Wampir energetyczny nie spieszy się z wykorzystywaniem słabości innych.

 

Istoty które posilają się cudzą siłą życiową, to nie legendy.

Są niebezpieczne, ponieważ bardzo łatwo przegapić ich wpływ.

W tym czasie tracisz zdrowie i radość życia.

Największy problem jaki obserwuję wśród ludzi z podczepionymi wampirami i silnym, negatywnym wpływem otoczenia:

>>lepiej<< było tak dawno temu, że już nie można sobie przypomnieć możliwości innego życia.

 

Wolności i wewnętrzna niezależność dają inne spojrzenie na świat.

Pozwala dotrzeć do ludzi którzy nas naprawdę szanują.

Umożliwia spełanianie naszych marzeń, nie czyichś.

Pierwszy raz o oczyszczanie i wsparcie energetyczne poproszono mnie podczas pobytu w klasztorze tybetańskim w 2008, dla osoby z Polski.

Były to moje pierwsze udane przekazy energetyczne na odległość.

Prowadzone sesje zawierają w sobie cechy bioenergoterapii, szamanizmu i tantry oraz psychoterapii.

Bioenergoterapii ponieważ często uzdrawiam konkretne organy. Szamanizmu i tantry, ponieważ korzystam z rozmaitych energii oraz pomocy istot. Psychoterapii ponieważ ważne są odczucia, czasem wizje, samego klienta.

Pomagam również w przypadkach wampiryzmu energetycznego, emocjonalnego etc. odcinając połączenia z takim osobnikiem i zabezpieczając aurę.

Wampir energetyczny wcale nie musi być osobą antypatyczną. To może być całkiem miły człowiek, lub nawet osoba która ma wzięcie w towarzystwie. W końcu gdzieś musi szukać swoich ofiar, więc dlaczego miałby odstraszać ludzi?
Czasem można się naprawdę zdziwić tym, kto z nas podjada energię.
Najczęściej po spotkaniu z taką drapieżną personą, będziemy odczuwać dodatkowe zmęczenie, poczujemy nietypowe emocje jak nieuzasadnione lęki, obniżenie nastroju, czy nawet atak depresji. Często także poczujemy gwałtowny atak migreny.
Jeżeli za każdym razem po spotkaniu z kimś mamy takie niechciane atrakcje, to znak, że coś w energii tej osoby jest toksyczne.

Wampiryzm energetyczny – czy jest to niebezpieczne?

 

Na poziomie energetycznym można obserwować owijanie osoby, oblepianie jej kokonem przez wampira, lub bezpośredni pobór energii. Do osoby (ofiary, dawcy), płynie nić. Często widać kolor aury wampira na osobie poszkodowanej.

Wampir energetyczny atakuje najpierw nasze najsłabsze czakry i te, które są niedoenergetyzowane (czyli mają za mało energii).

 

 

 

wampir energetyczny
wampir energetyczny połączenia

Z ludźmi z którymi mamy relację, dzielimy więź. Ją naprawdę widać na poziomie energetycznym. Może ona być różnego rodzaju. Koledzy z pracy mają inne połączenia niż członkowie rodziny.

 

W przypadku wampiryzmu, te połączenia są szkodliwe, toksyczne.

Umiejscowienie na nogach wskazuje na kogoś z przeszłości, niezałatwione sprawy które “ciągną się” za tą osobą.

Podłączenie na czakrze podstawy – występuje kiedy występuje żywotna zależność (tj. wampir czuje że jego życie jest zależne od tej osoby).

Połączenie na czakrze witalnej wskazuje na zaburzenia w relacji na poziomie intymnym, rodzinnym, lub seksualnym.

Podłączenia na splocie sugeruje silną wolę kontroli drugiej osoby.

Wampir energetyczny wpływa na praktycznie każdą płaszczyznę życiową w tym towarzyską, czy zawodową. Typowe dla wampira są zagrywki emocjonalne, typu fochy, wzbudzanie litości, wyręczanie się innymi, prowokowanie. Mogą towarzyszyć temu bóle w miejscach które mamy zdrowe a które są chore u wampira.

Zauważyłam coś dziwnego, moja sąsiadka miała migrenę następnego dnia po seansie i też była jakby bez energii trwało to kilka dni, pomyślałam, że może jest ona wampirem energetycznym i czerpała ze mnie wcześniej energię, a ja na to nigdy wcześniej nie wpadłam Edyta

Najszybciej odczuwalne kłopoty ze strony wampira energetycznego dotyczą wspomnianego nastroju psychicznego, depresji, nerwowości, otumanienia.

Jednak w dłuższej perspektywie wampiryzm może narazić na choroby oraz przyciągnąć pecha.

 

Ludzie odbierają nas inaczej, jako tych prowokujących kłótnie, przy których sami czują się źle.

