Oczyszczanie Czakr, Otwieranie Czakr

oczyszczanie czakr otwieranie czakr czakry otwieranie oczyszczenie czakr oczyszczanie aury i czakr otwieranie czakramów

 Oczyszczanie czakr, odblokowanie czakr, otwieranie czakr, energetyzowanie, harmonizacja. Pojęcia wymieniane jednym tchem przez specjalistów,  jednak czy to synonimy ?

W tym artykule staram się je po kolei wyjaśnić w prosty i zrozumiały sposób.

 

 

Oczyszczaniem czakr i naprawianiem aury zajmuję się od lat. To zabiegi które w bezpieczny sposób zmieniają Twoje życie w jak najbardziej widoczny sposób.

Chętnie pomogę w oczyszczeniu i naprawieniu również Twojej energii.

Opisz w kilku zdaniach problem, dołącz aktualne zdjęcie. Wyślij:

 wiadomość na scalenieduszy@gmail.com

MMS na telefon 531 5566 31

 

Dołącz zdjęcie, bym mógł zdiagnozować przyczynę Twoich problemów.

Następnie zrób rezerwację terminu  zabiegu energetycznego:

 

Rezerwacje na Wrzesień 2015

Kliknij na dzień kiedy życzysz sobie sesję. Polecam godziny ranne i wieczorne. Sesje są co tydzień
 
MoTuWeThFrSaSu
 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 
MoTuWeThFrSaSu
2015/09/01
06:00
06:45
07:30
08:15
09:00
09:45
10:30
11:15
12:00
12:45
13:30
14:15
15:00
15:45
16:30
17:15
18:00
18:45
19:30
20:15
21:00
21:45
Dostępny Zajęte Niemożliwe 

Uzupełnij, sprawdź dokładnie zwłaszcza e-mail i potwierdź zgłoszenie sesji

 

 

Otwieranie czakr

Otwieranie czakr – to pojęcie związane z ich funkcjonowaniem. Kiedy zachodzi potrzeba, w czakrze płynie więcej energii, staje się aktywna. Można to porównać do otwarcia. Np. podczas modlitwy otwiera się czakra korony, podczas śpiewu – czakra gardła.

Są osoby twierdzące że praktyka z czakrami prowadzi do różnego rodzaju opętań i cudów niewidów, ale tak naprawdę każda aktywność ma swoje odbicie w energetyce i aurze, od biegania w maratonie do rozwiązywania zadań z fizyki płynów. Świadoma medytacja, otwieranie czakr jest jednocześnie odkrywaniem siebie, swojego potencjału.

Są dwie, często mylone sprawy – wielkość czakry i jej otwarcie. Kiedy dąży się do bogatego życia pełnego pasji, czakry których zadania szczególnie rozwijamy (czyli te czakry często otwieramy) stają się większe.

 

Bardzo dużo ludzi w środowisku ezoterycznym na siłę utrzymuje aktywny stan czakr, trzyma je otwarte, mimo że jest to wykańczające na dłuższą metę. Dobrze jest mieć to wypośrodkowane, dać sobie czas na pracę i na odpoczynek.

Pokrewnym wyrażeniem do otwierania jest energetyzowanie. Jest to pojęcie związane z medytacją, kiedy skupiamy swoją uwagę na czakrze po to by jeszcze efektywniej poznawać i rozwijać takie cechy jak współczucie, rozum, pracowitość.

Czasem energetyzacja jest wykonywana w bardzo wyrafinowany sposób, typu wyobrażenia boskich pałaców, mandal.

 

Każdy jednak wie że w życiu bywa różnie i są sytuacje kiedy pod wpływem strachu, nagłej zmiany w życiu, czakra zamyka się. Normalnie z czasem ponownie wraca do swojego normalnego stanu.

Czasem to samouzdrawienie napotyka na przeszkody. Wtedy powstaje blok. Wydaje się że termin otwierania czakr odnosi się bardziej do rozwoju jaki samemu się praktykuje, odblokowanie jest związane z czyjąś pomocą.

Blok na czakrze to zagęszczona energia powstała z nierozładowanych emocji coś podobnego do „guli w gardle”. Przejawia się się jako np. ospałość lub nadaktywność czakry podstawy, brak życia duchowego lub całkowite pochłonięcie sprawami  ducha czakry korony.

 

Oczyszczanie czakr

Oczyszczanie czakr – jest pierwszym i podstawowym zabiegiem energetycznym gdy chce się komuś pomóc. Zupełnie wystarcza jeśli zaburzenia pochodzą np. od pracy w uciążliwym środowisku. 

Oczyszczanie czakry lub czakr warto też robić kiedy ma się natłok negatywnych myśli, które mogą wtórnie zakłócać pracę całości energetyki.

 

Naprawianie czakr praktykuje się również z pomocą terapeuty – związany jest z widzeniem czakry jako uszkodzonej, dysfunkcyjnej. Uszkodzenie to mogło pojawić się jako wynik przeenergetyzowania związanego z wielkim parciem na rozwój i objawia się jako nieprawidłowy, chaotyczny przepływ energii.

Uszkodzone czakry wymagają więcej czasu i energii niż zablokowane, bardziej też niż bloki zagrażają zdrowiu (w tym zdrowiu psychicznemu).

 

Harmonizacja czakr jest związana z kiepską kondycją całości energetyki. Czakry nie są ze sobą zgrane, mamy sprzeczne ze sobą priorytety, inaczej myślimy, co innego mówimy a jeszcze coś innego robimy. Lub, pewne sfery życia rozwijamy kosztem drugich, czasami nieświadomie.

Kiedy pochłonięci sprawami ducha i intelektu zapominamy o sprawach ciała, dolne czakry mają za dużo energii kosztem drugich. Skutkuje to natłokiem myśli, bólami głowy, brakiem równowagi w życiu seksualnym i zawodowym.

 

 

Podstawowe Oczyszczanie Czakr

 

 dwa zabiegi energetyczne na odległość po których poczujesz różnicę – 260 złotych

 

Rozszerzone Oczyszczanie Czakr

 

diagnoza stanu psychoenergetyki, aury, czakr

odpięcie klątw, uroków, negatywnych, również wampirycznych połączeń

oczyszczanie i harmonizacja czakr

cztery sesje oczyszczeń i wzmocnień obiegu energii i naturalnych tarcz

+dobrane specjalnie dla Ciebie ćwiczenia wzmacniające  – 460 złotych

 

Masz wątpliwości ? zobacz część moich referecji >>

 

 
otwieranie czakr, oczyszczanie czakr zabiegi energetyczne poznań jak otwierać czakry 
 

 

Autor: Bartosz Kazibudzki
Tytuł: Oczyszczanie czakr otwieranie czakr