Nadzieja serca

 

przyciąganie miłości

 

Większość ludzi woli myśleć, że ich problemy w życiu uczuciowym wynikają z przyczyn mało zależnych od nich tj. urody, statusu, majątku, wrodzonego pecha. Część z nich obarcza odpowiedzialnością za kłopoty klątwy, karmę czy zły los. Choć przyczyny bywają różne, większość z nich można zmienić – przyciąganie miłości jest możliwe.
 

W rzeczywistości, sytuacje jakie ich spotykają, są odbiciem ich własnych wewnętrznych niepokojów, nieuświadomionych negatywnych emocji i wzorców. Nawet w naszym ojczystym języku istnieją takie wyrażenia jak złamane serce, zranione serce. Są one opisem ciała emocjonalnego, które zaburzone nie tylko sprawia odczuwalny dyskomfort ale i niestety odpycha odpowiednich ludzi.

Przyciąganie miłości. Bartosz Kazibudzki

Dla szamana, są one widoczne jako zaburzenia, ciemne chmury myśli, dziury i inne. Tak więc, proces uzdrowienia polega na naprawieniu, scaleniu i rozświetleniu duszy. Uleczone w ten sposób części jestestwa dają lepsze samopoczucie, pewność siebie, klarowność myśli. Zaczyna działać przyciąganie miłość wspaniałych ludzi.

Nie ważne ile masz lat – masz teraz możność zmienić coś, by uwolnić się od wspomnień o ex, spotkać tę właściwą osobę i stworzyć  związek który da wam obojgu szczęście.

KONTAKT

 

5 sesji poświęcone uwolnieniu od szkodliwych wzorców na temat związków, odejściu męczących wspomnień o byłych partnerach, uzdrowieniu traum i przyciąganie miłości – przekazy energetyczne na odległość

 

 

 

 

 

Przyciąganie miłości. Bartosz Kazibudzki

Scroll to Top