Przejdź do treści
ScalenieDuszy.pl » Obfitość i Prawo Przyciągania » Przyciąganie Obfitości » Asertywność a przyciąganie szczęścia

Asertywność a przyciąganie szczęścia

Prawo Przyciągania w Działaniu: Samoakceptacja i Asertywność

Powiedziałem, że skupienie się na twoich niedoskonałościach jest przeciwieństwem wdzięczności. To również sprawia, że ​​trudno kochać siebie. Jak możesz nawet sobie wyobrazić, jeśli robisz duży problem z tym, co jest z tobą nie tak? Nie kochanie się nie pozwala przyciągnąć miłości. Uniemożliwia to również samopodjęcie.

Brak samodoskonalenia przyciąga różnego rodzaju rzeczy, których nie chcesz i karmi niską samooceną.

Nie kochanie siebie wysyła wiadomość, że nie zasługujesz lub nie jest warta przyciągania dobrych rzeczy. Kochać siebie, gdy ustawia się pozytywny sygnał do odbioru. Dążenie do doskonałości koncentruje się na tym, czego nie masz zamiast tego, co masz. To sprawia, że ​​twoje myśli są negatywne.

I gdzie twoje skupienie się kończy, Prawo Przyciągania idzie.

Często nie manifestujesz tego, czego chcesz, i zastanawiam się, dlaczego prawo przyciągania nie działa dla Ciebie. Ale tak. Twój negatywny pogląd na to, że nie jest idealny przyciąga więcej negatywów. Kilka osób prosiło o pomoc w opuszczeniu potrzeby perfekcji. Niektórzy twierdzili, że ich obsesja na punkcie doskonałości wyobcowała bliskich, zrujnowała relacje, zirytowała współpracowników itp. Nie ma żadnej krótkiej odpowiedzi na zmianę ideału perfekcji, ale podam kilka wskazówek. Chcę nauczyć się kochać siebie, dzięki czemu można przyciągnąć szczęśliwsze życie.

Nie można po prostu “puścić” potrzeby, aby być idealnym. Twoje nawyki doskonałości mogły być z tobą przez całe życie. Więc, to zajmie trochę czasu, aby je cofnąć.

Kiedy byłem DrzwiMatem, pomyślałem zbyt mało o sobie, że mogłabym wyglądać perfekcyjnie, ale na pewno starałem się zadowolić wszystkich. Moja potrzeba doskonałości była związana z innymi. Drzwi Motyka wykraczają poza to, co robią to, co inni potrzebują od nich, czasem do tego stopnia, że ​​denerwują ludzi ze swoimi wysiłkami. Właściwie musiałem ją ochłodzić z przyjacielem, który poszedł tak na szczyt, żeby się podobać, że to doprowadziło mnie do szału. Nic, co powiedziałem, nie pozwoli jej przestać. Nadal jesteśmy przyjaźni, ale unikaję planów z nią.

Próby doskonałości mogą faktycznie zaszkodzić Tobie i Tobie. Może popchnąć ludzi i zranić ducha.

Kiedy ktoś poprosił mnie o pomoc w moje dni , nie tylko pomagałem, pomagałem. Czy mogę opiekować się dzieckiem? Jasne, a ja też będę gotować twoje dzieci na posiłek i jechać do domu. Czy mogę pożyczyć pieniądze? Jasne, i zapłacić za mnie, gdy jest to wygodne, co często kończyło się nigdy nie, ale nadal dałbym więcej. Chciałem być idealnym przyjacielem. Ale tym bardziej doskonały byłem dla innych, tym bardziej mnie boli. Kiedy wzrosła poczucie własnej wartości, wiedziałem, że muszę przestać być tak doskonałym przyjacielem. Więc postanowiłem złamać zwyczaj perfekcji. Możesz też złamać twoje! Aby złamać swój zwyczaj perfekcji:

* Zwróć uwagę na Twoje oczekiwania. Co ty pokonujesz siebie? Co usiłujesz poprawić? Dlaczego tak ważne? Świadomość może pomóc zrozumieć, że możesz żyć jako niedoskonały człowiek.

* Zadaj sobie pytanie, jak to sprawia, że ​​czujesz się dążenie do doskonałości? Jeśli nie czujesz się dobrze, to nie jest dobre! Okres! Chcesz myśli i zamiarów, które przyciągają szczęśliwe okoliczności, nie sprawiają, że czujesz się źle albo nieodpowiednio.

Przyjmij, że nikt nie może być doskonały, włącznie z tobą. Nie musisz tego podobać, ale to prawda. Z akceptacją, zmiana może nadejść. Ten krok może trwać długo. Nawet jeśli nie możesz tego przetworzyć w swoim zachowaniu, ZACHĘCIE, że to prawda.

* Zapytaj: “Czy chcę spróbować odejść od potrzeby, aby być doskonałą?” WILLING jest kluczowy. To może potrwać wiele lat i być może trudne, ale czy chcesz PRAĆ? Gdy będziesz gotowy spróbować, będziesz bardziej otwarty na to, w jak największej liczbie kroków.

* Zapytaj: “Czy jestem gotów spróbować zaakceptować siebie samego, jak ja?” Samo-akceptacja jest antidotum na potrzeby bycia doskonałym. Im bardziej przyjąłem mnie, tym bardziej zdołałem złagodzić zupełnie inne osoby.

