5/5 - (12 głosów)

Aura to energetyczna otoczka poza ciałem, która jeśli jeśli zdrowa i świetlista, chroni nas przed zakłóceniami innych ludzi.

Ale nie tylko to: mocna aura przyciąga do naszego życia świetnych ludzi i powodzenie, jesteśmy niewzruszenie spokojni a sprawy idą łatwiej, “gładko”.

“Czuję jak coś wysysa moją energię”

“On jest dla mnie jakimś wampirem energetycznym

“Po rozmowie z nią zawsze jestem potwornie zmęczona”

“Czuję się rozbita”

“Wydaje mi się że za bardzo czuję to co inni”

“Ciągle chce mi się spać, ale po obudzeniu jestem dalej zmęczona”

Są to najczęstsze słowa, jakie słyszę od osób z zaburzeniami aury.

oczyszczenie aury

Od wielu lat rozświetlam energię ludzi.

Prawidłowa diagnoza oraz właściwe oczyszczenie i naprawa aury szybko poprawią stan Twojej energii.

 

 

Pierwszy raz o oczyszczanie i pomoc duchową poproszono mnie podczas wyprawy do Indii w 2008, dla osoby z Polski. Były to moje pierwsze udane przekazy energetyczne na odległość.

Prowadzone sesje zawierają w sobie cechy bioenergoterapii, szamanizmu i tantry oraz psychoterapii.

Bioenergoterapii, ponieważ często uzdrawiam konkretne organy.

Szamanizmu i tantry, ponieważ korzystam z rozmaitych energii oraz pomocy istot.

Psychoterapii, ponieważ ważne są odczucia, czasem wizje, samego klienta.

Żeby zacząć oczyszczanie i naprawę Twojej Aury i Energii, zamów Rozpoznanie Energetyczne >>

 

Dzięki niemu dowiemy się,  jaki jest dokładny stan Twojej energii, i co należy zrobić żeby to zmienić.

Przeprowadzimy serię zabiegów energetycznych na odległość, które odczuwalnie wpłyną na Twoje codzienne życie.

Efekty są trwałe, jest to wsparcie rozwoju Twojej Duszy.

oczyszczanie aury

 

 

 

 

 

Na ilustracji: Przed zabiegiem – widoczne dziury w aurze i negatywne energie. Po oczyszczeniu – aura jest spójna, czysta i świetlista.

Dlaczego aura jest zanieczyszczona ?

 

– Znaczna część zanieczyszczeń to nasze własne destrukcyjne myśli, nieprawidłowe poglądy, brak dbania o siebie.

 

Część też bierze się z otoczenia, od “życzliwych” osób.

 

artykuł: Oczyszczanie aury Autor: Bartosz Kazibudzki

 

Część zanieczyszczeń nie jest z niczyjej winy, jest np. efektem obocznym chorób.

 

Rodzaje zaburzeń w aurze, przyczyny i skutki

 

  • Dziury w aurze powstają pod wpływem silnych traum. Kiedy one były w przeszłości, lekceważymy je, ale niestety, widać je dość wyraźnie nawet po wielu latach. Wiążą się z wyciekiem energii, osłabieniem, oraz podatnością na wspomniane niżej byty, duchy i choroby.  Więcej dziur plus brak skupienia, niezdrowy tryb życia, skutkuje tym że aura zamiast być zintegrowaną, jest widoczna jako pocięta, chaotyczna, rozrzedzona. Może ona wydawać się duża ale tak naprawdę to przynosi tylko kłopoty – dużo ciężej utrzymać ją czystą. Zbyt szybko czuć wtedy emocje i myśli innych ludzi, również te treści na które nie mamy ochoty.
  • Byty w aurze – czasem można zaobserwować obce, duchowe istoty. Niektóre, takie jak opiekunowie, anioły i inne, są dobre i nam pomagają, inne zaś, negi – szkodzą i uprzykrzają życie. Tak naprawdę występują dość rzadko.
  • Duchy w aurze – po śmierci jedną z możliwości jest zostanie opiekunem rodziny. Jest to dyskretna i dobra pomoc. Jednak dość często duchy które trzymamy w aurze nie są ani naszymi przodkami, ani nie są przyjazne. Wtedy robi się odprowadzenie  dla takiej duszy. Jest to dla niej (i dla wszystkich) wielka ulga, może ona zaznać spokoju.
  • Innym, bardzo częstym motywem występującym bardzo często i bardzo często mylonym z tymi dwoma rzeczami powyżej są podczepy.Mówi się że “ktoś na kimś wisi” – to jest dobry opis tego zjawiska. Występuje kiedy słaba energetycznie osoba, za bardzo chce polegać na drugiej, “silniejszej”. Lub, jedna osoba bardzo chce wpływać na czyjeś losy. Rodzajów takich wpływów, określanych czasem mianem wampiryzm energetyczny, jest bardzo dużo.

 

 

 artykuł: Oczyszczanie aury Autor: Bartosz Kazibudzki

Kolory aury

 

Każdy człowiek ma swój osobisty kolor aury (czasem więcej). Jest on związany z tym w czym jest dobry oraz robienie czego sprawia mu przyjemność w życiu. Kiedy nasze życie jest zrównoważone, kolor aury jest dość jasny, intensywny. Kiedy jest zmęczenie, depresja – widać szare i czarny kolory w aurze. Czasem widać więcej kolorów na bardziej zewnętrznych częściach aury – pochodzą one od bliskich z którymi jesteśmy związani.

 

Wielkość aury

 

Aura może też być duża lub mała. Kiedy ktoś nie wie jak czerpać z życia, nie umie / nie chce walczyć o swoje, jego aura jest niewielka, często towarzyszy temu postawa “czekania na cud”, pozornego pogodzenia z (kiepskim losem). Warto “obudzić w sobie olbrzyma”, zrobić rzeczy na większą skalę.

 

oczyszczenie aury

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oczyszczanie ze złych energii

 

 

 

 

 

 

 

 Oczyszczanie aury
oczyszczanie aury