Zdejmowanie klątw

 

Czasem w życiu zaczyna się zauważać że nieszczęść jest jakby więcej – wszystko dosłownie leci z rąk, dużo niepowodzeń w rzeczach w które włożono dużo starań i pracy. Człowiek zastanawia się, czy nie prześladuje go jakiś pech. Jedną z możliwych przyczyn jest rzucona kiedyś przez kogoś klątwa.

 

Może to być też coś z przeszłego życia, wcielenia.Do tej pory udało mi się pomóc setkom ludzi w pozbyciu się niechcianego, podrzuconego brzemienia. Częstokroć trzeba było to robić w ramach oczyszczania ich drogi ku karierze i bogactwu (pech finansowy) albo przy okazji uzdrawiania związków.

 

Zdejmowanie klątw, przekleństw, to jedno, a zapobieganie ich działaniu w przyszłości to drugie. Dlatego po zdjęciu klątwy sugeruję dalszą współpracę – kilka sesji na wzmocnienie asertywności, rozwoju naturalnych mechanizmów obronnych i przyciągnięcie szczęścia. Daję też proste i skuteczne, dopasowane do osoby ćwiczenia na wzmocnienie swoich “tarcz”, wewnętrzną niepodległość.

 

Uroki są łatwiejsze w odczuwaniu – ma się obsesyjne myśli na temat jakieś osoby i występują spore problemy by ułożyć życie z kimś innym. Czasem bywa że trzeba rozważyć zdejmowanie uroków z dziecka – wielu zazdrosnym osobom przeszkadza ich obecność np. dlatego że są owocem związku który nie jest akceptowany.

Po wyeliminowaniu przyczyn prozaicznych np. zaburzeń układu pokarmowego, takie klątwy można wziąć pod uwagę jako przyczyny częstego płaczu małych dzieci, a depresji i apatii u większych.

 

Nie ma co zwlekać,
mówić że jakoś to będzie bo nie będzie – weź los w swoje ręce – zarezerwuj zdejmowanie klątw

 

 

Czasem, przyczyną niepowodzeń jest urok który zleciliśmy my, komuś do zrobienia
– trzeba pamiętać że takie coś nie jest korzystne, zatrzymuje w rozwoju, oddala od bycia w pełni szczęśliwym.

Dla osób którym bardzo zależy na przyciągnięciu miłości stworzyłem sesje “Nadzieja Serca” – energie te pomagają spotkać właściwą osobę i stworzyć piękny związek, ale nie są nakierowane na łamanie wolnej woli, przyciąganie konkretnej osoby.

 

Podstawowe Zdejmowanie klątw

 dwa zabiegi energetyczne na odległość po których poczujesz różnicę – 210 złotych

 

Rozszerzone Zdejmowanie klątw

diagnoza stanu psychoenergetyki, aury, czakr

Ściąganie uroków i klątw a także negatywnych, również wampirycznych połączeń

pięć oczyszczeń i wzmocnień obiegu energii i naturalnych tarcz

dobrane specjalnie dla Ciebie ćwiczenia wzmacniające  – 430 złotych

 

 

Zdejmowanie klątw