Nic dziwnego – nasza energetyka z zewnątrz staje się bardzo podobna do osoby wampira.

Wampir energetyczny – obrona

 

Ponieważ wampir energetyczny myśli o sobie bardzo negatywnie, ofiara też czuje się coraz gorzej i myśli o sobie coraz gorzej.

Chyba największy problem jest kiedy wampirem jest nie dbający o siebie leń, ponieważ odczucie jakie nam podsyła wyjątkowo zniechęcają do zadbania o siebie.

 

Raz uzyskane połączenie dla takiej osoby jest jak furtka z kodem który świetnie zna.

 

Trzeba ten kod zmienić, furtę zaś wzmocnić. To właśnie oferuję na sesjach energetycznych – trwałą zmianę na lepsze.
Zaczynamy od poznania Twojej energii, jak to wygląda na poziomie duchowym, energetycznym. 

Rozpoznanie energetyczne

5.00 z 5 na podstawie ocen 8 klientów
(8 opinii klienta)

90

Skuteczna pomoc opiera na dokładnym dobraniu środków (rytuałów oraz technik energetycznych) do Twoich potrzeb. Dlatego musimy zacząć od określenia co właściwie jest przyczyną.

Kategoria:

Opis

“Dlaczego innym się wszystko udaje, a mnie nie”
“Jak sprawdzić czy ktoś rzucił na mnie klątwę”
“Dlaczego mam takiego pecha”
“Nic mi nie wychodzi co robić”
“Ciągle mnie coś denerwuje”

Skuteczna pomoc opiera się na dokładnym dobraniu środków (rytuałów oraz technik energetycznych) do Twoich potrzeb. Dlatego musimy zacząć od określenia co właściwie jest przyczyną. W tym celu potrzebuję Twojego zdjęcia oraz krótkiego opisu problemu. Kliknij proszę ZAMAWIAM, podaj potrzebne dane. Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

Problemy w pracy, związkach, powtarzający się pech, mogą być związane bardziej z negatywnymi wpływami z otoczenia (złorzeczenia, podpięcia wampiryczne ),
lub wewnętrznymi (zaburzenia energii, blokady czakr etc.).

Te wewnętrzne przeszkody często wpływają na nasze życie dużo silniej niż klątwy i uroki.

Z drugiej strony, złe wpływy bywają zauważane w przypadkach, kiedy zgłoszoną potrzebą było wzmocnienie energii finansowych lub miłosnych.

W ramach rozpoznania energetycznego proponuję również działania które mają ten stan rzeczy zmienić. Jest to zazwyczaj pewna ilość specjalnych sesji energetycznych.

Na odległość

99% sesji odbywa się na odległość. Są one dla większości ludzi odczuwalne już w trakcie sesji. Przekazy energetyczne wykonuję od czasu pobytu w klasztorze w Menri w Indiach w 2008 roku. Przekonałem się że może być to efektywne narzędzie zmiany na wielu płaszczyznach: od pracy z wzorcami myślowymi, emocjami, odblokowywanie czakr, poprzez czyszczenie relacji, przyciąganie pieniędzy aż do usuwania klątw, naprawianie drogi życia i przyciąganie korzystnych zbiegów okoliczności.

Najważniejszą zaletą tego typu sesji jest to że nie rozpraszam nikogo swoją obecnością i tym co mówię, tym co mógłbym sugerować. Można naprawdę dobrze skupić się na myślach emocjach, wizjach i odczuciach. Ta bezpośrednia obserwacja rzeczy z którymi pracujemy na sferze energetycznej jest bardzo rozwojowa. Szybko zmienia jakość życia w sposób który ciężko komuś wytłumaczyć – tak bardzo jest to nowe.

Sesje są bezpieczne!

Energie pracują jeszcze przez kilka następnych dni. Odstęp miedzy sesjami wynosi tydzień
(chociaż sesja II może być po 5 dniach).

Szerzej o diagnozie energii – co się może znaleźć w opisie energii

Celowo zostało użyte słowo może, ponieważ w diagnozie są rzeczy które są ważne oraz można z nimi pracować teraz.

