5 oznak które oznaczają że musisz jak najszybciej usunąć negatywną energię ze swojego życia

Ten problem manifestuje się jako stosy niedokończonych zadań, stosy naczyń w zlewie, bałagan, złamane rzeczy i ciemne zakamarki. Śmieci, chaos, awarie nowych sprzętów

Energia wampirów.

Czy jesteś tam teraz, żyjąc z wampirem energetycznym ciągnąc za ciebie?

Energia wampirów to nazwa charakterystycznego nastroju tych, którzy z wielu powodów marzy w squasha, powodują zamieszanie, porywają i sprawiają, że silni, szczęśliwi, utalentowani, gorliwi ludzie czują się mali, nieskuteczni i słabi.

Zacznijmy od stwierdzenia, że ​​wampirzy nie są “złymi”. Przynajmniej większość z nich nie jest! W rzeczywistości mogą być ludźmi, o których się troszczysz; Wielcy ludzie utknęli w wielu negatywnych. Nikt nie jest perfekcyjny.

To nie przeszkadza, aby to przeciągnąć na zawsze jako dynamikę, która zatapia Twoje zaufanie, dobrobyt i szczęście.

Kiedy idę do czegoś naprawdę dobrego w życiu, energia wampirów wydaje się poruszać wokół mnie. Teraz widzę to jako znak, że robię świetne rzeczy.

To był moment, w którym (bo chciałem, żeby wszyscy lubili mnie), sabotowałbym swój własny sukces i zaczął się kręcić spiralą ciemnych myśli, strachu, a nawet choroby od stresu wszystkich negatywności.

Mój dom, finanse i życie miłosne odzwierciedlały tę dziką niestabilność. Byli w górę, a potem w dół. Zorganizowano, a potem tornado. Byłbym bardzo zdrowy, szczęśliwy … potem rozbity i łzami.

Stałem się przerażony tym, że rzeczy stały się “zbyt dobre”, ponieważ jakoś dobrobyt zerwałby się z sercem. Bałem się udać, ponieważ oznaczało to, że nastąpiłaby fala strachu i chaosu.

Kiedy w końcu zdałem sobie sprawę, że byłem otoczony przez mnóstwo toksycznej energii i wielu toksycznych związków, wbiłam się w każdą pomoc, którą mógłbym odkryć, aby zlikwidować moje życie.

Skąd wiesz, kiedy energia wampirów musi zostać wyczyszczona? Prawdopodobnie masz sens:

Rozmowy sprawiają, że czujesz się zagubiony lub źle, i wyczerpany.
Ciągle słuchasz obdarowanych komplementów, czy po prostu zwykłej krytyki.
Czujesz się źle, gdy jesteś sobą lub mówisz swoim umysłem.
Słuchasz dużo rozmowy o strachu i strachu, i czujesz strach lub niepokój, w których nie czułeś się wcześniej.
Jest wiele narzekań, ale brak chęci pomocy lub zmiany.

Istnieje wiele innych potencjalnych objawów, ale ogólnie rzecz biorąc, życie czuje się mniejsze, mniej żywe i mniej pełne możliwości, kiedy głęboko angażujesz się w dynamikę wampirów.

Czy byłeś tam? Czy teraz jesteście przeciągnięta zbyt mocno?
To przemijające, aby wyczyścić twoje życie ciężkimi rzeczami, które cię ważą.

Wiesz, że podobne przyciąga podobne, prawda?

Więc oto sprawa: pozytywni ludzie są pociągani do pozytywnej energii; Negatywne osoby są pociągnięte do negatywnej energii.

Mamy tendencję do postrzegania negatywnej energii jako czegoś innego.

Jasne, czasami czujemy się ujemni – jak w “odejdź i zostaw mnie w spokoju, świat!”, Ale czy wiedziałeś, że negatywność może być tak zakorzeniona w tobie, że to jest niezauważone?
“Bądź realistą” – niechciane porady?

To dlatego, że negatywności czasami nosi przebranie zwane “rzeczywistością”. Łatwo zorientować się, że jesteś “po prostu realistą”, nie śmiem działać we śnie – i uwierz w to!

Można założyć, że pozytywni ludzie nie są realistyczni – że są naiwni, że są zaprzeczeni z ich głowami utkwionymi w piasku, że na fałszywe uśmiechy w obliczu trudności itp.

Ale czy są naprawdę szczęśliwi idioci czy czy jest coś do ich pozytywności?

