4.9/5 - (37 głosów)

Jak sprawdzić, czy ktoś rzucił na mnie klątwę?

Jak sprawdzić, czy ktoś rzucił na mnie klątwę?

Jak sprawdzić, czy ktoś rzucił na mnie klątwę?

Zauważyłaś / eś, że od pewnego czasu zawładnęły Tobą inne emocje, niż wcześniej gościły w Twoim sercu? Twój związek nie przechodzi jakichkolwiek decydujących i drastycznych zmian, a mimo to patrzycie na siebie innym wzrokiem? Po prostu coś zaczyna się psuć. Rozmywać. Różnice w poglądach, które jeszcze niedawno były spójne. Denerwują Was drobiazgi, które stają się przyczynkiem do wielkich kłótni.
Istnieje prawdopodobieństwo, że to nie Wasza wina. To ktoś z zewnątrz. Ktoś, kto obserwuje Wasz związek, bądź ktoś, kogo w jakiś sposób zaprosiliście do Waszego życia wykazuje się zazdrością i życzy Wam źle.
Wystarczą deprymujące uczucia.
Rzucenie klątwy przebiega bardzo prosto. Stajesz się ofiarą mimo, że nie jesteś winny. Wystarczy, że ktoś uznał, że teraz będziesz cierpiał. Być może widok Twojego szczęścia sprawił, że ktoś nie mógł poradzić sobie ze swoimi uczuciami i w gniewie wypowiedział słowa, które w efekcie mają Ci zaszkodzić.

 

jak sprawdzić czy ktoś ci źle życzy

Wystarczy czyjaś decyzja i Ty już nie wiesz, czy wciąż czujesz to, co wcześniej. Łatwo Cię wyprowadzić z równowagi. Być może ktoś zamówił na Ciebie klątwę u wróżki – tak, by Twój związek został podważony czy nawet rozpadł się.
Przypomnij sobie sytuację, w której powątpiłaś w uczucie, które właśnie budujesz. Być może ktoś to wykorzystał. Energia cały czas krąży. Żadnym odkryciem jest stwierdzenie, że to co dajemy do nas wraca.
Czy można ochronić się przed klątwą miłosną?
Możemy stosować rytuały z zakresu magii ochronnej. Są one zazwyczaj skuteczne, pod warunkiem, że będziemy pamiętać, żeby je stosować.

Jednym z lepszych jest metoda lustra. Polega ona na tym, że w momencie, gdy zaczynamy czuć, że dana osoba jest do nas wrogo nastawiona i nie chcemy wchodzić w nią w żaden kontakt, od razu zaczynamy wizualizować lustro w którym ta osoba się odbija. W ten sposób negatywna energia, która zostaje wysyłana w nasza stronę, zostaje odbita i wraca do nadawcy.
Najprostszą i skuteczną formą ochrony jest wizualizowanie siebie w białym świetle. Takie światło ma wielką moc ochronną. Stosując tę metodę, należy być pewnym, odważnym i swobodnym. Wszelkie lęki zablokują magiczne działanie.
Pomóc może także odwołanie się do noszenia talizmanów i amuletów ochronnych. To sprawi, że klątwa czy urok nie będą w stanie przebić się przez nasze pole energetyczne. Niektóre kamienie można programować w ten sposób, żeby przyjmowały na siebie negatywną energię. Na talizmany ochronne doskonale nadają się takie kamienie jak: kwarc dymny, naturalny cytryn, czerwony koral oraz te zaprogramowane kryształy, które nas w danej chwili.
Samodzielne starania nie pomagają? Skontaktuj się ze mną!
Istnieje ryzyko, że rzucony na Ciebie urok miłosny jest silniejszy, niż można by przypuszczać. Działania z Twojej inicjatywy nie poskutkowały? Zgłoś się do profesjonalisty, zaufaj komuś, kto już wcześniej praktykował ściąganie takich klątw.
Twój związek zasługuje na to, by się rozwijać. Nie pozwól na dobre sobie zaszkodzić. Uchroń się przed klątwą!