Zdejmowanie Klątw i Uroków

utworzone przez

Czasem w życiu można zauważyć że nieszczęść jest jakby dziwnie więcej – wszystko dosłownie leci z rąk, a sprawy w które włożono tyle serca – kończą się porażką. Człowiek zastanawia się, czy nie prześladuje go co najmniej jakiś pech. Jedną z możliwych przyczyn jest rzucona kiedyś przez kogoś klątwa. Może to być też coś z przeszłego życia, wcielenia, lub obciążenie linii przodków z klątw pokoleniowych.
Do tej pory udało mi się pomóc setkom ludzi w pozbyciu się niechcianego, podrzuconego brzemienia. Częstokroć trzeba było to robić w ramach oczyszczania ich drogi ku karierze i bogactwu (pech finansowy) albo przy okazji przyciągania miłości. Zdejmowanie klątw i uroków, przekleństw – to jedno, a zapobieganie ich działaniu w przyszłości to drugie. Dlatego zdjęcie klątwy to nie pojedynczy rytuał, a seria kompletnych zabiegów energetycznych: Po oczyszczeniu z negatywnych energii, skupiamy się na wzmocnieniu asertywności, pewności siebie oraz niezależności. To brzmi trochę zagadkowo, ponieważ sesje jakie robimy są w milczeniu, nie mówię nikomu co ma czuć ani co myśleć. Jak można dzięki temu nim przestać pozwalać sobie wchodzić na głowę? Działam na poziomie Twojej duszy – jej uszkodzeń, niewyrażonego bólu, słabości. W ten sposób, zmienia się trwale cała osoba, na głębokim poziomie. Jest silniejsza, ma w sobie więcej radości i spokoju. “Klątwy uroki, super że ich nie będzie, ale że będę inną osobą? – to niemożliwe” Tak, wiem że ciężko w to uwierzyć, a ja nie lubię o tym zbyt gadać. Ma to być czyjeś doświadczenie, a nie kolejna opowieść.
Zdejmowanie Klątw i Uroków

Pierwszy raz o oczyszczanie energetyczne i wsparcie modlitwą poproszono mnie podczas wyprawy do Indii w 2008, dla osoby z Polski. Były to moje pierwsze udane przekazy energetyczne na odległość.

Prowadzone sesje zawierają w sobie cechy bioenergoterapii, szamanizmu i tantry oraz psychoterapii. Bioenergoterapii ponieważ często uzdrawiam konkretne organy. Szamanizmu i tantry, ponieważ korzystam z rozmaitych energii oraz pomocy istot. Psychoterapii ponieważ ważne są odczucia, czasem wizje, samego klienta.

>> więcej o mojej ścieżce

Nie ma co zwlekać, mówić że jakoś to będzie (bo nie będzie) – prześlij zdjęcie wraz z krótkim opisem co się dzieje

KONTAKT >>

Wykonam Rozpoznanie Energetyczne, żeby określić przyczyny problemów i co można z nimi zrobić. W przypadku klątw, uroków, toksycznych ludzi w otoczeniu, proponuję zazwyczaj:

Podstawowe Zdejmowanie klątw i uroków, odpięcie negatywnych połączeń

  • odcięcie negatywnych wpływów, słabszych klątw, uroków, złorzeczeń, wampirycznych podłączeń
  • wzmocnienie energii osobistej
  • trzy zabiegi energetyczne na odległość – 390 złotych
 

Rozszerzone Zdejmowanie klątw i uroków

  • ściąganie nawet poważnych uroków i klątw, negatywnych energii, złorzeczeń
  • odcięcie wpływu wampirów energetycznych i toksycznych osób
  • przerwanie złej passy
  • ochrona energetyczna i
  • silna aura bez dziur przez które wycieka energia
  • siedem sesji oczyszczenia energetycznego na odległość– 680 złotych
  Podane wyżej zabiegi są orientacyjne, u każdego wygląda to trochę inaczej.   Czasem, przyczyną niepowodzeń jest urok który zleciliśmy my, komuś do zrobienia – trzeba pamiętać że takie coś nie jest korzystne, zatrzymuje w rozwoju, oddala od bycia w pełni szczęśliwym. Dla osób którym bardzo zależy na przyciągnięciu miłości stworzyłem sesje “Nadzieja Serca” – energie te pomagają spotkać właściwą osobę i stworzyć piękny związek, ale nie są nakierowane na łamanie wolnej woli, przyciąganie konkretnej osoby.
Oceń artykuł