Zastanów się nad tym: skoro “realistycznie” koniecznie oznacza, że ​​wszystko pójdzie nie tak i że musisz zaakceptować to jako prawdę?

To nie znaczy, że realistyczne jest automatycznie negatywne. Kiedy spojrzysz na świat z “realistycznego” punktu widzenia, nie możesz pomóc, ale być negatywny, jeśli twoja wersja rzeczywistości jest negatywna.

Jeśli Twoja wersja rzeczywistości jest negatywna, jesteś uwarunkowany uwierzyć, że cokolwiek może pójść źle, pójdzie źle, a cokolwiek może pójść dobrze, prawdopodobnie pójdzie źle też.

Twoje nieświadomie trzymane przekonania wprowadzają cię w negatywną osobę bez twojej świadomości!

Więc – jeśli ta negatywność jest tak zakorzeniona w tobie, że jej nie zauważysz, jak możesz określić, czy utkniesz w chmurze negatywnej energii, która przyciąga złych ludzi, złych sytuacji i złych uczuć?

I jak możesz być pewien, że nie spiętrzisz tego niedopatrzenia?
Quiz, aby ocenić poziom negatywnej energii wewnątrz ciebie

Narzekasz? Cały czas czy czasami?
Czy często dyskutujesz o tym, co jest na świecie niewłaściwie niż co słuszne? Obejmuje to “straszne” warunki pogodowe, “okropny” ruch, idiotyczny rząd, “kiepską” gospodarkę, “głupie” więzy, itp.
Krytykujesz? Cały czas czy tylko ludzie?
Czy przyciągniesz do dramatu i katastrofy (czy możesz oderwać się od telewizora, gdy pojawiła się historia o katastrofie i można uniknąć zaangażowania się w życie dysfunkcyjnych gwiazd)?
Czy winy? Cały czas czy tylko pewne sytuacje?
Czy uważasz, że nie masz kontroli nad większością Twoich wyników?
Czy czujesz się ofiarą? Czy mówisz o ludziach robiących ci rzeczy?
Czy jesteś wdzięczny za to, co jest, czy będziesz wdzięczny, kiedy wszystko się zacznie dobrze?
Czy czujesz, że coś się dzieje? A może czujesz, że dzieją się przez ciebie?

To ostatnie dwa punkty są ważne:

Jeśli nie jesteś wdzięczny, z wyjątkiem sytuacji, gdy wszystko idzie dobrze, jesteś negatywny.

Wdzięczność jest pozytywna.

Jeśli jesteś wdzięczny za to, co jest (w tym lekcje nieprzyjemnego uczenia się życia), możesz zaprosić do swojego życia coraz większą pozytywną energię.

Wierząc, że zdarza się, że stajesz się ofiarą; To łatwo jest być negatywnym, ponieważ można z niej zrezygnować.

Jesteś odpowiedzialny

Rozważmy tę alternatywę: kim i co winić się, gdy DOBRE rzeczy się do ciebie przydarzą?

Czy zgadzasz się, że jesteś odpowiedzialny za dobre rzeczy – jak w, pracowałeś ciężko, zarobiłeś, itd …, ale obwiniasz zdarzenia zewnętrzne lub inne osoby za błędy?

Więc jak się stało, kiedy dobre rzeczy się zdarzają, są wynikiem tego, co robisz, ale kiedy złe rzeczy się zdarzają, to nie twoja wina?

Nikt nie lubi tego słyszeć.

Trzeba wziąć odwagi, abyś stworzył swoje doświadczenie życiowe!

Jeśli odpowiedziałeś tak na którekolwiek z powyższych pytań, w pewnym stopniu trzymasz się negatywnej energii! Aby wyczyścić negatywną energię i wzbudzić wibracje, musisz przekwalifikować się do wyboru pozytywnego nastawienia.

Oto kolejny interesujący pomysł: Czy zauważyłeś, że pozytywne osoby wydają się uzyskać to, czego chcą z życia, a nawet jeśli rzeczy nie idą drogą, nadal cieszyć się ich życiem … a negatywni ludzie jęczą i jęczą o swoich nieszczęściach i Nawet dobre rzeczy w ich życiu?

zła energia w mieszkaniu

zła energia w domu dobre wróżby

oczyszczanie duszy ze złej energii

zła energia w domu forum dyskusyjne

zła energia wraca

zła energia w przedmiotach

zła energia w pokoju

ochrona przed złym okiem