Kiedy nieszczęścia zaczynają chodzić nie parami, a czwórkami i piątkami, nawet sceptyk zaczyna brać pod uwagę że coś jest nie tak.
Jedną z możliwych przyczyn jest rzucona kiedyś przez kogoś klątwa, urok, złorzeczenie, przekleństwo.

Klątwa to skupiona energia z intencją zniszczenia, ukierunkowana by skrzywdzić.
Klątwy – objawy:
– depresja
– pech
– psujące się sprzęty elektroniczne
– nieudane plany

Urok jest bardziej związany z chęcią manipulacji i kontroli nad czyimś losem. Objawy:
– zniechęcenie do swojej pasji
– brak swobodnego myślenia
– obsesyjne myśli o czymś/ o kimś

Wspólne dla uroków i klątw, objawy nagromadzenia złych energii:
– brak kontroli nad życiem
– lęki
– dziwne zachowania ludzi wokół,
– kłótnie bez powodu
– koszmary
– awarie w mieszkaniu związane z wodą lub ogniem
– bóle głowy

oczyszczanie energetyczne uroki klątwy

Pierwszy raz o oczyszczanie energetyczne i wsparcie modlitwą poproszono mnie podczas wyprawy do Indii w 2008, dla osoby z Polski. Były to moje pierwsze udane przekazy energetyczne na odległość.

Prowadzone sesje zawierają w sobie cechy bioenergoterapii, szamanizmu i tantry oraz psychoterapii. Bioenergoterapii ponieważ często uzdrawiam konkretne organy. Szamanizmu i tantry, ponieważ korzystam z rozmaitych energii oraz pomocy istot. Psychoterapii ponieważ ważne są odczucia, czasem wizje, samego klienta.

>> więcej o mojej ścieżce

Co daje podobne efekty jak klątwy i uroki? Przyczyn może być wiele, co więcej, z praktycznego punktu widzenia mogą być trudniejsze w naprawie. Należą do nich chociażby:
    zaburzenia (bloki, wzorce, uszkodzenia) czakr
    osoby zmarłe obecne ciągle w czyjejś energetyce
    uszkodzenia w ciele energetycznym

Do tej pory udało mi się pomóc setkom ludzi w pozbyciu się niechcianego, podrzuconego brzemienia.
Częstokroć trzeba było to robić w ramach oczyszczania ich drogi ku karierze i bogactwu (pech finansowy) albo przy okazji uzdrawiania związków.

Odczynianie uroków i klątw wykonuję jako część większego oczyszczania. Jest to konieczne bo bardzo dużo negatywnych energii i zaburzeń pojawiło się wtórnie – kolejne porażki i uczucie porażki, złość, przyciągnęły kolejne. Takie oczyszczanie duszy nie trwa też kilku sekund, byłoby to bardzo nienaturalne.

Na początek, zaczynamy od ustalenia co jest przyczyną kłopotów – to mogą być klątwy lub uroki, ale wcalenie nie muszą. Po rozpoznaniu energetycznym, zapraszam na trzy do pięciu sesji energetycznych, żeby zadziałać na wskazaną przyczynę.

Rozpoznanie energetyczne

5.00 z 5 na podstawie oceny 1 klienta
(1 opinia klienta)

70

Skuteczna pomoc opiera na dokładnym dobraniu środków (rytuałów oraz technik energetycznych) do Twoich potrzeb. Dlatego musimy zacząć od określenia co właściwie jest przyczyną.

Kategoria:

Opis

“Dlaczego innym się wszystko udaje, a mnie nie”
“Jak sprawdzić czy ktoś rzucił na mnie klątwę”
“Dlaczego mam takiego pecha”
“Nic mi nie wychodzi co robić”
“Ciągle mnie coś denerwuje”

Skuteczna pomoc opiera się na dokładnym dobraniu środków (rytuałów oraz technik energetycznych) do Twoich potrzeb. Dlatego musimy zacząć od określenia co właściwie jest przyczyną. W tym celu potrzebuję Twojego zdjęcia oraz krótkiego opisu problemu. Kliknij proszę ZAMAWIAM, podaj potrzebne dane. Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

Problemy w pracy, związkach, powtarzający się pech, mogą być związane bardziej z negatywnymi wpływami z otoczenia (złorzeczenia, podpięcia wampiryczne ),
lub wewnętrznymi (zaburzenia energii, blokady czakr etc.).

Te wewnętrzne przeszkody często wpływają na nasze życie dużo silniej niż klątwy i uroki.

Z drugiej strony, złe wpływy bywają zauważane w przypadkach, kiedy zgłoszoną potrzebą było wzmocnienie energii finansowych lub miłosnych.

W ramach rozpoznania energetycznego proponuję również działania które mają ten stan rzeczy zmienić. Jest to zazwyczaj pewna ilość specjalnych sesji energetycznych.

Na odległość

99% sesji odbywa się na odległość. Są one dla większości ludzi odczuwalne już w trakcie sesji. Przekazy energetyczne wykonuję od czasu pobytu w klasztorze w Menri w Indiach w 2008 roku. Przekonałem się że może być to efektywne narzędzie zmiany na wielu płaszczyznach: od pracy z wzorcami myślowymi, emocjami, odblokowywanie czakr, poprzez czyszczenie relacji, przyciąganie pieniędzy aż do usuwania klątw, naprawianie drogi życia i przyciąganie korzystnych zbiegów okoliczności.

