Przejdź do treści

Jak odczynić zły urok

Masz wrażenie, że Twoje życie przypomina słaby serial w którym główną rolę grają problemy oraz życiowe rozterki?

Bywają momenty, że w każdym dniu dostrzega się więcej nieszczęść niż radosnych momentów — począwszy od złego humoru, skończywszy na wypadkach przy pracy. Można powiedzieć, że wszystko leci z rąk i rzeczy, w które włożono ogrom starań, nagle upadają niczym poruszone domino. Nie wiedzieć czemu, wszystko kumuluje się i uderza w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Osłabia, odbiera nadzieję, wprawia w przygnębienie… Aż człowiek podświadomie zastanawia się, czy nie prześladuje go jakiś pech. Przyczyną tragedii często okazuje się rzucona przez kogoś klątwa. Może to być również coś z przeszłego życia lub wcielenia, a prawdopodobnie też obciążenie z linii przodków z klątw pokoleniowych. Skutków rzucenia na nas takiej klątwy wcale nie czuć, nie zmienia się nasze postrzeganie świata, a tym bardziej nie ulegają zmianie nasze myśli. Efekty są widoczne dopiero po konkretnym czasie w nieszczęściach, tragediach i niepowodzeniach.

Zmień reżysera swojego serialu, a całość zamień w film z happy endem.
Nie bądź złej myśli — cokolwiek wydarzyło się w przeszłości i spowodowało Twoje dzisiejsze obciążenie, jest całkowicie odwracalne. Pozwól mi na chwilę zastąpić byłego reżysera Twojego życia, a tak jak setkom ludzi, pomogę i Tobie. Razem skutecznie i na zawsze pozbędziemy się niechcianego, podrzuconego przez kogoś brzemienia. Możliwe, że Tobie również trzeba będzie oczyścić drogę ku karierze i bogactwu (pech finansowy) albo przy okazji przyciągania miłości.

Nie daj się zmanipulować, dostrzeż złe siły i walcz z nimi!

Oprócz zdejmowania wszelkich przekleństw, uroków lub klątw, niezmiernie ważne jest też zapobieganie ich działaniu w przyszłości. W takim wypadku proponuję dalszą, owocną współpracę polegającą na kilku sesjach na wzmocnienie asertywności, przyciąganie szczęścia, jak i rozwój naturalnych mechanizmów obronnych. Doradzam też w sprawie wzmocnienia swoich „tarcz” oraz wewnętrznej niepodległości, dopasowując proste i skuteczne ćwiczenia do każdego stylu życia.
Urok jest jak niekompetentny aktor — zupełnie niepotrzebny, wręcz przeszkadzający.
Uroki są zdecydowanie łatwiejsze w odczuwaniu niż rzucone klątwy. Zwykle przejawiają się one w obsesyjnych myślach na czyiś temat bądź problemach, by ułożyć sobie życie z kimś innym. Nierzadko pojawia się konieczność na zdjęcie uroku z dziecka. Kojarzone ze związkiem, który nie jest akceptowany, staje się ono główną przyczyną zazdrości.  Po wyeliminowaniu prozaicznych przyczyn, takich jak chociażby zaburzeń układu pokarmowego, uroki można wziąć pod uwagę jako przyczyny częstego płaczu małych dzieci, a depresji i apatii u większych. Nie musisz znać powodu rzucenia na Ciebie klątwy czy powracać do bolesnej przeszłości. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną i wyczyścisz sobie pole. W dodatku poczujesz się pewniej oraz dostrzeżesz pozytywny powiew świeżości.

Na czym polega współpraca ze mną w obszarze zdejmowania uroków?
Podstawowe Zdejmowanie klątw i uroków, odpięcie negatywnych połączeń:
•    diagnoza energii, analiza energetycznych przyczyn problemów,
•    dwa zabiegi energetyczne na odległość – 290 złotych,
•    odcięcie negatywnych wpływów, słabszych klątw, uroków, złorzeczeń, wampirycznych podłączeń.

Rozszerzone Zdejmowanie klątw i uroków:
•    diagnoza stanu psychoenergetyki, aury, blokad czakr – pod kątem duchowych przyczyn problemów,
•    ściąganie uroków i klątw, negatywnych energii, złorzeczeń, również wampirycznych połączeń,
•    cztery sesje oczyszczenia energetycznego – 540 złotych,
•    wzmocnienie obiegu energii i naturalnych tarcz,
•    dodatkowo, specjalnie dobrany dla Ciebie krótki kurs ze skutecznymi ćwiczeniami na zwiększenie osobistej siły.
Czasem, przyczyną niepowodzeń jest urok który sami zleciliśmy komuś do zrobienia – trzeba pamiętać, że takie zachowanie nie jest korzystne, a zatrzymuje w rozwoju, jak i oddala od bycia w pełni szczęśliwym.
Dla osób którym bardzo zależy na przyciągnięciu miłości, stworzyłem sesję “Nadzieja Serca” – energie te pomagają spotkać właściwą osobę i stworzyć piękny związek, ale nie są nakierowane na łamanie wolnej woli czy przyciąganie konkretnej osoby.
Przerwij swoje niepowodzenie!
Masz wrażenie, że Twoja dobra passa się odwróciła, a przecież nie robiłeś / aś nic, żeby sobie zaszkodzić? Skontaktuj się ze mną, zajmę się tym skutecznie i trwale.

Sprawdź też:

Jak odczynić urok

Dodaj komentarz