Wampir energetyczny – Pozbądź się go w końcu!

 
 
 
 
 Wampir energetyczny to osoba w to towarzystwie której nasze myśli są zmącone, zaczynamy czuć negatywne emocje, często po spotkaniu czuć osłabienie, zniechęcenie do życia. Na początku możemy się czuć się świetnie, podekscytowani, wyjątkowi. Ale później, kiedy jesteśmy sami, czujemy się wykorzystani, brudni, myślimy o sobie znacznie gorzej.
 
Poniżej spisałem podstawową wiedzę którą zdobyłem pomagając w uwolnieniu od wampira energetycznego lub emocjonalnego.
Jeśli podejrzewasz że dotyka Cię ten problem,  nie wahaj się napisać > Kontakt >>
 
 
 
 wampir energetyczny psychologia

Wampiryzm energetyczny – czy jest to niebezpieczne? 

 
 Najszybciej odczuwalne kłopoty ze strony wampira energetycznego dotyczą wspomnianego nastroju psychicznego, depresji, nerwowości, otumanienia. Jednak w dłuższej perspektywie wampiryzm może narazić na choroby oraz rozchwiać gospodarkę hormonalną. Może wpłynąć na praktycznie każdą płaszczyznę życiową w tym towarzyską, czy zawodową.
 
Typowe dla wampira są zagrywki emocjonalne, typu fochy, wzbudzanie litości, wyręczanie się innymi, prowokowanie.
 
 
 

Mogą towarzyszyć temu bóle w miejscach które mamy zdrowe a które są chore u wampira. Trzeba od razu wspomnieć że 80% przypadków wampiryzmu jest nieświadome, co więcej nie zawsze badane przypadki wskazują na wampiryzm energetyczny. Czasem czujemy pewne negatywne emocje przy spotkaniu z tą osobą bo ona rusza nasze emocjonalne bloki (i tak było u pani w cytacie niżej).

 
 
 
Zauważyłam coś dziwnego, moja sąsiadka miała migrenę następnego dnia po seansie i też była jakby bez energii trwało to kilka dni, pomyślałam, że może jest ona wampirem energetycznym i czerpała ze mnie wcześniej energię, a ja na to nigdy wcześniej nie wpadłam
Edyta
 
 

Wampiry – psychologia

 
Dobrze jest traktować całe to zjawisko bez mówienia o winie – unika się myślenia agresywnego które tylko pogarsza zaburzenia energetyczne, uszkadza aurę etc. Może być bowiem tak że to nasza energetyka podczepia się pod innych a złe samopoczucie wynika z poszarpanej aury i brania energii innych. 
 
Jest wiele przyczyn z powodu których wampiry energetyczne ciągną energię od innych a nie wystarczy im ich własna. Np. kompleksy niskiej wartości i uczucie braku zasługiwania na przyjaciela, powodują że próbuje się kogoś zmusić do bycia przyjacielem, bliskim. Inna postawa to “kopnij mnie” – zasłużyłem na to, jest to prowokowanie by poczuć swoje nieukształtowane granice.
 

Wampir energetyczny – jak go rozpoznać

 Artykuł: Wampir energetyczny psychologia Autor: Bartosz Kazibudzki
 

Wampir energetyczny “atakuje” najpierw nasze najsłabsze czakry i te, które są niedoenergetyzowane (czyli mają za mało energii). Na poziomie energetycznym można obserwować owijanie osoby, oblepianie jej kokonem przez wampira, lub bezpośredni pobór energii. Do osoby (ofiary, dawcy), płynie nić. Często widać kolor aury wampira na osobie poszkodowanej.

 
Dość powszechnie spotykanym miejsce podczepu są nogi oraz czakra podstawa i witalnej. Umiejscowienie na nogach wskazuje na kogoś z przeszłości, niezałatwione sprawy które “ciągną się” za tą osobą. Podłączenie na podstawie – występuje kiedy występuje żywotna zależność (tj. wampir czuje że jego życie jest zależne od tej osoby). Połączenie na czakrze witalnej wskazuje na zaburzenia w relacji na poziomie intymnym, rodzinnym, lub seksualnym. 
 
Wampiryzm oraz szkodliwe wpływy można zaobserwować również w korporacjach, sektach. Obserwuje się wtedy nie tyle wpływ na siły życiowe co na sposób zachowania i myślenia.

Wampir energetyczny – obrona

Ponieważ wampir myśli o sobie bardzo negatywnie, ofiara też czuje się coraz gorzej i myśli o sobie coraz gorzej. Chyba największy problem jest kiedy wampirem jest nie dbający o siebie leń, ponieważ odczucie jakie nam podsyła wyjątkowo zniechęcają do zadbania o siebie. Występują silne opory przed zwróceniem się do kogoś o pomoc.
 
 
 
Opór taki może być  związany również z niechęcią do zmian na lepsze – w praktyce okazuje się że mimo że deklarujemy wielką chęć poprawy pewnych spraw, wcale nie podoba się nam proces zmiany, co więcej; część podświadomości  uznać może za wygodny fakt że rodzic/partner/szef o czymś decyduje, mimo toksyczności sytuacji.
 
Znaczącą rolę w obronie przed wampirami odgrywa samodzielność, własne mieszkanie, praca, poukładane życie uczuciowe, poczucie własnej godności, opanowanie i spokój. Z drugiej strony dużo łatwiej coś zdziałać w tej materii jeśli nie ma obciążenia, i mamy przestrzeń na zmiany po których przestaniemy być wrażliwy na wpływy wampira energetycznego.  
 
 

Z wampirami energetycznymi pomagam się uporać

 

 

Użyj tego formularza. Diagnoza energii jest darmowa, zakładając że czujesz że w Twoim życiu jest coś nie tak i poprzez sesje energetyczne jestem w stanie Ci pomóc.

Proszę o dołączenie swojego wyraźnego zdjęcie - to konieczne żeby ocenić energie człowieka

Chcę sprawdzić czy nie mam negatywnych podczepów, klątw, wampirówJestem zainteresowany przyciąganiem pieniędzy i polepszeniem kariery, firmyInteresuje mnie przyciąganie miłości i lepsze relacje z bliskimiChcę oczyścić i odblokować czakryReflektuję na polepszenie intelektu, pamięci, nauki

 

 

 

Otrzymasz analizę swojej energii i dowiesz jak się jak dokładnie o przyczynach problemów. W diagnozie energii i oczyszczaniu nie skupiam się tylko na wampirach – celem jest wykrycie wszystkich ważnych szkodliwych wpływów, w tym klątw, uroków, złorzeczeń, duchów, bytów etc. Do tego analizuję energetykę wewnętrzną, czyli czakry.

 

Wykonamy 2 sesje oczyszczania energetycznego z wpływów wampirycznych, odetniemy szkodliwe połączenia.

To wraz z kompletnym oczyszczeniem aury i wzmocnieniem naturalnych ochron – 290 pln

 

wampirenergetyczny