Wpływy obce:

 • wpływy bliskich – ludzi których poznaliśmy w tym ex, rodziców, tak zwanych toksycznych znajomości czy wampirów energetycznych
 • duchy – umarli, ludzie którzy nie przeszli na drugą stronę i ciągle wiszą na naszej energetyce (mogą być z rodziny lub nie)
 • byty – byty to istoty niematerialne  które, z jakiś względów, nam szkodzą.
 • klątwy i uroki – są to energie wbite w energetykę kogoś by mu szkodzić lub zmanipulować
 • nagromadzenie negatywnych energii – może pochodzić z otoczenia (np. w pracy) albo z naszego osobistego myślenia (co ciekawe, jest to praktycznie nierozróżnialne a tak samo szkodliwe)
 • ślady po nieprawidłowo robionych inicjacjach np. reiki, kłopotach w religii i duchowości (czasem podczepy do tworów duchowych typu egregory potrafią mocno namieszać)

Stan aury:

 • czy jest gładka czy poszarpana (traumy i problemy karmiczne)
 • czy jest rzadka czy gęsta (zależy od skupienia i koncentracji, oraz umiejętności stawiania granic innym ludziom)
 • jakie ma kolory (jest to dość skomplikowane ale na pewno blade i szare kolory to wyeksploatowanie i zmęczenie, czerń –  myśli depresyjne)

Stan czakr i energii:

Czakry to mapa duszy. W dłuższej perspektywie stan czakr jest najważniejszy. Mocno wpływa na to co przyciągamy a co odpychamy.

 • zablokowanie – bloki sprawiają że nie wykorzystujemy swojego potencjału w 100%. Mniejsze i większe bloki ma każdy. Ale z tymi poważniejszymi trzeba popracować żeby osiągnąć mocne i trwałe rezultaty. Bloki mogą być w górę lub w dół, to jest wtedy kiedy blok jest powiązany z blokiem na innej czakrze – trzeba ruszyć obydwa żeby było pożądane odblokowanie.
 • położenie czakr – czasem widać jakby czakry były nie w tych miejscach co trzeba. Jest to związane mi.in. z priorytetami w życiu
 • wielkość – im bardziej ktoś cieszy i ćwiczy jakąś dziedzinę życia, tym odpowiadająca tej dziedzinie życia czakra jest większa
 • ogólna łączność z Górą – jaki ma się kontakt z duchową stroną życia, tym co uważamy za święte i ponadczasowe
 • stan uziemienia – jak bardzo się jest praktycznym i realistycznym.

Podświadome postawy życiowe

Podświadome zachowania, kody, wzorce które przebijają się przez nasze zachowanie.
Np. ktoś narzeka na brak zarobków ale tak naprawdę nie wie co robi się z pieniędzmi, umie je tylko zdobywać, nie umie się nimi cieszyć.

 

Przełożenie diagnozy na rzeczywistość:

Można być zaskoczony jak trafna jest diagnoza lub… nie.

Po pierwsze mogą tam być  rzeczy których można się łatwo domyślić z historii – dlatego proszę by nie pisać za dużo o sobie.

Po drugie mogą tam być rzeczy z którymi się niezbyt utożsamiamy. Są wtedy dwie możliwości.
Mogą to być rzeczy ale które ciężko zaakceptować i nie przyznasz się do nich z różnych powodów.
Może też być tak że w diagnozie bardziej widać osobę która bardzo na Ciebie wpływa.

Ważne: czytając diagnozę proszę zwrócić uwagę na takie 3 kropki … – gmail czasem ucina część wiadomości.ciach

Proszę o dołączenie swojego wyraźnego zdjęcie – to konieczne żeby ocenić energie człowieka

 

8 opinii dla Rozpoznanie energetyczne

 1. 5 z 5

  Bardzo trafny skan, to co wiem, że nie jest w.porządku ze zdrowiem Bartosz odczytał idealnie. Nie wygląda to niestety ciekawie ale mam nadzieję że sesje wszystko naprawią.

 2. 5 z 5

  Bartosz pomógł mi uporac się z problemami zdrowotnymi z doskonalym skutkiem, jak do tej pory, wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku.

 3. 5 z 5

  (zweryfikowany)

  Diagnoza bardzo trafiona a sama sesja terapeutyczna też przebiegła pomyślnie.
  Doznania jakie były podczas sesji są nie do opisania to są po prostu odczucia i niestety przypomnienia niektórych zdarzeń.
  Naprawdę polecam to działa.

 4. 5 z 5

  Jestem bardzo zadowolona zarówno z sesji dla męża jak i syna. Zmiany można było zauważyć praktycznie od razu przy sesjach dla syna – zaczął przesypia całe noce bez koszmarów i temat ducha zniknął ( synek 4 latka widział ducha i temat na tyle delikatny że bal się przebywać w domu, mało tego zaczął bać się o wszystkich członków rodziny których nie lubial duch…budził sie w nocy z wrzaskiem ). ducha już nie ma, nie mieszka już i nas… Syn Zaczął też okazywać bardziej swoje emocje, wcześniej był skryty, trzymal je w sobie. Mąż potrzebował paru seansów żeby odblokować u siebie za równo emocje jak i nabrać charakteru. Był klebkiem emocji i bardzo mocno oddziaływać na całą rodzinę… Na szczęście w porę udało się przy pomocy Pana Bartosza powrócić wszystko na tory 🙂 dziękuję jeszcze raz!!!! To było niesamowite!!!! 😘