Najważniejszą zaletą tego typu sesji jest to że nie rozpraszam nikogo swoją obecnością i tym co mówię, tym co mógłbym sugerować. Można naprawdę dobrze skupić się na myślach emocjach, wizjach i odczuciach. Ta bezpośrednia obserwacja rzeczy z którymi pracujemy na sferze energetycznej jest bardzo rozwojowa. Szybko zmienia jakość życia w sposób który ciężko komuś wytłumaczyć – tak bardzo jest to nowe.

Sesje są bezpieczne!

Energie pracują jeszcze przez kilka następnych dni. Odstęp miedzy sesjami wynosi tydzień
(chociaż sesja II może być po 5 dniach).

Szerzej o diagnozie energii – co się może znaleźć w opisie energii

Celowo zostało użyte słowo może, ponieważ w diagnozie są rzeczy które są ważne oraz można z nimi pracować teraz.

Wpływy obce:

 • wpływy bliskich – ludzi których poznaliśmy w tym ex, rodziców, tak zwanych toksycznych znajomości czy wampirów energetycznych
 • duchy – umarli, ludzie którzy nie przeszli na drugą stronę i ciągle wiszą na naszej energetyce (mogą być z rodziny lub nie)
 • byty – byty to istoty niematerialne  które, z jakiś względów, nam szkodzą.
 • klątwy i uroki – są to energie wbite w energetykę kogoś by mu szkodzić lub zmanipulować
 • nagromadzenie negatywnych energii – może pochodzić z otoczenia (np. w pracy) albo z naszego osobistego myślenia (co ciekawe, jest to praktycznie nierozróżnialne a tak samo szkodliwe)
 • ślady po nieprawidłowo robionych inicjacjach np. reiki, kłopotach w religii i duchowości (czasem podczepy do tworów duchowych typu egregory potrafią mocno namieszać)

Stan aury:

 • czy jest gładka czy poszarpana (traumy i problemy karmiczne)
 • czy jest rzadka czy gęsta (zależy od skupienia i koncentracji, oraz umiejętności stawiania granic innym ludziom)
 • jakie ma kolory (jest to dość skomplikowane ale na pewno blade i szare kolory to wyeksploatowanie i zmęczenie, czerń –  myśli depresyjne)

Stan czakr i energii:

Czakry to mapa duszy. W dłuższej perspektywie stan czakr jest najważniejszy. Mocno wpływa na to co przyciągamy a co odpychamy.

 • zablokowanie – bloki sprawiają że nie wykorzystujemy swojego potencjału w 100%. Mniejsze i większe bloki ma każdy. Ale z tymi poważniejszymi trzeba popracować żeby osiągnąć mocne i trwałe rezultaty. Bloki mogą być w górę lub w dół, to jest wtedy kiedy blok jest powiązany z blokiem na innej czakrze – trzeba ruszyć obydwa żeby było pożądane odblokowanie.
 • położenie czakr – czasem widać jakby czakry były nie w tych miejscach co trzeba. Jest to związane mi.in. z priorytetami w życiu
 • wielkość – im bardziej ktoś cieszy i ćwiczy jakąś dziedzinę życia, tym odpowiadająca tej dziedzinie życia czakra jest większa
 • ogólna łączność z Górą – jaki ma się kontakt z duchową stroną życia, tym co uważamy za święte i ponadczasowe
 • stan uziemienia – jak bardzo się jest praktycznym i realistycznym.

Podświadome postawy życiowe

Podświadome zachowania, kody, wzorce które przebijają się przez nasze zachowanie.
Np. ktoś narzeka na brak zarobków ale tak naprawdę nie wie co robi się z pieniędzmi, umie je tylko zdobywać, nie umie się nimi cieszyć.

 

Przełożenie diagnozy na rzeczywistość:

Można być zaskoczony jak trafna jest diagnoza lub… nie.

Po pierwsze mogą tam być  rzeczy których można się łatwo domyślić z historii – dlatego proszę by nie pisać za dużo o sobie.

Po drugie mogą tam być rzeczy z którymi się niezbyt utożsamiamy. Są wtedy dwie możliwości.
Mogą to być rzeczy ale które ciężko zaakceptować i nie przyznasz się do nich z różnych powodów.
Może też być tak że w diagnozie bardziej widać osobę która bardzo na Ciebie wpływa.

Ważne: czytając diagnozę proszę zwrócić uwagę na takie 3 kropki … – gmail czasem ucina część wiadomości.ciach

Proszę o dołączenie swojego wyraźnego zdjęcie – to konieczne żeby ocenić energie człowieka

70 Zamawiam

1 opinia dla Rozpoznanie energetyczne

 1. 5 z 5

  Bardzo trafny skan, to co wiem, że nie jest w.porządku ze zdrowiem Bartosz odczytał idealnie. Nie wygląda to niestety ciekawie ale mam nadzieję że sesje wszystko naprawią.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zauroczone dziecko

Czasem bywa tak, że trzeba rozważyć zdejmowanie uroków z dziecka.
Rodzi się tu pytanie, komu mogłoby przeszkadzać nieczemu nie winne dziecko? Niestety, zdarza się że jest owocem nieakceptowanego związku, solą w oku komuś z rodziny, a czasem pada ofiarą niegodziwej zazdrości.
Po wyeliminowaniu przyczyn prozaicznych, jak na przykład stany chorobowe, możemy rozważyć ingerencję w energię dziecka (klątwa, urok) jeżeli pojawia się częstsza płaczliwość, bezpodstawny smutek, apatia, nerwowość