Wampir Energetyczny

wampir energetyczny psychologia
 
Wampir energetyczny to osoba w towarzystwie której nasze myśli są zmącone, zaczynamy czuć negatywne emocje, często po spotkaniu czuć osłabienie, zniechęcenie do życia.
 
 
 
 

wampir energetyczny psychologia

 
Jest wiele przyczyn z powodu których wampiry energetyczne ciągną energię od innych a nie wystarczy im ich własna. Np. kompleksy niskiej wartości i uczucie braku zasługiwania na przyjaciela, powodują że próbuje się kogoś zmusić do bycia przyjacielem, bliskim. Inna postawa to „kopnij mnie” – zasłużyłem na to, jest to prowokowanie by poczuć swoje nieukształtowane granice.
 
 

Wampir energetyczny – jak rozpoznać

 

Typowe dla wampira są zagrywki emocjonalne, typu fochy, wzbudzanie litości, wyręczanie się innymi, prowokowanie.
 
wampir-energetyczny
 
 
 
 
 
 
 
 
Na poziomie energetycznym można obserwować owijanie osoby, oblepianie jej kokonem przez wampira, lub bezpośredni pobór energii. Do osoby (ofiary, dawcy), płynie nić. Widać kolor aury wampira na osobie poszkodowanej.
 
 
 Wampir energetyczny psychologia Autor: Bartosz Kazibudzki
 
 
Wampir energetyczny „atakuje” najpierw nasze najsłabsze czakry i te, które są niedoenergetyzowane (czyli mają za mało energii oraz bloki).
 
 
Dość powszechnie spotykanym miejsce podczepu są nogi oraz czakra podstawa i witalnej. Umiejscowienie na nogach wskazuje na kogoś z przeszłości, niezałatwione sprawy które „ciągną się” za tą osobą. Podłączenie na podstawie – występuje kiedy występuje żywotna zależność (tj. wampir czuje że jego życie jest zależne od tej osoby). Połączenie na czakrze witalnej wskazuje na zaburzenia w relacji na poziomie intymnym, rodzinnym, lub seksualnym. 
 
Wampiryzm oraz szkodliwe wpływy można zaobserwować również w korporacjach, sektach. Obserwuje się wtedy nie tyle wpływ na siły życiowe co na sposób zachowania i myślenia.
 
 
 

Wampir energetyczny – obrona

 

Ponieważ wampir mysli o sobie bardzo negatywnie, ofiara też czuje się coraz gorzej i myśli o sobie coraz gorzej. Chyba największy problem jest kiedy wampirem jest nie dbający o siebie leń, ponieważ odczucie jakie nam podsyła wyjątkowo zniechęcają do zadbania o siebie. Występują silne opory przed zwróceniem się do kogoś o pomoc.
 
Artykuł: Wampir energetyczny psychologia Autor: Bartosz Kazibudzki
 
Opór taki może być  związany również z niechęcią do zmian – w praktyce okazuje się że mimo że deklarujemy wielką chęć poprawy pewnych spraw, wcale nie podoba się nam proces zmiany, co więcej; część podświadomości  uznać może za wygodny fakt że rodzic/partner/szef o czymś decyduje, mimo toksyczności sytuacji.
 
 
Znaczącą rolę w obronie przed wampirami odgrywa samodzielność, własne mieszkanie, praca, poukładane życie uczuciowe, poczucie własnej godności, opanowanie i spokój. Z drugiej strony dużo łatwiej coś zdziałać w tej materii jeśli nie ma obciążenia, i mamy przestrzeń na zmiany po których przestaniemy być wrażliwi na wpływy wampira energetycznego.  
 
 
Dlatego zapraszam do skorzystania z mojej pomocy.
 
W pierwszych sesjach skupiam się na oczyszczeniu osoby z obcych wpływów, kolejne są poświęcone wzmacnianiu wewnętrznej siły i ochrony.
 
 
wampir energetyczny, wampiry-energetyczne
 
 
Te operacje przeprowadzam na odległość – są skuteczne co potwierdzają referencje gromadzone na portalach Goldenline, LinkedIn, Facebook. 
 
Po przesłaniu zdjęcia do analizy energetyki, rezerwuj sesje w czasie który Ci odpowiada (najlepsze są poranki i wieczora):
 

 

Our schedule for Listopad 2015

Click a free day to apply for an appointment.
 
MoTuWeThFrSaSu
 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 
MoTuWeThFrSaSu
27 Listopad 2015
06:00
06:45
07:30
08:15
09:00
09:45
10:30
11:15
12:00
12:45
13:30
14:15
15:00
15:45
16:30
17:15
18:00
18:45
19:30
20:15
21:00
21:45

Free Busy Not possible 

Please check the appointment details below and confirm:

 

4 sesje oczyszczania energetycznego z wpływów wampirycznych,

+ diagnoza psychoenergetyki pod kątem niekorzystnych wpływów oraz stanu aury i czakr,

+ odcinanie szkodliwych połączeń,

+ kompletne oczyszczenie aury

+ wzmocnienie naturalnych ochron

 — przekazy energetyczne na odległość — 460 PLN —

 

Zapraszam – Bartosz Kazibudzki

 

 

 

Artykuł: Wampir energetyczny psychologia Autor: Bartosz Kazibudzki