej jesteśmy otwarci, tym bardziej zabawny Wszechświat może mieć z nami.

Zabierz się do pracy

Ta wskazówka może być sprzeczna z wskazówką “cieszyć się czasem”, ale nie musi to być – i to niewiarygodnie potężne, aby pozwolić nowej pracy. Mówię o zachowywaniu się jak szczęśliwie zatrudniona osoba. Znaczenie, budzenie się, przygotowanie się i zrobienie czegoś z Twoim życiem. Upewnij się, że masz szafę, której będziesz potrzebować, i zacznij pracę z wymaganymi umiejętnościami. Pomoże Ci poczuć się pewnie i gotowo, i wysyła wiadomość do Wszechświata, że ​​masz coś do zrobienia i gdzieś być.

“Działając tak, jakby” może być wspaniałym sposobem na ułożenie wibracji, które wymaga pracy, aby manifestować się w Twoim świecie.

Uspokój się

Kiedy widzisz, że jesteś podekscytowana, nie przywiązuj się. Czasami poświęcamy się niedoborowi myśląc, że jest to nasz jedyny strzał, a my lepiej działamy, a wszystko jest stracone, jeśli tak się nie stanie.

Ale to wibracje nie tylko uniemożliwia ujawnienie się innym możliwościom, ale także sprawia, że ​​jesteśmy mało prawdopodobnym kandydatem na zatrudnienie. (Desperacja i potrzeba to odstraszające energie). Trzymaj te niepomocne wibracje, przypominając sobie, że żyjesz w obfitym świecie, z wieloma możliwościami. Jeśli nie to, coś lepszego. Tak działa system.

Wybierz inspirację nad desperacją

Im bardziej nerwowy lub nerwowy dostajemy nowe znaleziska, tym bardziej podejmiemy działania, które nie pomogły. Nieszczęśliwe energie nie prowadzą do szczęśliwych zakończeń, bez względu na to, jak wiele akcji ma Pan / Pani podjąć, aby “sprawić, aby to się stało”. Załóż się najpierw, patrząc na pożądany wynik końcowy, poczuj radość z wyprzedzeniem, a następnie podejmuj działanie,

Scroll to Top