 5. 5 z 5

  W dzieciństwie żyłam w rodzinie, gdzie przemoc była normalnością. Jako nastoletnia dziewczynka byłam ofiarą nadużyć ze strony mężczyzn.Dzięki pomocy psychologów prowadzę w miarę normalne życie: satysfakcjonująca praca, grono oddanych przyjaciół, wieloletnie małżeństwo. To niestety nie udało się mojemu bratu, który żyje na skraju psychozy a funkcjonuje tylko dzięki pomocy rodziny. Od ponad roku intensywnie korzystam z pomocy Bartka. Jego działanie dosięga obszarów dla mnie dotąd niedostępnych. Pomaga mi w depresji i co jest dla mnie zaskakujące w niedoczynności tarczycy. Jeśli ktoś wie co to oznacza, doceni fakt, że po 20 latach leczenia różnych zmian hormonalnych mam po raz pierwszy wynik prolaktyny w wysokości 12 jednostek. Zawsze miałam 500-600 jednostek! Nigdy nie udało się tego zmienić lekami. Żałuję, że nie odnalazłam Bartka 10 lat temu, być może mogłabym zostać mamą. Dotąd wiedziałam, co to troska o innych, odpowiedzialność, teraz potrafię być czuła i delikatna. Dzięki pomocy Bartka mogę się cieszyć z bliskości ukochanego mężczyzny a seksualności nie przeżywam jak zagrożenia. Korzystam z wiedzy ezoterycznej Bartka ale dla mnie istotne jest również to, że jest niezwykle cierpliwym człowiekiem, wykazuje się ogromną delikatnością w kontaktach i zaskakującym ciepłem w rozmowach. Ponieważ moja doczesna historia jest jaka jest, te cechy umożliwiają mi w ogóle przyjęcie pomocy od Bartka. Sesje pokazują mi przedsmak tego, co można nazwać scaleniem duszy albo wewnętrzną integracją. Jeszcze dużo wspólnej pracy nas czeka, na którą się cieszę i z ciekawością oczekuję zmian.Jestem bardzo wdzięczna Bartkowi za pomoc i z serca polecam jego wsparcie każdemu, kto chce pełniej i radośniej żyć.

 6. 5 z 5

  Udało się wszystko zaliczone średnia 4,35

 7. 5 z 5

  Mogę stwierdzić że po ostatnich sesjach poprawiło mi się zdrowie, nie choruję . Lepiej śpię, normalnie spokojny oddech bez żadnych duszności.

 8. 5 z 5

  (zweryfikowany)

  Do Pana Bartosz trafiłam pewnie nie przypadkiem. Nigdy nie otrzymałam tak idealnie skrojonej na miarę moich potrzeb energii. Po każdej sesji otrzymuje coś wyjątkowo ciekawego i zaskakującego. Wypiękniałam, znajomi pytają mnie czy jestem zakochana, a na pewno to zmieniłam fryzurę ( owszem ale miesiąc temu). Udało mi zakończy trwający rok rozwód, który bardzo mnie wyczerpał. Nadaję i odbieram jakby na innej fali, innych częstotliwościach. Gorąco i z głębi serca polecam wszystkim pracę z Panem Bartoszem. Wielki szacunek dla jego umiejętności i profesjonalizmu.
  Pozdrawiam ciepło ze słonecznej Łodzi Kasi.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Na czym polega wampiryzm energetyczny

 

 

Dobrze jest traktować całe to zjawisko bez mówienia o winie – unika się myślenia agresywnego które tylko pogarsza zaburzenia energetyczne, uszkadza aurę etc. Może być bowiem tak że to nasza energetyka podczepia się pod innych a złe samopoczucie wynika z poszarpanej aury i brania energii innych. Czasem czujemy pewne negatywne emocje przy spotkaniu z tą osobą bo ona rusza nasze emocjonalne bloki.

 

Jest wiele przyczyn z powodu których wampiry energetyczne ciągną energię od innych a nie wystarczy im ich własna. Kompleksy niskiej wartości i uczucie braku zasługiwania na przyjaciela, powodują że próbuje się kogoś zmusić do bycia przyjacielem, bliskim. Inna postawa to “kopnij mnie” – zasłużyłem na to, jest to prowokowanie by poczuć swoje nieukształtowane granice.

Wampiryzm energetyczny a grupy i organizacje

 

Szkodliwe wpływy można zaobserwować również w korporacjach, sektach. Obserwuje się wtedy nie tyle wpływ na siły życiowe co na sposób zachowania i myślenia. Najłatwiej zaobserować wtedy siłę takich podłączeń, kiedy chcemy opuścić daną grupę.