jak sprawdzić czy ktoś rzucił na mnie urok

Czasem wystarczy, że mamy dobrą pracę, nowy samochód, czy mieszkanie, żeby wywołać zazdrość. Niestety nie brakuje ludzi, którzy ulegają negatywnym emocjom i pod ich wpływem są w stanie wyrządzić krzywdę innymi. Jak bronić się przed ich atakami?

jak sprawdzić czy ktoś rzucił na mnie urok

jak sprawdzić czy ktoś rzucił na mnie urok

Klątwy – świadome i nieświadome

Rzuca się je łatwo, wystarczy chwila złości. Zdejmowanie klątw jest trudniejsze. Najważniejsze jednak, żeby uświadomić sobie ich istnieniee i potraktować poważnie. Jakie objawy świadczą o tym, że jesteśmy ofiarą klątwy? Przede wszystkim dotyka nas pech, który obejmuje wszystkie obszary życia. Może zacząć się od niewinnych objawów takich jak pogorszenie samopoczucia, spadek energii, irytacja, płaczliwość. Szybko jednak pojawiają się dużo poważniejsze symptomy, które dotyczą całego życia. Stajemy się ofiarą serii niekorzystnych wypadków w sferze osobistej, ale także w pracy. Klątwa może rozprzestrzenić się na całą rodzinę, również przejść na dzieci i wnuki. Jeśli na każdym kroku prześladuje nas pech, a wszystkie próby poprawy sytuacji przynoszą jedynie pogorszenie, prawdopodobnie padliśmy ofiarą złych intencji osoby trzeciej. Klątwa może zostać rzucona nieświadomie, nawet w czasie zwykłej kłótni.

 

 

Uroki

Możliwe jest rzucenie uroku nieświadomie, jednak często wykorzystuje się w tym celu różnego rodzaju rytuały. W Internecie dostępnych jest wiele porad w jaki sposób zaszkodzić komuś właśnie przez odprawienie rytuału, na przykład z zastosowaniem ziół lub włosów. Osoby, które próbują samodzielnie rzucać uroki, często nie wiedzą, co robią i same wpadają w tarapaty, co nie zmienia faktu, że mogą poważnie zaszkodzić innym. Rzucaniem uroków zajmują się także niektóre osoby parające się ezoteryką, nakierowane głównie na zarabianie pieniędzy kosztem nieszczęścia swoich ofiar. Ich działania są bardzo niebezpieczne. Na szczęście odczynianie uroków można również powierzyć doświadczonym ludziom, którzy wiedzą jak pozbyć się pecha.

Urok dotyczy konkretnej sfery życia, na przykład kariery lub romantycznych związków. Wpływa przede wszystkim na psychikę osoby, na którą został rzucony, zmieniając jej zachowanie, stosunek do siebie, świata i ludzi.

Co robić?

Czasem intuicja wysyła wyraźne sygnały, że coś jest nie tak z naszym życiem. Kiedy prześladuje nas pech, warto potraktować poważnie możliwość, że źródłem kłopotów jest klątwa lub urok. Często w głębi serca wiemy, że ktoś ma złe intencje, żywi urazę, jest przepełniony zazdrością, gniewem, a nawet nienawiścią. Niestety nie zawsze jesteśmy wstanie bronić się przed takimi osobami i ich działaniami, które mają sprowadzić pecha. Jeśli jednak podejrzewamy, że rzucono na nas klątwę lub urok, powinniśmy jak najszybciej podjąć kroki w celu oczyszczenia się z ich niszczącego działania.

Zdejmowanie klątw i odczynianie uroków jest możliwe. Warto pamiętać, że czym dłużej zwlekamy, tym większe szkody wyrządzą w naszym życiu i w życiu naszych bliskich. Nie warto ryzykować i liczyć na to, że pech sam z czasem ustąpi, ponieważ w końcu może doprowadzić do nieszczęść, których nie da się naprawić.