“Czuję jak coś wysysa moją energię”
           “On jest dla mnie jakiś wampirem energetycznym
“Po rozmowie z nią zawsze jestem potwornie zmęczona”
           “Czuję się rozbita”
“Wydaje mi się że za bardzo czuję to co inni”
 

Są to zdania jakie najczęściej mówią osoby z zaburzeniami aury. Aura w najczęstszym rozumieniu to nasza zewnętrza energia, otoczka poza ciałem która zdrowa i świetlista, chroni nas przed zakłóceniami innych ludzi.

Oczyszczanie aury

 

Zdrowa aura jest piękna, przyciąga do naszego życia świetnych ludzi i powodzenie, jesteśmy spokojni a sprawy idą łatwiej.  

 

Od wielu lat rozświetlam energię ludzi.

Prawidłowa diagnoza oraz właściwe oczyszczenie i naprawa aury szybko poprawią stan Twojej energii.

 

artykuł: Oczyszczanie aury Autor: Bartosz Kazibudzki

 

Dlaczego aura jest zanieczyszczona ?

– Znaczna część zanieczyszczeń to nasze własne destrukcyjne myśli, nieprawidłowe poglądy, brak dbania o siebie.
Część też bierze się z otoczenia, od “życzliwych” osób. 
Część zanieczyszczeń nie jest z niczyjej winy, jest np. efektem obocznym chorób.

 

Rodzaje zaburzeń w aurze, przyczyny i skutki

oczyszczanie aury opinie ludzi

Przed zabiegiem – widoczne dziury w aurze i negatywne energie. Po oczyszczeniu aura jest spójna, czysta i świetlista.

 

  • Dziury w aurze powstają pod wpływem silnych traum. Kiedy one były w przeszłości, lekceważymy je, ale niestety, widać je dość wyraźnie nawet po wielu latach. Wiążą się z wyciekiem energii, osłabieniem, oraz podatnością na wspomniane niżej byty, duchy i choroby.  Więcej dziur plus brak skupienia, niezdrowy tryb życia, skutkuje tym że aura zamiast być zintegrowaną, jest widoczna jako pocięta, chaotyczna, rozrzedzona. Może ona wydawać się duża ale tak naprawdę to przynosi tylko kłopoty – dużo ciężej utrzymać ją czystą. Zbyt szybko czuć wtedy emocje i myśli innych ludzi, również te treści na które nie mamy ochoty.
  • Byty w aurze – czasem można zaobserwować obce, duchowe istoty. Niektóre, takie jak opiekunowie, anioły i inne, są dobre i nam pomagają, inne zaś, negi – szkodzą i uprzykrzają życie. Tak naprawdę występują dość rzadko.
  • Duchy w aurze – po śmierci jedną z możliwości jest zostanie opiekunem rodziny. Jest to dyskretna i dobra pomoc. Jednak dość często duchy które trzymamy w aurze nie są ani naszymi przodkami, ani nie są przyjazne. Wtedy robi się odprowadzenie  dla takiej duszy. Jest to dla niej (i dla wszystkich) wielka ulga, może ona zaznać spokoju.
  • Innym, bardzo częstym motywem występującym bardzo często i bardzo często mylonym z tymi dwoma rzeczami powyżej są podczepy.
    Mówi się że “ktoś na kimś wisi” – to jest dobry opis tego zjawiska. Występuje kiedy słaba energetycznie osoba, za bardzo chce polegać na drugiej, “silniejszej”. Lub, jedna osoba bardzo chce wpływać na czyjeś losy. Rodzajów takich wpływów, określanych czasem mianem wampiryzm energetyczny, jest bardzo dużo.

 artykuł: Oczyszczanie aury Autor: Bartosz Kazibudzki

 

Każdy człowiek ma swój osobisty kolor aury (czasem więcej). Jest on związany z tym w czym jest dobry oraz robienie czego sprawia mu przyjemność w życiu. Kiedy nasze życie jest zrównoważone, kolor aury jest dość jasny, intensywny. Kiedy jest zmęczenie, depresja – widać szare i czarny kolory w aurze. Czasem widać więcej kolorów na bardziej zewnętrznych częściach aury – pochodzą one od bliskich z którymi jesteśmy związani.

Aura może też być duża lub mała. Kiedy ktoś nie wie jak czerpać z życia, nie umie / nie chce walczyć o swoje, jego aura jest niewielka, często towarzyszy temu postawa “czekania na cud”, pozornego pogodzenia z (kiepskim losem). Warto “obudzić w sobie olbrzyma”, zrobić rzeczy na większą skalę.

Pomagam w tym – zarówno czyszcząc aurę jak i budząc energię do życia.

 

Zabiegi oczyszczenie aury

 

By zacząć, doślij swoje zdjęcie wraz z krótkim opisem >> KONTAKT

 

 

oczyszczanie ze złych energii
 

Podstawowe oczyszczanie aury

diagnoza + dwa zabiegi energetyczne, skuteczne sesje na odległość – 290 PLN
 

Rozszerzone oczyszczanie aury

diagnoza + cztery zabiegi energetyczne na odległość,
wzmocnienie aury + harmonizacja czakr
dobrane pod Twoje potrzeby proste ćwiczenia do rozwijania osobistej mocy – 540 PLN  
 
 
 
 
 
 
 
 Oczyszczanie aury