* Zdecyduj się wygrać bitwę, która może wystąpić w twojej głowie, gdy próbujesz przekonać siebie, aby przestała dążyć do doskonałości. Przygotuj się na zwycięstwo! Używaj twierdzeń, aby uspokoić głos, który popycha cię do perfekcji.

* Powiedz: “Uwielbiam i akceptuję siebie, jak ja”, w kółko, aby wzmocnić twój rozsądek. Powiedz to w lustrze. Powiedz to głośno, kiedy jesteś sam. Możesz nie lubić i przyjąć siebie, ale mówiąc to w kółko, najlepiej z przekonaniem, nawet jeśli jest sfałszowany, wysyła wiadomość do Wszechświata, która wróci do Ciebie. Kiedy zacząłem mówić, nie lubiłem mnie. Ale jak nadal mówiłam, coś we mnie kliknęło. Zdałem sobie sprawę, że zasługuję na miłość i własną akceptację.

Wymień swoje dobre cechy. Wszyscy je mamy. Kiedy znajdziesz rzeczy, które lubisz w sobie, znajdziesz je. Skoncentruj się na swoich zasobach, a nie na tym, czego nie masz. Czuje się o wiele lepiej.

Daj sobie dużo miłości! Robienie miłosnych rzeczy dla siebie wzbudzi miłość samą siebie, która pomoże ci naprawdę zaakceptować siebie. Traktuj się regularnie! Bądź miły, jeśli chodzi o ciebie. Ponieważ czujesz się dobrze, miłość jest łatwiej przyciągać.

* Mieć cierpliwość. Może być duża odległość między punktem A – wierząc, że tylko perfekcja sprawi, że będzie szczęśliwa – i wskaże B – przyjmując niedoskonały ja tak, jak ty. Nie próbuj ruszać tam. Te małe kroki dziecięce mogą doprowadzić cię do punktu B. Zajęło mi to wiele lat, aby dojść do miejsca całkowitego przyjęcia siebie. Nadal chcę lepszego ciała, ale kocham to, co mam, flab i wszystko. Każdy kawałek postępu pielęgnuje samo-miłość i pomaga puścić ideologiczny mit.

Nikt nie jest idealny. Niektórzy ludzie po prostu ukrywają swoje wady lepiej niż inni.

Największym antidotum na poszukiwanie perfekcji jest samoopuszczalność. I dam ci tajemnicę – tym bardziej, że przyjmujesz siebie w swojej obecnej skórze, tym bardziej będziesz się czuł. To pokazuje w jaki sposób nosić siebie i kiedy masz go, i
Maskuje wiele niedoskonałości, które można zauważyć, że inni nie. Kiedy nienawidziłem siebie za to, że nie jestem cienka, poczułem tłuszcz i przyciągałam mniej facetów. Nie, że widzę siebie jako gorący i skręcony, przyciągam dużo więcej.

Zaufanie jest atrakcyjne w romansie, w pracy iw życiu w ogóle. Sama akceptacja stymuluje to!

Więc powiedz Wszechświatowi, że jesteś wystarczająco dobry. Nadal możesz dążyć do poprawy siebie. Ja robię. Ale nie mam już perfekcji, jak mój mosiężny pierścień. Jeśli mogę sprawić, że moje ciało jest zdrowsze, jestem szczęśliwa. Utrata wagi jest efektem ubocznym. Nie staram się być jak kobiety, które widzę w telewizji. I nie zazdroszczę im. Zrób co w pracy; Być przyjacielem bez poświęcania siebie; Malować lub wykonywać muzykę lub inną działalność artystyczną, aby cieszyć się, a nie popychać cię mocniej niż jest to konieczne. Stracisz radość, kiedy to zrobisz.

To Twój wybór – nie odrzucaj swojego niedoskonałego, ale wspaniałego siebie lub CHCESZ, aby żył w bardziej radosnym stanie samoobjęcia.

Kiedy możesz się zrelaksować i pokochać siebie w swoim obecnym pakiecie, przyciągasz tak wiele cudownych emocji i więcej miłości. To wysyła wspaniałe Vibe i wiadomość do Wszechświata, który powraca z rzeczy, na które zasługują. Pozytywne myśli przyciągają pozytywne sytuacje. Szczęście naprawdę skała więcej niż cokolwiek innego, co można przyciągnąć. Jeśli chcesz, możesz absolutnie rozwijać samopoczucie.

Naprawdę kocham siebie głęboko. Codziennie kocham rzeczy dla mnie. Ciągle mnie zdmuchuje, że po nienawidzeniu siebie przez wiele lat mogę to kochać! Chcę być szczęśliwy i zrelaksowany. Zapobiega to dążeniu do doskonałości. Jeśli widziałeś mnie, będziesz wiedział, że nie jestem doskonała. Mam dodatkowe kilogramy i cellulit. Mogę być leniwy, gdy muszę pracować, brzydko, gdy leniwie, starzeję się, więc moja skóra ma więcej niedoskonałości i mogę zranić ludzi, gdy mówię za dużo. Ale to ja i zaakceptuję to wszystko. Nie kocham mojego flabu lub irytujących nawyków, ale nie kim jestem. Naprawdę naprawdę kocham mnie! TAK! Dołącz do mnie w tym festiwalu miłosnym!

Zobacz też:
Sekret
Jak Przyciągnąć Miłość

Dodaj komentarz