Przejdź do treści

Magia miłości

 

magia miłości

Większość ludzi bardzo chce wierzyć, że ich problemy w życiu uczuciowym wynikają z przyczyn mało zależnych od nich tj. urody, statusu, majątku, wrodzonego pecha. Część z nich obarcza odpowiedzialnością za kłopoty klątwy, karmę czy zły los. Choć przyczyny bywają różne, większość z nich można zmienić – oto magia miłości która działa.

17:13:29

dziś poznałem zupełne przypadkową osobę co mnie zadziwiło we mnie

bo zawsze się wstydziłem podejść do kogoś ..

ale zagadałem i zaczęła się rozmowa to czułem w całym ciele jak przeszywało mnie takie ciepło i spokój
Paweł, motocyklista
Od razu wspomnę że usługi które wykonuję nie mają nic wspólnego z urokami miłosnymi etc. A jednak działają. Jak to możliwe ?
 
Magia miłości. czar miłości

 

Niemiłe sytuacje w życiu uczuciowym jakie spotykają ludzi, są odbiciem ich własnych wewnętrznych niepokojów, nieuświadomionych negatywnych emocji i wzorców. Nawet w naszym ojczystym języku istnieją takie wyrażenia jak złamane serce, zranione serce. Są one opisem ciała emocjonalnego, które zaburzone nie tylko sprawia odczuwalny dyskomfort ale i niestety odpycha odpowiednich ludzi.

Dla szamana, są one widoczne jako zaburzenia, ciemne chmury myśli, dziury i inne. Tak więc, proces uzdrowienia polega na naprawieniu, scaleniu i rozświetleniu duszy. Uleczone w ten sposób części jestestwa dają lepsze samopoczucie, pewność siebie, klarowność myśli. Zaczynają przyciągać miłość wspaniałych ludzi oraz doświadczenia.

przyciąganie miłości magia

Jest tu więc znacząca różnica – klątwy i uroki są czymś z założenia szkodliwym, wynikają z dziecięcego przekonania że skoro my kogoś kochamy, ta osoba musi być z nami. A jakże często to wcale nie jest dobre dla nikogo. Sesje, przekazy energetyczne które wykonuję są dla:

– osób które chcą wreszcie poznać kogoś dla siebie, które widzą szerzej, nie mają obsesji na punkcie jednej osoby.

– par które chcą popracować nad swoim związkiem ( >> UZDRAWIANIE RELACJI )

 

magia miłość

 

Nie ważne ile masz lat – masz teraz możność zmienić coś, by uwolnić się od wspomnień o ex, spotkać tę właściwą osobę i stworzyć  związek który da wam obojgu szczęście.

KONTAKT

 

 

zaklęcia miłości

 

Cena:
5 sesji poświęcone uwolnieniu od szkodliwych wzorców na temat związków, odejściu męczących wspomnień o byłych partnerach, uzdrowieniu traum i rozpoczęciu przyciągania miłosnej duszy – przekazy energetyczne na odległość – 120 pln każda.
(kolejne – 110 pln).

Dodatkowo dostaniesz diagnozę  – przyczyny tych zawirowań oraz proste ćwiczenia byś popracował z tym również samodzielnie.

 
 

 

 
 

  Magia miłości. Bartosz Kazibudzki

 Magia miłosna. Bartosz Kazibudzki
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz