Magia miłosna

magia miłosna

Większość ludzi uważa, że ich problemy w życiu uczuciowym wynikają z przyczyn mało zależnych od nich tj. urody, statusu, majątku, wrodzonego pecha.

Część z nich obarcza odpowiedzialnością za kłopoty klątwy, karmę czy zły los. Choć przyczyny bywają różne, magia miłosna potrafi tu wiele pomóc.

 

17:13:29

dziś poznałem zupełne przypadkową osobę co mnie zadziwiło we mnie bo zawsze się wstydziłem podejść do kogoś .. 

ale zagadałem i zaczęła się rozmowa to czułem w całym ciele jak przeszywało mnie takie ciepło i spokój

Paweł, motocyklista
 
 
Od razu wspomnę że usługi które wykonuję nie mają nic wspólnego z urokami miłosnymi etc. A jednak działają. Jak to możliwe ?
 
Magia miłosna. Bartosz Kazibudzki

Niemiłe sytuacje w życiu uczuciowym, jakie nas czasem spotykają, są odbiciem ich własnych wewnętrznych niepokojów, nieuświadomionych negatywnych emocji i wzorców.

Nawet w naszym ojczystym języku istnieją takie wyrażenia jak zimny drań, królowa śniegu, instynktownie odczuwamy komu źle z oczu patrzy etc.

Są one opisem ciała emocjonalnego, które zaburzone nie tylko sprawia odczuwalny dyskomfort ale i niestety odpycha odpowiednich ludzi.

 

Dla szamana, są one widoczne jako zaburzenia, ciemne chmury myśli, dziury i inne.Jest ich bardzo wiele rodzai.

 

Tak więc, proces uzdrowienia polega na naprawieniu, scaleniu i rozświetleniu duszy. Uleczone w ten sposób części jestestwa dają lepsze samopoczucie, pewność siebie, klarowność myśli. Zaczynają przyciągać miłość wspaniałych ludzi oraz doświadczenia.

Jest tu więc znacząca różnica – klątwy i uroki są czymś z założenia szkodliwym, wynikają z dziecięcego przekonania że skoro my kogoś kochamy, ta osoba musi być z nami. A jakże często to wcale nie jest dobre dla nikogo. Sesje, przekazy energetyczne które wykonuję są dla:

– osób które chcą wreszcie poznać kogoś dla siebie, które widzą szerzej, nie mają obsesji na punkcie jednej osoby.

– par które chcą popracować nad swoim związkiem ( >> UZDRAWIANIE RELACJI )

 

 Magia miłosna. Bartosz Kazibudzki

Nie ważne ile masz lat – masz teraz możność zmienić coś, by uwolnić się od wspomnień o ex, spotkać tę właściwą osobę i stworzyć  związek który da wam obojgu szczęście. 

Zaczynamy od Rozpoznania Energetycznego, żeby określić co najlepiej podziała: KONTAKT >>

 przyciąganie partnera

Cena:
5 sesji poświęcone uwolnieniu od szkodliwych wzorców na temat związków, odejściu męczących wspomnień o byłych partnerach, uzdrowieniu traum i rozpoczęciu przyciągania miłosnej duszy przekazy energetyczne na odległość – 120 pln każda.
(kolejne – 110 pln).

Dodatkowo dostaniesz diagnozę  – przyczyny tych zawirowań oraz proste ćwiczenia byś popracował z tym również samodzielnie.

  Magia miłosna. Bartosz Kazibudzki

wizualizacja partnera


Scroll to Top