Przejdź do treści

Egzorcyzmy i pomoc

Egzorcyzmy i pomoc

 

Trwale pomogłem wielu osobom dręczonym przez ludzi jak i duchy. Skuteczność tych działań potwierdzają nie tylko klienci, ale również osoby jasnowidzące. Zdrowie psychiczne oraz fizyczne osób egzorcyzmowanych nigdy nie jest zagrożone, nie dochodzi także to widowisk charakterystycznych dla klasycznych egzorcyzmów. Jest to zasługa formuły sesji zdalnych – pracuję na subtelniejszych poziomach, podświadomych – wyeliminowany został tym samym jakiś czynnik prowokujący gwałtowne reakcje. Samo pojęcia opętania i egzorcyzmu wykraczają poza ramy tradycyjnych definicji, rozpisałem je więc na nowo.

 

Egzorcyzmy i pomoc

 

Egzorcyzm jako uwolnienie od osób oraz organizacji istniejących fizycznie, namacalnie. Mogą to być sekty, organizacje przestępcze a także wszystkie inne osoby, które są dokuczliwe. Próby zaś zakończenia sporu w ugodowy sposób zakończyły się fiaskiem.

Uwolnienie od istot niefizycznych. Można je podzielić na duchy zmarłych oraz wszystkie pozostałe. Wbrew obiegowej opinii, żaden duch nie może opętać. Zazwyczaj jego obecność jest niewyczuwalna, czasem tylko wpływa na samopoczucie osoby u której “rezyduje”. Osoby wrażliwe widzą cienie, słyszą głosy oraz mają nieprzyjemne sny.

Stopienie Cienia. Wyparte części osobowości człowieka mogą stać się na tyle silne, że zaczynają sprawiać kłopoty. Kiedy Cień jest naprawdę spory, pojawia się ryzyko “opętania”. Cień pojawia się w snach jako postać przed którą się ucieka, a przy budzeniu ma się uczucie duszenia. Bardzo często podświadomość która jest skonfliktowana sabotuje dążenia do celu, poprzez działania typu nagła senność, powiedziane za szybko słowa w kłótni etc. Po latach doświadczeń z tą materią jestem zdania że jedynym czynnikiem który naraża na utratę kontroli (opętanie) jest nasze wnętrze, skonfliktowane emocje. Podświadomość jako taka ma wielką moc,
może korzystać z niesamowitych zasobów. Problem zaczyna się kiedy używa ich by wyrazić tłumione emocje.
Nie jest to natomiast kwestia odwiecznej walki Boga z Szatanem, do czego chcą nas  namówić filmy i religie etc.

Egzorcyzmy i pomoc

[app_monthly_schedule]

[app_pagination]

[app_confirmation]

 

Cena

Chociaż sam egzorcyzm trwa góra 2 sesje, kolejne dwie-lub trzy są potrzebne na naprawę energetyki
by niebezpieczeństwo zostało trwale zażegnane – jest to coś czego nie robi 90% egzorcystów

4 sesje egzorcyzmy i pomoc duchowa na odległość – przekazy energetyczne na odległość – 430 PLN

Egzorcyzmy i pomoc

Dodaj komentarz