Zła energia w człowieku – Co z tym robić?

utworzone przez

Każdy z nas zna osobę która, mimo że nic złego nie robi, wzbudza w nas negatywne emocje, wywołuje irytację, a spotkanie z nią psuje humor, więc wolimy jej unikać.
Niektórzy mówią o takich osobach, że mają w sobie złą energię.

Jest w tym sporo prawdy, bo w odczycie energetycznym energia tych ludzi jest ciężka, przytłaczająca, nawet dławiąca, a czasem dodatkowo rozedrgana.

W wypadku gdy problem jest poważny, jest możliwość fachowej pomocy i działań:
– oddalenia szkodliwych energii
– przywrócenia równowagi w relacjach
– wzmocnienia naturalnych ochrona osoby poszkodowanej

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam:

 

 

Skąd pochodzi negatywna energia?

Najczęstszą przyczyną są ich negatywne emocje, zatrzymywane i dokarmiane niekontrolowanymi pragnieniami oraz roszczeniową postawą wobec świata.

Bardzo często osoby te uważają, że im się należy.

Nie ważne co, ważne, że chcą to mieć już zaraz i za darmo.

Ich podejście do innych jest często absorbujące wszystkie sfery życia swojej ofiary. Daj palec, a urwą całą rękę.

Wystarczy, że raz ulegniesz, wykażesz słabość i niską asertywność i już masz takiego osobnika ciągle przy sobie.

Nie to, że jest przy Tobie fizycznie, ale co chwilę przypomina się czy to osobiście esemsami, telefonami, mailami, czy wkrada sie w myśli, nagle psując samopoczucie.

Skąd biorą się takie osoby?

Tu bywa różnie, choć przeważająca część wyniosła z domu takie wzorce, czyli na swoją negatywą energię pracowała od dziecka i nie sama, a z rodziną.

Bywa też, że ta toksyczna energia przyszła z nimi na świat i pochodzi z poprzednich wcieleń.

To co łączy takie osoby to przede wszystkim fatalna czakra gardła, zablokowany splot o niskich wibracjach oraz zaniedbana czakra podstawy.

Oczywiście nie każda osoba z takimi problemami, jest nacechowana złą energią, ale w połączeniu z negatywnym myśleniem o wszystkich i wszystkim, jest podwalina do wytworzenia w sobie reaktora złej, toksycznej energii.

W niektórych wypadkach bywa też, że osoba taka w jakiś sposób przyciągnęła do siebie byt, czy też ducha o niskich wibracjach. W takich wypadkach po pozbyciu się niechcianego pasażera, energia tej osoby ulegnie poprawie.

Czy takich ludzi należy unikać?

Jeżeli nie radzimy sobie z taką osobą, a mamy możliwość unikania jej, to oczywiście możemy to robić. Jeżeli jednak jest to nasz szef, czy współpracownik, lub ktoś z rodziny to problem jest nie do uniknięcia.
Ciężko też powiedzieć szefowi żeby udał się do egzorcysty.

Jak wiec sobie radzić kiedy nie możemy uniknąć kontaktu z toksycznym człowiekiem?

Pozostaje tylko rozbudzić w sobie wielką asertywność, poszerzyć przestrzeń wewnętrzną oraz wyraźnie dawać do zrozumienia, że nam na nich kompletnie nie zależy.

Ucinajmy więc każdą rozmowę wykraczającą poza obowiązki, choć często osoby takie będą drążyć temat by wkroczyć w naszą prywatność. Ucinać wszelakie krytyczne uwagi czy to na temat pracy, czy innych współpracowników, zachowywać duży dystans w kontaktach.

Dobrze jest zaopatrzyć się duży kawałek kwarcu dymnego, lub kryształ górski. Lepiej nie używać w tym wypadku czarnego turmalinu, ponieważ silnie magazynuje w sobie negatywne energie i trudno go oczyścić.

Kryształ najlepiej umieścić tak, by znajdował się pomiędzy nami i osobą ze złą energią. Pamiętajmy też, że taką ochronę musimy oczyszczać częściej niż normalnie, bo też i pracuje w trudnych warunkach.

Zachęcam też do zamówienia Rozpoznania energetycznego, żebyśmy ustalili, skąd się dokładnie bierze się zła energia w życiu.

Dzięki temu będzie można dobrać specjalne zabiegi energetyczne na oczyszczenie i ochronę energii.

 

 

zła energia w człowieku