oczyszczanie czakr

 Oczyszczanie czakr, odblokowanie, otwieranie, energetyzowanie, harmonizacja. Pojęcia wymieniane jednym tchem przez specjalistów,  jednak czy to synonimy ?

W tym artykule staram się je po kolei wyjaśnić w prosty i zrozumiały sposób.

 

 

Otwieranie czakr, aktywacja

to pojęcie związane z ich funkcjonowaniem. Kiedy zachodzi potrzeba, w czakrze płynie więcej energii, staje się aktywna. Można to porównać do otwarcia. Np. podczas modlitwy otwiera się czakra korony, podczas śpiewu – czakra gardła. Są osoby twierdzące że praktyka z czakrami prowadzi do różnego rodzaju opętań i cudów niewidów, ale tak naprawdę każda aktywność ma swoje odbicie w energetyce i aurze, od biegania w maratonie do rozwiązywania zadań z fizyki płynów. Świadoma medytacja, otwieranie czakr jest jednocześnie odkrywaniem siebie, swojego potencjału.

otwieranie oczyszczanie czakr

Są dwie, często mylone sprawy – wielkość czakry i jej otwarcie. Kiedy dąży się do bogatego życia pełnego pasji, czakry których zadania szczególnie rozwijamy (czyli te czakry często otwieramy) stają się większe. A bardzo dużo ludzi w środowisku ezoterycznym na siłę utrzymuje aktywny stan czakr, trzyma je otwarte, mimo że jest to wykańczające na dłuższą metę. Dobrze jest mieć to wypośrodkowane, dać sobie czas na pracę i na odpoczynek.

 

Energetyzowanie czakr

Pokrewnym wyrażeniem do otwierania jest energetyzowanie. Jest to pojęcie związane z medytacją, kiedy skupiamy swoją uwagę na czakrze po to by jeszcze efektywniej poznawać i rozwijać takie cechy jak współczucie, rozum, pracowitość.
Czasem energetyzacja jest wykonywana w bardzo wyrafinowany sposób, typu wyobrażenia boskich pałaców, mandal.

Każdy jednak wie że w życiu bywa różnie i są sytuacje kiedy pod wpływem strachu, nagłej zmiany w życiu, czakra zamyka się. Normalnie z czasem ponownie wraca do swojego normalnego stanu. Ale czasem to samouzdrawienie napotyka na przeszkody. Wtedy powstaje blok. Wydaje się że termin otwierania czakr odnosi się bardziej
do rozwoju jaki samemu się praktykuje, odblokowanie jest związane z czyjąś pomocą. Blok na czakrze to
zagęszczona energia powstała z nierozładowanych emocji coś podobnego do “guli w gardle”. Przejawia się się jako np. ospałość lub nadaktywność czakry podstawy, brak życia duchowego lub całkowite pochłonięcie sprawami  ducha czakry korony.

 

Oczyszczenie czakr

Oczyszczanie czakr – jest pierwszym i podstawowym działaniem. Zupełnie wystarcza jeśli zaburzenia pochodzą np. od pracy w uciążliwym środowisku.  Czakr oczyszczanie warto też robić kiedy ma się natłok negatywnych myśli, które mogą wtórnie zakłócać pracę całości energetyki.

 

Uzdrawianie czakr

Naprawianie czakr praktykuje się również z pomocą terapeuty – związane jest to z widzeniem czakry jako uszkodzonej, dysfunkcyjnej. Uszkodzenie to mogło pojawić się jako wynik traumy życiowej lub przeenergetyzowania związanego z wielkim parciem na rozwój i objawia się jako nieprawidłowy, chaotyczny przepływ energii. Uszkodzone czakry wymagają więcej czasu i energii niż zablokowane, bardziej też niż bloki zagrażają zdrowiu (w tym zdrowiu psychicznemu).

 

Synchronizacja czakr

Harmonizacja czakr jest związana z kiepską kondycją całości energetyki. Czakry nie są ze sobą zgrane, mamy sprzeczne ze sobą priorytety, inaczej myślimy, co innego mówimy a jeszcze coś innego robimy. Lub, pewne sfery życia rozwijamy kosztem drugich, czasami nieświadomie. Kiedy pochłonięci sprawami ducha i intelektu zapominamy o sprawach ciała, dolne czakry mają za dużo energii kosztem drugich. Skutkuje to natłokiem myśli, bólami głowy, brakiem równowagi w życiu seksualnym i zawodowym.

 

Chciałbyś dowiedzieć się w jakim stanie są Twoje czakry ? Które należałoby oczyścić, które zharmonizować
Prześlij swoje aktualne zdjęcie na adres
 

 
Dostaniesz pełną diagnozę która powie o źródłach przeszkód w Twoim życiu oraz opracujemy plan naprawy i odblokowania energii.
 

 

Podstawowe Oczyszczanie Czakr

 dwa zabiegi energetyczne na odległość po których poczujesz różnicę – 210 złotych

 

Rozszerzone Oczyszczanie Czakr

  •  diagnoza stanu psychoenergetyki, aury, czakr
  •  odpięcie klątw, uroków, negatywnych, również wampirycznych połączeń
  •  oczyszczanie, odblokowanie i harmonizacja czakr
  •  cztery sesje oczyszczeń i wzmocnień obiegu energii i naturalnych tarcz
  •  dobrane specjalnie dla Ciebie ćwiczenia wzmacniające  – 380 złotych

 

Autor: Bartosz Kazibudzki
Tytuł: Oczyszczanie czakr inne zabiegi energetyczne

 
 
otwieranie czakr