Przyciągasz problemy jak magnes?
Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami, ale czasem wydaje się, że tych par jest zdecydowanie za dużo. Stale dopadają nas problemy z otaczającego świata oraz wynikające z rzeczy materialnych. Aż ma się ochotę wstać i stawić czoło negatywnym emocjom, jednak wydaje się to proste do czasu… Kiedy przychodzi do działania — opuszcza nas silna wola, a we własnych oczach widzimy siebie jako życiowych straceńców. W końcu zaczynamy poważnie pytać samych siebie „czy nie prześladuje nas jakiś pech?”. Jest to możliwe, a wspomnianym pechem w wielu przypadkach okazuje się rzucona klątwa. Brzmi fantastycznie? Nie spotkałeś się jeszcze z takim określeniem? Klątwa nie musi być wypowiadana w domku z piernika Baby Jagi czy innych bajkowych stworzeń. Często ma ona podłoże w przeszłości, a obecna tragedia jest skutkiem klątwy, którą ktoś podświadomie lub nie, na Ciebie rzucił.

Wszystko da się odwrócić!
Wszelkie złorzeczenia wypowiadane w stosunku do Ciebie mogą zostać odwrócone niezależnie od Twojej obecnej sytuacji. Dlatego właśnie tu jestem: by pomóc Ci i polepszyć Twoje samopoczucie. Do tej pory przyczyniłem się do znacznej poprawy życia setkom osób. Często miały one problemy z karierą czy bogactwem (pech finansowy), a również przy okazji przyciągania miłości. Możliwe, że tkwisz w podobnym problemie.

Jak pozbyć się pecha

Bądź panem własnego siebie.

Zawsze musisz pamiętać o zachowywaniu zdrowego rozsądku i trzymaniu sterów własnego świata. Jest to niezmiernie ważne nawet po zdjęciu konkretnej klątwy. Zwracając na to uwagę, często proponuję podtrzymanie współpracy w celu wzmocnienia niezależności oraz wewnętrznych „tarcz” człowieka. Najlepiej sprawdzają się wtedy szczegółowo dopasowane, proste i skuteczne ćwiczenia, które układam na bazie charakteru oraz stylu danej osoby.
Uroki wydają się łatwiejsze do zdefiniowania, a równocześnie odczucia. Zwykle pojawiają się w obsesyjnych myślach na temat danej osoby i niemałego kłopotu w stworzeniu szczęśliwej relacji z kimś innym. Mogą być one również skierowane na dziecko, które jest przyczyną niechcianego związku. Po wyeliminowaniu podstawowych negatywów, np.: zaburzeń układu pokarmowego, można obarczyć uroki o częsty płacz u małych dzieci, a także depresję i apatię u starszych. Zdaję sobie sprawę jak powracanie do cieni przeszłości może kosztować Cię stresu czy nieprzespanych nocy, dlatego nie musisz znać powodu rzuconej na Ciebie klątwy. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną i zaczniesz żyć od nowa, czyściej i pełniej.

Na czym polega współpraca ze mną w obszarze zdejmowania uroków?

Podstawowe Zdejmowanie klątw i uroków, odpięcie negatywnych połączeń:
•    diagnoza energii, analiza energetycznych przyczyn problemów,
•    dwa zabiegi energetyczne na odległość – 290 złotych,
•    odcięcie negatywnych wpływów, słabszych klątw, uroków, złorzeczeń, wampirycznych podłączeń.

Rozszerzone Zdejmowanie klątw i uroków:
•    diagnoza stanu psychoenergetyki, aury, blokad czakr – pod kątem duchowych przyczyn problemów,
•    ściąganie uroków i klątw, negatywnych energii, złorzeczeń, również wampirycznych połączeń,
•    cztery sesje oczyszczenia energetycznego – 540 złotych,
•    wzmocnienie obiegu energii i naturalnych tarcz,
•    dodatkowo, specjalnie dobrany dla Ciebie krótki kurs ze skutecznymi ćwiczeniami na zwiększenie osobistej siły.

Jak pozbyć się pecha

Możliwą przyczyną niepowodzeń jest urok, który sami zleciliśmy komuś do zrobienia. Takie postępowanie niekorzystnie wpłynie na nasz rozwój, a jeszcze bardziej oddali od bycia w pełni usatysfakcjonowanym i szczęśliwym.
Dla osób którym bardzo zależy na przyciągnięciu miłości, stworzyłem sesję “Nadzieja Serca” – energie te pomagają spotkać właściwą osobę i stworzyć piękny związek, ale nie są nakierowane na łamanie wolnej woli, przyciąganie konkretnej osoby.
Przerwij swoje niepowodzenie!
Masz wrażenie, że Twoja dobra passa się odwróciła, a przecież nie robiłeś / aś nic, żeby sobie zaszkodzić? Skontaktuj się ze mną, zajmę się tym skutecznie i trwale.