Przejdź do treści

Księżyc Jelenia – Pełnia Księżyca w kwietniu

Esbat Jelenia to Pełnia kwietniowa.

Znaczy on szczyt płodności i produktywności ziemi. Jest korzystny do wyeliminowania wszystkiego, co powstrzymuje rozwój, wzrost i zyski.

Oczywiście dotyczy to każdego aspektu życia i osobowości.

Wskazany dla czarów odsyłających, i zaklęć, które pomagają odrzucić złe nawyki i niewłaściwe myśli. Ta Pełnia Księżyca sprzyja również nowym pomysłom, planom i czarom płodności.

Pełnia księżyca kwiecień

Jeśli chcesz możesz wystawić wszystkie rośliny na światło pełni księżyca- staną się dzięki temu silniejsze i będą lepiej rosły.

Ołtarz Księżyca Jelenia (stół) powinien być udekorowany wszystkim co kojarzy się z radością, płodnością i wzrostem. Kolorowe wstążki, kwietne dekoracje, kolorowe jajka, króliczki, kaczuszki, zajączki, kurczaczki, gałązki z pąkami, dzikie trawy (palemki), rzeżucha, zielony owies i zielone świeczki itd.

Od twojej wyobraźni i potrzeby zależy wygląd. Jeśli chcesz czegoś się pozbyć – raczej czarna świeczka, ciemna zieleń. Po jej wypaleniu można zasadzić ziarna, wyobrażając sobie, że to twoje nowe nawyki i projekty będą się rozwijać. Zniszczenie jednego- rodzi drugie.

Dodaj komentarz