Złe oko – znaczenie, następstwa i ochrona.

Fakt, iż nastały „nowe czasy” nie oznacza, że stare siły przestały działać, a energia, która nie ma daty ważności – się panoszyć. Materia i zjawiska takie, jak złe oko, przekleństwo, urok – są wciąż aktualne i trwają tak długo, dopóki trwa zła intencja / zamiar zaszkodzenia komuś.

Wyżej wymienione energie to najstarsze i najbardziej popularne z energii przekazywanej przez człowieka.

Złe oko – znaczenie, następstwa i ochrona.

Złe oko – znaczenie, następstwa i ochrona.

Za ich pośrednictwem można doprowadzić do drażliwej sytuacji, a nawet sprowadzić nieszczęście. By móc ją rzucić, należy mieć szczerą chęć zaszkodzenia. Złorzeczenie to najczęściej akt zemsty, albo wynik zazdrości. Ten, który przeklina, chce, by dobro, jakiego doświadcza drugi, skończyło się, a człowiek zaznał cierpienia. Rzuca więc „złorzeczenie” czy „przekleństwo”, najczęściej nie wiedząc, że wzywa do pomocy w jej realizacji diabła i czyni go swoim partnerem.

Co sprowadza złe oko?

Złe oko potrafi sprowadzić niepowodzenie, a nawet ściągnąć trwałe ubóstwo bądź śmierć. Takie działanie niszczy naszą energię, robi dziurę w energetyce. Podpina się pod górne partie ciała i przegryza.
Złym okiem może spojrzeć osoba zazdrosna i zawistna. Urok rzuca się samoczynnie i jest on generowany właśnie przez myśli i intencje.
Przykłady.
Złe oko połączone jest często ze złymi życzeniami. Wystarczy, że ktoś w złości powie: „A żeby tak Ci bieda w oczy zajrzała!” i już to zaczyna działać. Zwykła nieżyczliwość, brak szacunku, niechęć do kogoś potęgują takie sytuacje i prawdopodobieństwo.
Działanie „złego oka” można podzielić na kilka etapów:

Początek – nerwowość, lęk, niepokój, poczucie niższości i zachowanie kompulsywne itp.

Silna depresja – objawy: brak chęci do pracy, bezsenność, płacz dziecka, bóle głowy, pleców, lunatykowanie itp.

Destrukcyjna – bóle głowy nieustanne, ból w klatce piersiowej, wymioty, bóle pleców, duża utrata wagi itp.
Jak się przed nim chronić?
Istnieje kilka sposobów, które mogą zminimalizować złe oko. Można się przed nim uchronić, zapalając białą świecę w miejscu, gdzie zaczęło się źle dziać i odmówić modlitwę. Pomóc może także założenie czerwonej, przemodlonej czerwonej wstążki.
Czujesz, że samodzielnie nie masz mocy sprawczej?

Jesteś z kimś w konflikcie? Wiesz, że ktoś może Ci zaszkodzić? Czujesz czyjeś złe życzenia? A to wszystko dodatkowo łączy się z zaobserwowaniem powyższych objawów? Miej się na baczności.

W takich przypadkach najlepiej udać się do osoby, która zajmuje się ściąganiem takiej złej energii. Każda taka zła energia, której się poddamy działa do momentu, w którym zostanie profesjonalnie zdjęta. W przypadku zaniechania jakiegokolwiek działania, sytuacja tylko się pogarsza.
Czujesz, że ktoś poczęstował Cię złym okiem? Odezwij się do mnie i pozbądź balastu.